logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Juco Siekiera Tradycyjna 0,4kg (33000). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Juco Siekiera Tradycyjna 0,4kg (33000).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Juco Siekiera Tradycyjna 0,4kg (33000) liczba opinii klientów wynosi 67, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 57, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 3.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.4.2020

No na pewno nie jest to siekiera z wysokiej pułki, wymaga trochę pracy. Sugerował bym na początek pozbyć się tego lakieru z trzonka i trochę naostrzyć głownię bo w moim przypadku była lekko tępa ale od razu po wyjęciu z paczki można było ją pracować. Po za tym jest takiej wielkości jakiej potrzebowałem planuję ją trochę usprawnić i używać w plenerze na obozowisku do jakiś drobnych prac. Także jeżeli ktoś potrzebuje malutkiej siekiery w bardzo przystępnej cenie to myślę że będzie w sam raz.

1.12.2021

nie spodziewałem się super ostrości za taką cenę - ale też nie spodziewałem się wyszczerbionego ostrza. oś obucha a oś rękojeści to dwa różne układy ;) ostrze łatwo wyprowadziłem "na swoje", jak się różne "ośki" sprawdzą - wyjdzie w praniu. Potencjalnie względnie dobry pierwszy toporek do prac kempingowo-obozowych - człowiek się nauczy i kupi lepszy. Dokładnie tak jak ja przy tym zakupie ;)

9.5.2021

Dobra cena, ostrze 6/10 zalecam ostrzenie we własnym zakresie czego NIE uważam za wadę. Nie spodziewałem się, że będzie polakierowana. Dobry wybór dla osób zaczynających przygodę z survivalem lub bushcraftem, można podszkolić się w ostrzeniu a nawet customizować tak jak ja to zrobiłem.

24.11.2020

Mała, lekka, w sam raz za pasek na imprezę w remizie. No ale skoro imprezy zakazane, to można nimi porzucać. Tylko nie warto trafiać jedną w drugą, bo trzonek poleci w drzazgi. Siekiera jest fabrycznie wystarczająco ostra do natychmiastowego użycia.

21.5.2016

Jak można się spodziewać: wykończenie bardzo toporne, nienaostrzona. Trzeba samemu poświęcić kilka godzin z pilnikiem aby wyprowadzić ostrze. Po tym jest to porządne narzędzie do pracy za niewielkie pieniądze.

18.8.2014

Zdecydowanie godna polecenia. Nie ma potrzeby kupować drogich siekierek renomowanych firm gdyż ta spełnia wszystkie wymagania które można by postawić porządnej siekierce. Wygląd klasyczny.

25.5.2021

Za takie pieniądze (26.90pln) super siekierka. Naostrzona nie jest jakoś super, ale to można poprawić. Sama stal jest jednak dość miękka i siekierka szybko traci ostrość.

4.4.2021

Super siekierka. Trzonek zamocowany solidnie. Głownia bez skazy w odlewiem. Kilka ruchów na kamieniu do ostrzenia i mamy świetny sprzęt na wypad do lasu. Polecam.

25.11.2020

Bardzo solidna. Świetnie wykonana. Prawdziwa porządna siekierka wykuta i naostrzona w pełni profesjonalnie - prezentuje i spisuje się lepiej niż się spodziewałem.

20.9.2015

witam toporeczek elegancki jak na tą cene nie ma się co skarżyć klasyczny trzonek lekka poręczna trzeba pamiętac o rękawiczkach

24.10.2021

Toporna rzekłbym i tępa jak większość małolat w Sopocie w weekend, ale po naostrzeniu do podstawowych prac się nadaje :)

22.9.2021

W tej cenie nie przeszkadza mi chropowata, surowa powierzchnia samej stali. Dobrze osadzona z plastikowym klinem.

13.4.2021

Jakość ostrzenia bardzo słaba. Jeśli się oczekuje dobrego produktu należ potraktować jako bazę.

5.10.2020

Jestem nią zachwycony. Wreszcie znalazłem lekką poręczną siekierkę do prac ciesielskich.

27.12.2020

siekierka OK, dobrze lezy w dłoniSzkoda, że nie ma w ofercie jeszcze lżejszych

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności