logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Krux Neo Pro RGB Wireless Gateron Red (KRX0078). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Krux Neo Pro RGB Wireless Gateron Red (KRX0078).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Krux Neo Pro RGB Wireless Gateron Red (KRX0078) liczba opinii klientów wynosi 30, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.7.2022

Przyjemna klawiatura. Używam jej od pół roku w pracy jako programista, na biurku na którym muszę zmieścić osprzęt do dwóch komputerów (domowy + służbowy) - kompaktowość klawiatury jest tutaj naprawdę nieoceniona, można ją pewnie złapać w jedną rękę i przenosić bez żadnych obaw. Wydaje się być solidnie wykonana. Jedyny zarzut to momentami niemożliwość pracy bezprzewodowo - jeden przycisk wciska się sam 20 razy zamiast 1 raz, inne wciskają się same lub wcale. Chociaż bardziej winiłabym tu słabej jakości przekaźnik Bluetooth, bo kupiłam najtańszy po usb. Po kablu zero problemów w pracy. Ze względu na wcześniej wymienioną kompaktowość jesteśmy skazani na pewne rozwiązania co do obsługi wszystkich klawiszy - różnymi skrótami klawiszowymi możemy się przełączać między różnymi trybami,wszystko opisane w instrukcji. Bardzo delikatny nacisk aktywuje przycisk, co jest związane ze specyfikacją przełączników - ja musiałam się do tego przyzwyczaić, jednak teraz już bardzo wygodnie mi się ich używa. Jest to kwestia indywidualna, każdy powinien przełączniki dopasować pod siebie
jeszcze

9.11.2021

Nie jestem specem od klawiatur. Potrzebowałem małej klawiatury na potrzeby pisania tekstów do laptopa dla mojej ukochanej z powodu małej przestrzeni roboczej. Akurat tak się złożyło, że tuż po obejrzeniu bitwy na zestawy @Radyjko VS @Stillgar Arek bardzo chwalił sobie tą właśnie klawiaturę, głównie za sprawą takiego specyficznego układu klawiszy. Zaryzykowałem i SZOK!!! Jest okrutnie wygodna, a po delikatnej modyfikacji - rozkręciłem ją i wykorzystałem piankę w którą była zawinięta w opakowaniu do jej dodatkowego wygłuszenia pod PCB (dzięki Stillgar!) - stała się niesamowicie przyjemna w używaniu!Serio! Każdy kto szuka niedrogiej klawiaturki mechanicznej,a nie jest uzależniony od sekcji numerycznej będzie mile zaskoczony jakością wykonania (podkreślam, że staby są lubowane przez producenta!) dzięki czemu niedrogim kosztem sprawi sobie komfort na lata. Ja nie żałuję wydanych pieniędzy ;)
jeszcze

26.12.2021

Super klawiatura jest fajne oprogramowanie ,a tak po za tym to trzeba się nauczyć skrótów!Jest super.Jeśli ktoś z was miał przed tą klawiaturą inną klawiaturę i miała dosyć mocne RGB to tutaj w dzień jest takie sobie a w nocy jest okej ale mi te podświetlenie pasuje więc jeśli trochę czasu będziecie posiadać tą klawiaturę to jest ona godna polecenia!

24.1.2022

Wygodna i tania. Dobre switche, jednak pod palcami czuje się że jest znacznie tańsza (chodzi o poczucie taniego plastiku), warto też zaznaczyć że klawiatura jest bezużyteczna bez oprogramowania producenta, które zostawia wiele do życzenia. Jednak cały czas jest warta swojej ceny i godna polecenia.

5.8.2021

Fajna i szybka dostawa kupiłem o. 15 i jutro już ją miałem o 12. Przesyłk była dobrze zapakowana, a sam produkt jest bardzofajny naładowałem i kożystam cały dzień i dalej działa bez kabla,l. RGB są bardzo ładne i jest dużo trybów

26.8.2022

Jeśli macie problem, że klawisz windows zamienił się z klawiszem lewy alt to najprawdopodobniej zmieniliście tryb z windowsa na mac aby z powrotem zmienić tryb klawiatury na windows wciśnijćie Fn + A

21.7.2021

Przyjemna w dotyku klawiatura, szybko reaguje, jest bezprzewodowa i ma przyjemne dla oka RGB. I ma fajny cichy przyjemny dźwięk. Najlepsza w tej cenie klawiatura. ?

9.9.2021

Kupiłem z kuponem 50zl taniej więc super tylko jak pisać polskie znaki tj. ó ą ęKombinacja prawy alt +fn działa tylko na ś ć ź Pomoże ktoś?

6.7.2022

Trochę ciężka, bateria dobrze trzyma, ale jednak za krótka, brak funkcyjnych, zostawiam bo łatwiej wyszukiwać na TV i innych.

27.1.2022

Po tygodniu użytkowania muszę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych klawiatur, z którymi miałem do czynienia.

7.6.2021

Klawiatura spełnia moje wymagania, dobrze się na niej gra, podświetlenie przyzwoite.

18.7.2021

Najlepsza w swojej cenie. Bezprzewodowa w tej cenie nie ma sobie równych.

4.1.2022

Polecam sklep x-kom zawsze mieli dobry sprzęt jeśli chodzi o gry :)

11.12.2021

Bardzo dobra klawiatura za śmiesznie niską cenę

19.5.2021

Klawiatura jest ideałem, nic dodać nic ująć.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności