logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech BRIO 4K Stream Edition (960001194). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech BRIO 4K Stream Edition (960001194).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech BRIO 4K Stream Edition (960001194) liczba opinii klientów wynosi 113, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 50, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.11.2020

Wcześniej przez długie lata korzystałem z Microsoft LifeCam Studio, która przestała działać na sprzęcie AMD w najnowszym Windows 10. W związku z tym zdecydowałem się na wymianę. Sprawdzałem różne modele Logitecha w tym C925e oraz StreamCam. Z racji tego, ze żadna z nich nie była dostępna do zakupu od ręki (wszystko wykupione) zdecydowałem się na BRIO. Wcześniej obejrzałem różne testy więc wiedziałem, że będzie spełniała moje oczekiwania. Mogę powiedzieć, że jest to najlepsza obecnie (listopad 2020 r.) na rynku kamera internetowa. Jak ktoś ma budżet na jej zakup to śmiało można kupować i będziecie zadowoleni. Nagrywa w 4K ale osobiście wykorzystuje FHD wraz z funkcją zoomu.Jakość mikrofonu akceptowalna aczkolwiek jak ktoś bawi się w streaming to powinien zakupić osobny mikrofon. Przy słabym oświetleniu radzi sobie dobrze ale wymaga ręcznej korekty ustawień. W dzień obraz jest bez konkurencji w porównaniu z budżetowymi kamerami. Ostrość łapie dobrze ale też można dokonać korekty ręcznej. Warto zainstalować program Logitech Capture, który pozwala ręcznie zmieniać ustawienia kamery. Wraz z kamera (opcja BRIO Stream Edition) dostępna jest roczna licencja na oprogramowanie XSplit, które usuwa tło i nie musimy martwić się o bałagan w pokoju bo można podłożyć dowolne tło w tym wideo. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z Logitech BRIO aczkolwiek cena kamery podskoczyła o min. 200/300 pln w związku zapotrzebowaniem na tego typu sprzęt. Jeżeli ktoś ma do wydania 1250 PLN bo za tyle kupiłem tę kamerę to polecam bo sprzęt jest naprawdę dobry i nie sądzę aby ktoś po jej zakupie był niezadowolony. Jedyny mankament to brak możliwości obrotu kamery w poziomie. Jest regulacja w górę i dół ale w lewo i prawo już nie. Przy czym nie jest to jakiś super problem bo kamera ma szeroki kąt 90, 78 i 65 stopni więc obraz można wykadrować.
jeszcze

24.4.2021

Bardzo dobra kamera ale droga. Kupiłem aby zastąpić starą C920 i mieć możliwośc logowania przez Windows Hello. Kamera obsługuje Windows Hello jednak aby to działało konieczny jest upgrade firmware kamery do najnowszej wersji, który nie jest (!) dostępny na stronach Logitecha poświęconej tej kamerze. Trzeba go ściągnąć z serwera FTP Logitech. Uwaga - firmware do wersji 'Brio 4K Stream Edition' jest inny niż do wersji 'zwykłej' (nazywanej Brio 4K lub Brio Pro) który jest dostępny na stronach Logitecha. Program do aktualizacji "zwykłej" wersji nie wykrywa tej kamery i nie pozwala na aktualizację. Do działania Windows Hello konieczne jest połączenie kablem USB 3.0 (kamera może działać też przez USB 2.0 przy mniejszych rozdzielczościach ale wtedy nie działa także Hello).Uwaga - nie każdy kabel z wtykiem USB-C z jednej a USB-A z drugiej strony obsługuje USB 3.0 ! (dołączony od zestawu kabel oczywiście się nadaje ale jest gruby/sztywny i długi).
jeszcze

Kamera bardzo dobrej jakości. Wykonana z wysokich materiałów. Przesyłany obraz jest bardzo wyraźny i ostry. Oprogramowanie dołączone przez firmę spełnia wszystkie wymagania użytkownika domowego. Na plus roczna licencja Xsplit – spore możliwości tego oprogramowania. Długość kabla wystarczająca: USB-C na USB 3.0. Prezentowany model to Logitech Brio Stream – warto o tym pamiętać przy uaktualnieniu softu. Są dwie wersje Logitech Brio oraz Stream. Zaślepka do kamery jest miłym dodatkiem. Resztę można obejrzeć na YouTube. Sklep polecam. Dobra obsługa.

15.7.2020

Jeden z najlepszych i niestety najdroższych produktów na rynku. Plusy: świetna jakość obrazu, również w złych warunkach oświetleniowych; bardzo dobra jakość wykonaniaMinusy: Cena - wyjściowa była jeszcze ok (800-900zł), ale "pandemiczna" (prawie 1300zł) już nie; słabe możliwości konfiguracji: nie można ręcznie ustawić czułości i przesłony, jedynie kontrast, jasność i balans bieli; brak możliwości wyblurowania tła (mimo zapowiedzi producenta), oprogramowanie Logitech Capture zostało pozbawione tej funkcji

14.7.2021

Bardzo ładny obraz przy dobrym świetle, ale przy słabym oświetleniu naprawdę mocno szumi. Działa wszystko fajnie bez instalacji sterowników na Win 10 - wcale nie trzeba ich ściągać. Obudowa bardzo solidna. Mimo wszystko, moim zdaniem cena jest mocno przegięta - to nie powinno kosztować więcej niż 400zł. Kupiłem ponieważ musiałem to mieć do pracy. Na Aliexpress są moduły kamer USB z wymienna optyką też 4k za połowę tej ceny i potrafią mieć lepsza jakość obrauz przy niskim świetle.

9.4.2020

Najlepsza na rynku kamerka jaką spotkałem. Płynne 4K, rewelacyjny dźwięk i mnóstwo możliwości ustawień sprzętu pod edycję filmów i streamów. Zaletą jest jej praca w ciemniejszym pomieszczeniu. Naprawdę ma bardzo dobry czujnik oświetlenia, szeroki kąt nagrywania i co jest fajne to komunikacja przez dopinany kabel USB typu C. Producent stanął na wysokości zadania, co potwierdza się w jakości produktu. Serdecznie polecam.

21.4.2020

Odkryłem Brio podczas wideokonferencji z partnerem z zagranicy, a teraz przerzuciłem się ze starej kamery HD na nową Brio. Jestem podekscytowany dobrą jakością obrazu i dźwięku. Kamera zapewnia ostry jak brzytwa obraz i przekonuje wszystkich w pełni. Dzięki dostępnej aplikacji możesz dokonać dodatkowych ustawień, takich jak format obrazu, pole widzenia, jasność, kontrast, ostrość, HDR itp. POLECAM.

10.10.2021

Pierwsza kamera jaka spełnia moje oczekiwania. Doskonała jakość obrazu przy słabym oświetleniu żarówkowym. Doskonała jakość dźwięku mikrofonu wbudowanego w kamerkę. Straciłem sporo kasy kupując niby Sony lub inne podrobki Logitech to solidna marka i warta swojej ceny

14.4.2020

Jestem bardzo zadowolony z jakości obrazu jakie oferuje nam ta kamera, również funkcja zastępowania tła daje swobodę prowadzenia spotkań w dowolnym miejscu z czego jestem bardzo usatysfakcjonowany. Naprawdę warta swojej ceny.

3.8.2021

Bardzo dobra kamerka. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Sprzęt cenowo jak do jakości - za dobre rzeczy portfel musi dodatkowo wyskoczyć z funduszy ale jeśli kupujemy taki sprzęcik to starcza on na dłuuugi czas użytkowania.

14.5.2021

Kamerka jest zaopatrzone w b.dobre oprogramowanie, które pozwala np. podłączać się do kamery kilkoma programami na raz (np. MS Teams + OBS); w tym czasie można zmieniać parametry obrazu, nakładać napisy, loga lub filtry.

23.11.2021

Świetna kamerka do zdalnej komunikacji, narad i szkoleń. Długi kabel. Niezły mikrofon, no i oczywiście ładne 4K. Wada - cena i mocowanie raczej tylko dla monitora, telewizora (przydałby się jakiś mały stabilny trójnóg)

Kamerka jest rewelacyjna, ma 4K HDR do tego w cenie xsplit premium na rok do obróbki. Ma bdb autofocus, nie gubi ostrości, nie rozmywa, na plus precyzja i szybkość działania. Polecam ten model, warty jest swojej ceny.

4.12.2021

Kamera obsługuje 60FPS/1080p i 30FPS/4K. Kabel ma długość 2 metrów - upewnijcie się, że Wam wystarczy - po dołożeniu przedłużki 1m kamera traciła sygnał (port w komputerze jest USB 3.0 i przedłużka też USB 3.0).

20.12.2018

Kamera robi wrażenie. To jest wzór dla każdej kamery internetowej, płynne nagrywanie, dobrej jakości mikrofony oraz oprogramowanie. Jeśli szukacie profesjonalnego sprzętu do streamowania to jest właściwy wybór!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności