logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Wireless Desktop 850 Czarna (PY9-00015). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Wireless Desktop 850 Czarna (PY9-00015).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Wireless Desktop 850 Czarna (PY9-00015) liczba opinii klientów wynosi 55, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 23, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.8.2021

Poprawny, standardowy, bezprzewodowy zestaw mysz + klawiatura. Bateria w myszy i klawiaturze starcza na długo, brak jakichkolwiek problemów komunikacyjnych, dodatkowe klawisze do regulacji głośności w Windows, włączający kalkulator, start/pauza odtwarzacza multimediów. Klawisze funkcyjne, escape są wąskie (trzeba się przyzwyczaić). Sprzęt udany poza jednym mankamentem, nadruk na klawiszach po pewnym czasie się ściera. Mam dwa takie zestawy, na obu jest to samo i nie trzeba czekać lat aby tego doświadczyć. Schodzi nadruk na klawiszach Alt, Control, Shift, klawiszach kursora, generalnie tych, które są często używane. Gdyby nie to - byłoby 5 gwiazdek. W porównaniu z podobnym, tanim zestawem od HP 300,komunikacyjnie jest znakomicie. HP 300 to strata pieniędzy. Po pewnym czasie zaczyna tracić połączenie, gubić klawisze, są lagi w komunikacji. Miałem dwa HP 300, oba z czasem miały tak samo. Zestaw Microsoft pod tym względem działa znakomicie.
jeszcze

9.11.2021

Bardzo przyzwoity zestaw - poprzedni (Desktop 800) służył mi chyba z 10 lat, niestety myszka po nie wiem którym ześlizgnięciu się na podłogę przy przenoszeniu na laptopie (bliżej 100 niż 10 przypadku) odmówiła posłuszeństwa :( A że klawiatura była bardzo intensywnie eksploatowana (przetłumaczyłem na niej z 20 książek), postanowiłem wymienić cały zestaw. Bardzo lubię skok klawiszy w tej klawiaturze - miękki i dość cichy, a jednak wyraźnie wyczuwalny (nie jak w klawiaturach płaskich/wyspowych). Mam tylko wrażenie, że kółko w myszce jest bardziej wrażliwe (nawet po zmianie ustawień w Panelu sterowania Windows na 1 wiersz przy obrocie), ale poprzednio chyba na początku też tak miałem i jakoś udało mi się zrobić ustawienia pod siebie,więc to pewnie kwestia przypomnienia sobie, co i jak.
jeszcze

19.6.2022

Zestaw używam od (chyba już ponad) 6 lat i mogę go tylko polecić. Działa bez zarzutu, baterie starczają na długo, zarówno klawiatura, jak i myszka są bardzo wygodne (choć myszka cięższa niż te, które oglądałam ostatnio, ale nie dla każdego to wada). Mi osobiście brakuje trochę kontrolek caps lock i num lock. Po tych kilku latach niektóre oznaczenia na klawiszach lekko się starły, a myszka w okolicach scrolla wyświeciła. Na pewno obydwa urządzenia są obecnie dość głośne, ale raczej nie było tak od początku. Mimo to daję najwyższą ocenę, bo dobrze się na nich pracuje i służyły mi niezawodnie i długo, a przecież kosztują niewiele.

26.2.2022

To już trzeci egzemplarz tego modelu. W ciągu 9 lat nie miałem większych zastrzeżeń do ich działania. Na biurku leżą stabilnie, są wygodne choć niezbyt ciche.Baterie w klawiaturze wymieniam co 2 lata, w myszy co 2 miesiące. Łączność z komputerem na ogół bez zarzutu (bardzo sporadycznie klawiatura "zjada" wpisywane litery). Brak odporności na zalanie klawiatury: mimo natychmiastowego wypłukania kawy, nastąpiło rozkodowanie. Stałymi wadami modelu jest nietrwały nadruk na klawiszach (zwł. A, Ctrl, Shift, E i Backspace) oraz brak sygnalizacji włączenia CapsLock.

5.1.2019

Brak typowego odstępu między F4 - F5, F8 - F9 itd, jeżeli ktoś korzysta to bez patrzenia robi się to po pewnym czasie irytujące, nie można wyczuć co się naciska.To samo między backspace - insert, albo page up - down i częścią numeryczną.Brak sygnalizacji capslocka.Spacja luźna i klekocze.Poza tym wygodna i cicha.Mysz mało precyzyjna, lubi się gubić na podkładkach, rolka czasami działa jak chce (wielokrotnie góra - dół przy minimalnym dotyku), wyłącznik zamontowany jakby odwrotnie (trzeba nieintuicyjnie przesunąć go do góry, żeby ją wyłączyć).

13.3.2021

Standardowa, bezprzewodowa klawiatura membranowa, z myszką. Stabilne połączenie, brak zakłóceń, bardzo długa praca na bateriach. Po latach używania bliźniaka, modelu 800 starły się napisy na przyciskach Control, Alt, Shift, strzałkach, nie mniej to udany zestaw, który nie generuje problemów z połączeniem. Klawiatura posiada przydatne, dodatkowe przyciski do uruchamiania sterowania głośnością, czy uruchamiania kalkulatora. Zestaw wart swojej ceny.

20.7.2017

Świetna klawiatura!+ standardowy układ klawiszy - bez rzadnych udziwnien, super sie pisze+ fajny skok klawiszy, troche klekocze, ale mi sie to akurat podoba+ duze klawisze swietne do bezwzrokowego pisania+ myszka bardzo ok - podstawowa ale dokladna i szynka, nie gubi sygnaluProdukt wart swojej ceny. Szczegolnie w porownaniu z drozszymi klawiaturami z udziwnionym ukladem.

11.9.2017

Sprzęt ok. Niemniej u mnie komputer stoi na podłodze i nadajnik do odbiornika ma jakieś 50cm ale to i tak stanowiło problem dla odbiornika umieszczonego z tylu obudowy (mysz i klawiatura szalały po ekranie) pomogło przeniesienie odbiornika na przód obudowy ale tym samym zablokowałem sobie jedno gniazdo USB z przodu.

22.3.2021

Od 7 lat w pracy używamy pięciu takich klawiatur i myszek (najpierw były 800, potem 850) i sprawują się świetnie. Jedyny minus to ścierające się literki - to jedyny powód dla którego po kilku latach trzeba je wymieniać. Jeśli chodzi o baterie, to naprawdę rzadko je wymieniamy.

10.2.2022

Bez zarzutu, rozważałem zestaw logitech w podobnej cenie ale ten jest zdecydowanie lepszy. Myszka jest kompaktowa ale nie malutka. Do pracy przy komputerze nadaje się idealnie. Do grania klawiatura też się nada. :)Minus to brak kontrolek caps lock i num lock

W biurze używam jej, kupiłem dlatego że miałem już kiedyś podobny zestaw microsoftu i parę lat sprawdzał się. Mam nadzieję, że ten też pożyje trochę czasu. Ogólnie dobra do dosyć intensywnego pisania, choć przyciski nie są typowo laptopowe, ale nadal wygodne.

20.12.2021

Zestaw bardzo fajny, ma dwa mankamenty: po czasie wycierają się częściej używane klawisze, nie ma niestety wskaźnika włączonego Caps i Num Locka, a to się czasami przydaje.

20.1.2021

Miałem parę lat wersję "800" - sprawowała się bez zarzutu stąd zamówiłem teraz TĄ!Wygodne wyprofilowane klawisze , mysz bez żadnych bajerów i tylko na 1 baterię :)

24.10.2020

Sąsiad, dla którego zamawiałem sprzęt, jest zadowolony z jego ergonomii i możliwości pracy bez kabli. Zobaczymy na ile wystarczy jeden zestaw baterii.

24.9.2018

Klawiatura cicha, kompaktowa a jednocześnie z wygodnym ułożeniem klawiszy.Na razie brak problemów z łącznością.Myszka trochę za mała jak dla mnie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności