logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech K380 Szara (920-007582). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech K380 Szara (920-007582).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech K380 Szara (920-007582) liczba opinii klientów wynosi 147, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 35, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 60, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.9.2021

Plusy:+ wygodna, dobrze się na niej pisze+ niewielki rozmiar+ możliwość połączenia 3 urządzeń przez bluetooth i łatwe przełączanie między nimi+ ładny różowy kolor i w parze z podobną myszką z tej serii tworzy fajny zestaw Minusy:- dosyć ciężka jak na taki rozmiar, mam większą klawiaturę, a jest o wiele lżejsza i cieńsza- amerykański układ klawiatury - największym minusem jest jednak to, że w tak drogiej klawiaturze już po 2 dniach używania klawisz backspace zaczął niekiedy skrzypieć, co sprawa wrażenie, że całość jest wykonana z bardzo słabej jakości materiału. I patrząc na opinie w internecie nie jest to odosobniony przypadek. Waham się jednak z reklamacją,ponieważ póki co „tylko” jeden klawisz skrzypi i to nie za każdym naciśnięciem, wiec znając życie jak ją zaniosę do sklepu to akurat skrzypieć nie będzie.
jeszcze

28.5.2018

Klawiatura jest bardzo ergonomiczna. Niewielka szerokość pozwala wygodnie pisać i z łatwością operować myszką. Nie trzeba nienaturalnie wyginać ramienia żeby ominąć blok nawigacji i numeryczny, bo go nie ma :-) Wypada też korzystnie w porównaniu z MS Sculpt Ergonomic, gdzie mimo braku bloku numerycznego wciąż trzeba przesunąć myszkę aż o 8 cm dalej niż w przypadku K380. Klawiatura jest też bardzo cienka przez co wciąż wypada wystarczająco dobrze przy MS Sculpt Ergonomic z pochyleniem do przodu. Wszystkie klawisze są bardzo dobrej jakości, łącznie z klawiszami funkcyjnymi/multimedialnymi, które w MS Sculpt są inne.Jedyna wada to,że klawiatura wymaga oprogramowania Logitech Options żeby klawisze multimedialne działały jak zwykłe klawisze funkcyjne.
jeszcze

15.1.2021

Kupiona w celu obsługi laptopa podpinanego pod TV, aby z kanapy można nim było sterować. Paruje się bardzo szybko. Klawisze działają bez widocznych opóźnień. Zapamiętuje 3 urządzenia, z którymi jest sparowana i przełączenie między nimi jest płynne bo ogranicza się do wciśnięcia jednego klawisza, co jest bardzo wygodne (płynnie przełącza się ze sparowania z komputerem stacjonarnym na Windows 10, do laptopa na macOS). Zostały jeszcze dwa atuty. Pierwszy to jej malutkie gabaryty, więc ułatwia korzystanie przed TV, a drugi atut to odporność na upadki. Dzięki córce zaliczyła sporo gleb z sofy i nadal działa bez zarzutu. Jak na razie polecam.

21.10.2020

Klawiaturkę używam od 2 lat i jest świetna. Przełączanie między urządzeniami szybkie, na jednym zestawie baterii u mnie pracowała półtora roku. Gumki antypoślizgowe- na szkle nawet trzymają mocno. Klawiatura ma chyba jakieś ciężarki w środku, bo jest dość ciężka. Klawisze- przez 2 lata wytarł się lewy CTRL, a w przypadku pozostałych przycisków nie widać śladów zużycia/starcia. Pisze się na niej wygodnie, nie jest głośna. Jedynie co przeszkadza to brak możliwości stałego przełączania klawiszy funkcyjnych (domyślnie są klawisze multimedialne aktywne, a dopiero po wciśnięciu FN można wybrać klawisze Fxx.Klawiaturę jak najbardziej polecam

19.1.2019

Ta klawiatura to cudo. Jest bardzo, a to bardzo cicha, na czym mi zależało najbardziej, jednakże spacja jest trochę głośniejsza od reszty klawiszy. Pisanie na niej to czysta przyjemność, pomimo okrągłych klawiszy, trafia się precyzyjnie, jest krótki bardzo miękki skok, który powoduje, że z miłą chęcią chce wciskać się te klawisze. Ogólnie bym powiedział, że to jedna z lepszych klawiatur, porównując ją ze stacjonarnymi wersjami. Z minusów to waga, która mogłaby być trochę mniejsza. Jedna z najlepszych i najprzyjemniejszych klawiatur, z jakimi przyszło mi współpracować. Polecam.

26.10.2021

Lekka, poręczna i bardzo wygodna klawiatura. Funkcja przełączania miedzy urządzeniami dodaje klawiaturze nowy wymiar funkcjonalności i jest bardzo praktyczna gdy pracuje się na kilku urządzeniach na raz. Układ klawiszy jest dostosowany zarówno do systemu IOS plus Windows przez co na początku ja np. Miałem problem żeby się przyzwyczaić. Jak dla mnie brakuje jedynie podpórki by klawiatura była delikatnie pod kątem podczas pisania natomiast da się to szybko wyeliminować podkładając cokolwiek. Jak dla mnie w skali oceniam klawiaturę 9 / 10.

21.1.2021

Właśnie takiego produktu szukałem! Cicha, easy-switch czyli proste przełączanie się pomiędzy sparowanymi urządzeniami (max 3), nieważne czy używasz Windowsa, Androida, Maca czy innego systemu, klawiatura działa z każdym urządzeniem (tylko trzeba dostosować układ klawiszy, język i inne rzeczy w ustawieniach urządzenia). Minusy to pojedyncze klawisze End, Home, Pgup i Pgdown, ale to niepotrzebne do codziennej pracy biurowej. Dla uczniów też jest idealna, jej wymiary i waga pozwalają nosić ją nawet w ręce.<br><br>Polecam!

24.9.2019

Klawiatura bardzo fajna.Tego właśnie szukałem.Używam do tabletu,Mi Box i jestem zadowolony.Łączność Bluetooth jest jednak według mnie bardzeiej praktyczna niż podłączana kablem ponieważ nie pobiera wtedy energii właśnie z innego urządzenia.Był to dla mnie dylemat przy kupnie,jaką wybrać.Zwykłe paluszki to dobre rozwiązanie niż wbudowany akumulator.A jest to klawiatura typowo do urządzeń mobilnych,które mają swój moduł Bluetooth.Gdyby cena była odrobinę niższa np.130-140zł to było by idealnie.Nie można mieć wszystkiego.Polecam!!!

7.11.2016

Klawiatura jest mała, lekka i bardzo wygodna. Ułatwia pracę na zmianę z Windows i macOS, gdyż przemapowuje klawisze option i cmd w zależności od systemu. Pisanie jest wygodne i skok jest wyczuwalny. Tworzywo jest bardzo solidne.Jedyna wada to mylące zdjęcie na Morele.net. Klawiatura miała mieć i według etykiet teoretycznie ma układ US. Dla mnie US to prostokątny Enter (bez zawijasa) i Z bezpośrednio przy lewym shift (czyli tak jak na zdjęciu). Niestety ta klawiatura ma enter z zawijasem i obok lewego shifta znajduje się \.

5.6.2019

Jestem zadowolony, choć pierwsze wrażenie nie było do końca pozytywne, ze względu chociażby na fakt, iż aby skorzystać z podstawowych klawiszy F1-12 konieczne było wciśniecie przycisku FN. Tę kwestię rozwiązałem poprzez zainstalowanie dodatkowego oprogramowania i zmiany ustawień domyślnych.Zastanawiałem się pomiędzy tą klawiaturą, a Magic Keyboard 2 od Apple i w mym mniemaniu nie warto dopłacać do propozycji nadgryzionego Jabłka. Z Logitech korzysta się przyjemniej, wygodniej, choć trzeba przywyknąć do okrągłych klawiszy.

29.3.2020

Na ogół jestem wymagający co do tego, co kupuję, ale tu nie mam się do czego zbytnio przyczepić. Posiadam klawke od ok półtora roku. Klawiatura jest wystarczająco cicha (tylko spacja głośniejsza, ale to da się znieść bez problemu). Pisze się na niej świetnie, jest dość kompaktowa. Nóżki (czy jak to się nazywa) są wykonane z jakiegoś tworzywa, które świetnie trzyma się szkła- tu jestem w szoku. Denerwuje mnie tylko, że klawisze F1-12 trzeba zawsze wciskać z FNem- nie ma podtrzymania FN. POLECAM!

27.1.2020

Fajna jest możliwość zaprogramowania 3 dowolnych urządzeń. Jest mała, kompaktowa ale nie kosztem wygody pisania. Obawiałem się że okrągłe przyciski będą niewygodne, myliłem się, jest bardzo wygodnie. Czas pracy na baterii jest długi. To moja druga klawiatura. W pierwszej popsuł się włącznik z lewej strony (była cały czas włączona). Problemem było również dostanie oryginalnych klawiszy do naprawy popsutych. Znowu używam ją w warunkach bojowych, zobaczymy czy wytrzyma tak długo jak poprzednia

5.1.2019

Ta klawiatura to cudo. Jest bardzo, a to bardzo cicha, na czym mi zależało najbardziej, jednakże spacja jest trochę głośniejsza od reszty klawiszy. Pisanie na niej to czysta przyjemność, pomimo okrągłych klawiszy, trafia się precyzyjnie, jest krótki bardzo miękki skok, który powoduje, że z miłą chęcią chce wciskać się te klawisze. Ogólnie bym powiedział, że to jedna z lepszych klawiatur, porównując ją ze stacjonarnymi wersjami. Z minusów to waga, która mogłaby być trochę mniejsza. Polecam.

2.7.2021

Klawiatura jest cicha, wygodna i solidnie wykonana. Przyzwyczajenie się do jej kompaktowego układu wymaga chwili czasu. W zestawie dwie alkaliczne baterie AAA które wedle zapewnień producenta mają wystarczyć na dwa lata pracy. Pod spodem znajdziemy cztery duże gumowe nóżki dzięki którym klawiatura nie ślizga się po blacie. Dodatkowe piktogramy na klawiszach ułatwiają obsługę skrótów klawiszowych w systemach Android i iOS. Do pełni szczęścia brakuje jedynie podświetlenia.

7.6.2021

Jedna z wygodniejszych klawiatur jakich używałem. Funkcja pozwalająca na sparowanie do trzech urządzeń jest nieoceniona przy chęci szybkiego przełączenia się między komputerem firmowym, a prywatnym, a tabletem. Układ, rozmiar i rozmieszczenie klawiszy jest wygodny. Aplikacja Logitech Options pozwala na zmianę funkcji niektórych klawiszy. Klawiatura poprawnie współpracuje z systemem WIndows, niestety brakuje możliwości dostosowania klawiszy na tej platformie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności