logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech C925e (960001076). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech C925e (960001076).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech C925e (960001076) liczba opinii klientów wynosi 101, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 41, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.3.2021

Kamerka oznaczona jako model biznesowy, dostarcza kilku dodatkowych ustawień w oprogramowaniu Logitech (choć sama w sobie nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, Windows samodzielnie instaluje sterowniki). W miarę ładnie odwzorowuje kolory, ma możliwość automatycznego oraz ręcznego dostrojenia barwy, odcieni, rozdzielczości i rozmiarów. Można włączyć/wyłączyć autofocus. Nie ma sprzętowego/sterownikowego usuwania tła, zatem trzeba to robić w aplikacjach (np. Teams lub OBS Studio). Uchwyto-stojaczek jest stabilny i posiada gwint. Obudwa jest plastikowa, matowa, nie zostają odciski palców. Kamera ma wbudowaną osłonę prywatności, zasłanianą mechanicznie.

29.12.2021

Obraz idealny! Instalacja na Windows 10 64bit w momencie. Działa z komunikatorami i platformami dla nauki zdalnej dziecka. UWAGA: kamera jest szerokokątna! I w związku z tym, jak i jej bardzo dobrą jakością, dziecko musi mieć na uwadze, żeby mistrzem drugiego planu nie był bałagan w pokoju albo łóżko wyglądające jak po przejściu tornada! ;) aaaaa... no i jeśli rodzic chce stać obok i pomagać, to opcji, że go nie będzie widać - nie ma! Kąt widzenia kamery jest spooory! :)

20.3.2021

Dobrze wykonana i świetnie zapakowana w małe kartonowe pudełko zamiast wielkiego blistra z plastikiem. Obraz jest OK ale jeśli chodzi o dźwięk to rozmówcy pytają czy "mówię ze studni". Dość szeroki kąt widzenia, bez problemu obejmie ze trzy osoby. Jedyne co mi przeszkadza to migająca zielona lampka po wyłączeniu komputera (przy uśpieniu nie miga). Jeśli to laptop to pół biedy bo jest łatwy dostęp i kabel można wyjąć. Gorzej jakby ktoś używał stacjonarnego PC.

1.11.2021

Kamerka zdecydowanie godna polecenia, gdyż obraz jest wyraźny i czysty. Oprogramowanie nie jest jakieś rozbudowane, ale to co się używa to jest i działa. (kontrast, jasność, przesuń obraz w lewo/prawo góra dół itp) Gdy w pokoju jest ciemno, to trzeba "doświetlić" białym oknem z ekranu i to nie zawsze. Jeśli nie jesteś youtuber'em albo innym "filmowcem" to nie trzeba kupować np modelu brio za dwa razy większą kwotę.

Rewelacyjna kamera dla każdego, jestem w skowronkach. Jakość oraz łatwość instalacji i obsługi to jest to co lubię. Ponad to jest zabezpieczenie przed szpiegowaniem, tj. przesłona obiektywu. Kamera podłączona do komputera cały czas, a obiektyw odsłaniam tylko wtedy gdy z niej korzystam. Warto ją na prawdę kupić i na pewno nie będziecie żałować zakupu. Z czystym sercem polecam

10.1.2022

W porównaniu do standardowej kamerki w laptopie jest znacząca różnica w jakości obrazu. Zdecydowanie polecam!Mocowanie się trzyma, łatwo jest tę kamerkę zamontować jak i zdjąć (co jest jednocześnie wadą i zaletą, bo nawet lekkie poruszenie kamery może zmienić jej pozycję). Dodatkowym plusem jest wbudowana zaślepka na kamerę.

Kamerka jest zrobiona solidnie. Ma wygodny klips do przyczepięcia na biurko lub monitor. Na dodatek to na czym mi zależało - wbudowany mikrofon więc odpada mi zabawa z kablami. Ma też super jakość obrazu full HD w 30 klatkach. W zupełności wystarcza jak dla mnie :))

25.6.2022

Kamera z wbudowanym mikrofonem, długim przewodem i możliwość zasłonięcia obiektywu sprawdza się świetnie w sali konferencyjnej jako uzupełnienie zestawu do videokonferencji. Jakość obrazu świetna. Z czystym sumieniem polecam.

29.3.2021

Perfect!Quality: 5/5.Works in Linux out of the box!Sound present and is clear.Perfectly sits on the top of a monitor.Reasonably priced!It's even provided with a physical shutter kill switch for the paranoid.

15.12.2020

Bardzo fajna kamerka, w porównaniu do do c525 widać sporą poprawę w jakości obrazu, mikrofony bardzo czułe - głos jest czysty i wyraźny. Szczerze polecam, może nie jest najtańsza ale warta swojej ceny.

16.9.2021

Ostrzy sama, dokładna, HDR, dobry mikrofon. Mogła by być nieco tańsza, bo to nie najnowszy model, ale ogólnie polecam. Po podłączeniu po prostu zaraz działa.

13.6.2022

Bardzo dobry obraz i bezproblemowa instalacja. Uwaga: niektore aplikacje logitech do c920 pro (na przyklad logitech capture) nie dzialaja z ta wersja kamery.

3.11.2017

Jest to kamerka powyżej oczekiwań. Naprawdę dobry stosune jakości do ceny. Solidna. Polecam dla osób które na codzień pracują z takim sprzętem.

7.5.2021

Świetna jakość za rozsądną cenę. Obraz i dźwięk bez zastrzeżeń. Trudno znaleźć kamerkę o podobnych parametrach za taką cenę. POLECAM!

27.3.2021

Kamera sprawia się dobrze, nie doczytałem tylko że stojak trzeba dokupić. Liczyłem na jakiś "mini" stojak chociaż w tej cenie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności