logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Krux Atax Pro RGB Outemu Red (KRX0040). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Krux Atax Pro RGB Outemu Red (KRX0040).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Krux Atax Pro RGB Outemu Red (KRX0040) liczba opinii klientów wynosi 140, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 33, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 51, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 34, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.2.2021

Klawiatura jest naprawdę super, przełączniki są bardzo przyjemne w użytkowaniu. Samo oprogramowanie do klawiatury jest czytelne i łatwe w obsłudze. Szanuje użycia Looba na spacji, lecz bez (ale) się nie obędzie. Przy każdym kliknięciu klawisza występuje bardzo charakterystyczny metaliczny dźwięk, może tylko w moim modelu. U mnie dźwięk ten występuje w każdym klawiszu, raz głośniej raz ciszej. Najbardziej nie znośne u mnie są klawisze ( 4, Esc, średnik i tab) resztę można przeboleć.Klawiaturę polecam, o ile natraficie na sztukę która nie wydaje metalicznego dźwięku. Inaczej nie ma jak się cieszyć z użytkowania czerwonych przełączników :/ Pozdrawiam

5.9.2021

Jestem bardzo zadowolona z klawiatury. Przez długi czas pracowałam na klawiaturze laptopa albo zewnętrznej o niskim profilu klawiszy i nie mechanicznej i niezbyt wygodnie mi się pisało. Tutaj jest zupełnie co innego. Klawiatura chodzi lekko, "klikanie" jest słyszalne (nie jest to cicha klawiatura), ale ani mi nie przeszkadza jej dźwięk (a jestem osobą preferującą ciszę) ani domownicy nie narzekają. Polecam jednak dokupić podkładkę pod nadgarstki. Co do możliwości nagrywania makr - software dołączony do klawiatury nie do końca u mnie działa. Przy próbie nagrania jakiś makr i zmiany ustawień po prostu mi się zawiesza.

25.4.2021

Klawiatura jest dobra, wykonanie i funkcjonalność co najmniej adekwatna w stosunku do ceny.Zależało mi na klawiaturze z podświetlenie, ponieważ chętnie pracuję w półmroku i nie opanowałem pisania 10 palcami, więc muszę czasem patrzeć, co naciskam :)Kabel wystarczająco długi, aby klawiaturę przemieszczać na biurku i nie mieć wrażenia, że się jest uwiązanym do komputera. Co mi osobiście trochę przeszkadza, to trochę długa droga reakcji na przyciskanie kalwisza, zdarza mi się, że literki się nie pojawiają. Ale to może być skutek tego, że długi czas pracowałem na laptopie z płaską klawiaturą.

8.4.2021

Do kwoty 200 zł jedna z lepszych klawiatur mechanicznych. Niebieskie przełączniki charakterystyczny głośny klik. Jeśli dla kogoś zbyt głośne, polecam użycie dodatkowych o-ringów. Podczas używania wbudowanych nóżek sprężynowanie dość uporczywe, przy płaskim ułożeniu w akceptowalnym stopniu, ale to cecha tego modelu, przy Outemu Brown również tak było. Podświetlenie na dobrym poziomie , duża możliwość konfiguracji. Obudowa solidna, nie wygina się. Ogólnie polecam.

30.3.2021

Jestem zaskoczony t klawiatur w takiej cenie. Bardzo przyjemna w użyciu, a dodatkowe oprogramowanie zaskoczyło mnie możliwością przypisania kolorów do poszczególnych klawiszów oraz możliwością tworzenia własnych profili.Jedynym minusem dla mnie jest lekkie bujanie się klawiszy, nie jakieś mocne ale po przesiadce z klawiatury laptopowej musiałem się przyzwyczaić.

8.3.2021

Dzisiaj przyszła i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wykonania. Efektowne podświetlenie rgb razem z idealnie wykonaną całością klawiatury sprawiają wrażenie produktu który kosztuje o wiele więcej niż naprawdę kosztuje, a przełączniki czerwone, które są w mojej opinii najlepsze nie odstają od tych od cherry.

14.1.2022

Klawiatura bardzo dobra. Posiada ona wszystkie funkcje jakie zostały podane w opisie na dodatek bardzo ładnie się świeci i posiada ona ok. 20 różnych trybów koloru jak nie więcej. Duża możliwość customizacji poprzez aplikacje od Kruxa. Jedna z lepszych klawiatur w tym przedziale cenowym. Polecam 10/10

3.4.2021

Klawiatura bardzo estetyczna, switche jak to switche Outemu, dobre, ale nie wiadomo ile wytrzymają. Z minusów to przeciętnej jakości plastik oraz brak swobody pod względem podświetlenia. Niby RGB, ale jest tylko parę kolorów do wyboru np. przy stałym podświetleniu. Nie można takiego jaki się chce.

9.5.2021

Po przerzuceniu się bezpośrednio z klawiatury membranowej mogę powiedzieć, że klawiatura jest znacznie cichsza i przyjemniejsza w użytkowaniu. Wykonanie na przyzwoitym poziomie, nie widzę żadnych wad. Jedyne do czego mogę się przyczepić to metaiczny dźwięk przy naprawdę dynamicznym pisaniu.

Klawiatura Sama w sobie jest bardzo fajna jedyny problem że sie zepsuła po tygodniu (usb przestało wykrywać) próbowałem resetować, aktualizować sterowniki usb a jak podpiąłem starą klawiature to zadziałała od razu. Raczej to moje nieszczęście więc moge polecić klawiature

22.3.2021

Klawiatura świetna, jakość za tą cenę jest nawet za dobra. Jedynie co mam problem. Posiadam laptopa legion y530 i po podłączeniu klawiatury wszystko działa lecz gdy go wyłączę a klawiatura jest nadal podpięta nie chcę się włączyć znowu i nie wiem co jest tego przyczyną

6.2.2021

Klawiatura bardzo dobra, miałem kilka mechaników w tej cenie i ta jest zdecydowanie najlepsza. Części klawiatury dobrze są do siebie spasowane nic nie skrzypi ani nie rusza podświetlenie także z wysokiej półki, jedynym minusikiem dla mnie to trochę za krótki przewód

23.3.2021

Przesyłka bardzo szybko doszła. Sama klawiatura jest super mała lecz dosyć ciężka, podświetlenie bardzo ładne, jedyny minus to lekko metaliczny dźwięk na klawiszu f2.Mi osobiście póki co niezbyt to przeszkadza. Użytkuje dopiero kilka godzin i jak narazie.Polecam!

19.3.2021

Omówmy sobie plusy:+ zabudowany top+ prosta konstrukcja+ podświetlenie punktowe+ oprogramowanie+ atrakcyjna cenaPrzejdźmy do minusów:- nieprzyjemny, metaliczny dźwięk- krótki przewód- brak możliwości odpinania przewodu- brak keycappuller w zestawie

11.4.2021

klawiatura bardzo fajna, dosyć ciężka wiec nie powinna się ruszać po blacie. Jedyny minus, przez który daje 5 gwiazdek nie 6, to metaliczny odgłos klawiatury podczas klikania w keycapy. Ale jak na tą cenę świetna klawiatura.Polecam!!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności