logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Labtec Wireless Laser Desktop 1200. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Labtec Wireless Laser Desktop 1200.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Labtec Wireless Laser Desktop 1200 liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.10.2010

Zestaw wystarczający dla normalnego użytkownika - korzystającego z edytorów tekstu, internetu czy gier.Faktycznie na płycie z chipsetem VIA (Asrock VIA KT4A+), zestaw wymiata. Problem miałem z AMD (Gigabyte GA-MA785GT-UD3H) "nieznane urządzenie", ale po zainstalowaniu kontrolera USB z chipsetem VIA 6212L (prod. Gembird UPC-20-4P) Korzystam z W-XP. Gorąco polecam wszystkim szukającym taniego i wygodnego zestawu.

21.8.2009

Zestaw nie dziła na chipsetach nVidi orac AMD690 i AMD780. Działa na intelu i na VIA. Jeżeli mamy NVidie lub AMD i chcemy mieć ten zestaw najlepiej kupić kontroler USB na sledziu z chipsetem VIA6212L lub inny na VIA i bedzie działać. koszt od 10 - 15zł. Ony nie na Nec bo tez nie działa!. pozdro

24.2.2010

Na klawiaturze tej mogę pisać godzinami . W ogóle tego nie czuję. Nie muszę zbytnio używać myski, ponieważ klawiaturka ta posiada bardzo wiele dodatkowych przycisków, które mnie w zupełności wystarczą i zadowolą. Produkt ten jest lekki. Jednak leży bardzo stabilnie.

20.2.2009

Kupiłem dwie takie klawiatury. Na niektórych komputerach )podobno zalezy to od chipsetu) nie działa.Mimo pobierania najnowszych sterowników.Ogólnie mówiąc - nie polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności