logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech G815 LIGHTSYNC Linear. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech G815 LIGHTSYNC Linear.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech G815 LIGHTSYNC Linear liczba opinii klientów wynosi 41, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 3.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.12.2019

Na dzień dzisiejszy (a jak patrzę w internecie, to od samego początku) klawiatura nie działa z Logitech GHUB, co właściwie wyklucza użycie dodatkowych klawiszy, sterowanie podświetleniem, itd. Wyłączenie GHUB powoduje oczywiście reset innych urządzeń Logi jeśli ktoś posiada.Dla zainteresowanych wystarczy w google wrzucić "G815 GUB issues"https://support.logi.com/hc/en-gb/community/posts/360034540953-G915-and-G-Hubhttps://www.reddit.com/r/LogitechG/comments/d9jf17/g815_not_working_with_g_hub/https://support.logi.com/hc/en-us/community/posts/360034878173-Issues-with-G815widzę że ludzie zwracają do sklepów.Szkoda bo klawiatura to najlepsze co miłośnikom "slim" klawiatur mogło się przytrafić i gorąco polecam,jednak jeśli GHUB jest Wam niezbędny to śledzcie wspomniane wątki i poczekajcie aż Logi zacznie łaskawie obsługiwać swój własny produkt.
jeszcze

17.7.2020

Dzisiaj odebrałem swój egzemplarz i wszystko jest w porządku, najnowsza wersja G Hub rozpoznaje klawiaturę. Miejmy nadzieję, że już tylko dobre partie będą trafiały do sklepu. Klawiatura wygląda jak na głównym zdjęciu produktu - długi lewy shift i duży enter.Przesiadam się z Corsair K70 RGB RapidFire Cherry MX Speed i od razu czuję poprawę komfortu pisania. Niski profil, cicha. W K70 z przełącznikami MX Speed aktywacja była dla mnie jednak zbyt szybka (1,2mm) przez co wystarczyło przypadkiem "smyrnąć" inny klawisz i został aktywowany. Oczywiście niektórym to pasuje, nie muszą wciskać go do końca (wysokość skoku też za spora dla mnie).

11.2.2022

Bardzo wygodna klawiatura (poprzednią była Corsair K63 Wireless), cicha w użytkowaniu, oprogramowanie nie sprawia problemów i zapewnia szeroki wachlarz możliwości przy ustawianiu makr czy reszty klawiszy. Jedynym do czego można by się przyczepić to tylko połowiczny prześwit klawiszy. Jak robisz w ciemności to nie widać podświetlenia drugiej funkcji klawiszy, gdyż jest tylko nadrukowana i niepodświetlona przez leda. Problem łatwy do naprawy przez producenta w następnym modelu dlatego jedna gwiazdka mniej.

25.3.2020

Oryginalnie kupiłem klawiaturę z przełącznikami Linear, jednak nie była ona wykrywana przez oprogramowanie G Hub, więc wymieniłem ją na model Tactile, który działa bez problemu (plus dla x-komu za wysoki poziom obsługi klienta!). Sama klawiatura jest genialna, pisze mi się na niej świetnie, jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Keycapy są pokryte powłoką oleofobową, przez co w ogóle się nie brudzą. Cena klawiatury jest wysoka, ale według mnie warto wydać pieniądze na taki porządny sprzęt

22.2.2020

Długo szukałem klawiatury mechanicznej z low profile i w koncu znalazłem swój ideał. Na klawiaturze świetnie się pisze oraz gra. Jej wygląd, elegencki, a zarazem minimalistyczny bardzo mi się podoba. Słyszałem o problemie z oprogramowaniem do tej klawiatury - u mnie on nie wystepuję. G hub od razu mi ją wykrył i mogę jej podświetlenie ( rewelacyjne ) oraz makra ustawiać według własnych upodobań. Jesli ktoś szuka mechanika z niskim profilem klawiszy to z czystym sumieniem polecam tę klawiaturę.

5.4.2020

Już po rozpakowaniu a przed podłączeniem wiedziałem że to najlepsza klawiatura jakiej do tej pory używałem (a raczej której będę używał). Trochę miałem obaw bo na forach pisano że urządzenie nie jest wykrywane przez soft Logitech G HUB i co najgorsze sam Logitech nie wie dlaczego. Na szczęście wszystko działa (podobno problem nie dotyczy modelu z klawiszami Tactile, z innymi może się pojawić). Klawiatura jest ciężka, wzorowo wykonana, mimo wysokiej ceny jest warta wydanych pieniędzy.

31.3.2020

Kupiłem (nie tu), podłączyłem - oprogramowanie Logitecha GHub powiedziało NIE i wyłączyło podświetlenie w ogóle... Zastanawiałem się, czy oddać, ale spróbowałem reklamacji. Klawiatura pojechała do serwisu producenta, który uznał, że należy się wymiana. Prawdopodobnie mieli trefną partię....ponieważ nowa sztuka, którą dostałem jest totalnie bezproblemowa :)Rozpakowałem, podłączyłem i od razu wszystko zadziałało.A jak już zadziałała poprawnie, używanie jej to czysta poezja.

25.11.2020

Od dłuższego czasu posiadam tą klawiaturę. Wszystko jest pięknie - ładnie ale jest jedno wielkie ALE... Pomimo solidnej konstrukcji i ergonomicznego wykonania podświetlenie jest niepełne. Jak główne znaki są podświetlone tak znaki szczególne typu #$%^&<>:" itp nie są podświetlone co może niektórym osobom przeszkadzać, zwłaszcza tym którzy pracują w nocy i nie znają całego rozkładu klawiszy na pamięć. Moim zdaniem jest to nie do przyjęcia w produkcie tej klasy.

23.11.2019

Zakupiłem G815 Moja radość nie trwała jednak długo Niestety Logitech zakpił ze swoich klientów Klawiatura owszem była sprawna Niestety oprogramowanie GHub w najnowszej wersji nie jest w stanie połączyć się ze sprzętem Próbowałem na kilku kompach i nic Klawiatura jest praktycznie nie do użytku a pomoc techniczna napisała że prawdopodobnie nowa wersja GHub naprawi problem "Prawdopodobnie" :)

14.10.2020

Doskonała klawiatura do pisania jak i do grania , cicha i precyzyjna , minimalistyczny projekt który zawiera wszystko to co powinna być pod ręką.Nie miałem żadnych problemów z konfiguracją G HUB'a Nie jest najtańsza ale jakość wykonania i działania równoważy jej koszt. Polecam każdemu kto szuka klawiatury do wszystkiego i na długie lata. Godny następca G15.

27.3.2020

Najlepsza klawiatura jaką używałem. Klawisze super, nie za ciche nie za głośne. Wygodnie i przyjemnie się piszę. Jakoś mega. Fajne dodatkowe funkcje jak makra.Jedyne "minusy" to trzeba się przyzwyczaić że klawisze nie są za wielkie i są dość blisko. Klawisze G1-G5 są tam gdzie spodziewałbym się SHIFT, TAB itd. ale to kwestia przyzwyczajenia.

10.10.2020

Jak dla mnie klawiatura idealna, ale dziwi mnie różnica w cenie między rodzajami "switchy". Solidna i trwała konstrukcja nie ślizga się po biurku. Odnosząc się do opinii innych klientów muszę zaktualizować dane i napisać, że problem z kompatybilnością już nie występuje. Wszystko zainstalowało się bez problemów. Plug&Play

23.1.2022

Mechanik na niskim profilu, to coś czego szukałem. Świetna apka od Logitecha w której można DOSŁOWNIE wszystko ustawić. Makra do gier, że w niektórych grach mmorpg (np. New World) można uznać je pod exploity. Kiedyś faktycznie były problemy z apką, ale od nowej wersji bije na głowe wszystkie inne firmy.

2.9.2020

Kupiłem i nie ma problemu z używaniem klawiatury, g-hub od logitecha od razu rozpoznał sprzęt i można personalizować sobie do woli. Podczas pisania trzeba jednak się przyzwyczaić do low profile klawiszy ale poza tym bardzo wygodnie się z niej korzysta

11.12.2019

Sprzęt fajny jakość wykonania bardzo wysoka. Przyjemnie się pisze i gra. Niestety tak jak kolega oprogramowanie jej nie wykrywa. Nie można jej spersonalizować. Support techniczny logitech angielski porażka totalna.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności