logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech K480 Black-Yellow (920-006366). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech K480 Black-Yellow (920-006366).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech K480 Black-Yellow (920-006366) liczba opinii klientów wynosi 54, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.10.2021

Świetna klawiatura. Faktycznie - odgłos klawiszy jest dość mocno słyszalny, ale mi się podoba. Układ klawiszy jest naturalny, ergonomiczny, a samo pisanie wygodne i pomimo skoku klawisza (który nie jest znowu aż tak duży) przyjemne. Klawiatura wbrew temu, co piszą niektórzy - nie trzeszczy. Próbowałem ją nieco powyginać, ponaciskać - jest sztywna i nie ugina się w czasie pisania. Klawiatura bezproblemowo wybudza moje urządzenia z uśpienia i nie ma opóźnienia z wyjściem ew z trybu oszczędzania energii jak niektóre inne klawiatury bluetooth.

1.8.2017

Już miałem kupić inną, ale z ciekawości poczytałem opis Logitech K480, w której jest mowa o podłączeniu jednocześnie tabletu i smartfonu, więc kupiłem. Sprawdziło się to rewelacyjnie. Klawiatura bez problemu sparowała się z urządzeniami, mimo połączenia poprzez bluetooth nie zrywa sygnału. Niby jest małych rozmiarów, ale ma idealne odstępy pomiędzy klawiszami, chodzi cicho, klika się lekko, pisanie jest bardzo wygodne. Testowana na Android i Mac, w obu przypadkach bez zastrzeżeń.

19.9.2021

Nadzwyczajny sprzęt. Mam ją od 2 lat i znakomicie się sprawdza do nawet dużego tableta. Jest ciężka, ale o to właśnie chodzi, inaczej by się przeważyła. Noszę ją zamiast laptopa, w pociągu, autobusie, jest na tyle duża, choć mała, i ciężka, że stabilna na kolanach. Do tego przyjemna w dotyku. Może nieco głośna, ale nie w tandetny sposób. Nie psuje się, a bakterii załączonych jeszcze nie wymieniałem.

6.8.2017

Kupiłam typowo by korzystać poza domem, łatwiej jest mi zabrać klawiaturę i tablet niż mój obecny laptop, a z nowym jeszcze muszę się wstrzymać. Sama klawiatura lekka, mieści się w mojej podręcznej torbie, jest prosta w podłączeniu do urządzeń, klawisze lekko się przyciska i nie są głośne. Uważam, że wybór był jak najbardziej trafiony.

14.7.2017

Klawiatura ładnie się prezentuje, świetnie się sprawdza do tabletów, gdzie nie ma opcji otg/usb. Wygodna, wielkość na tyle duża, żeby się swobodnie pisało. Brakuje trochę klawiatury numerycznej, ale da się bez tego obyć. Mogłaby być trochę lżejsza, jednak mimo to godna uwagi i polecenia.

12.10.2019

Świetna klawiatura jednak aby na Androidzie wyświetlały się polskie znaki w arkuszu trzeba korzystać z płatnej aplikacji (nazywa się bodajże External Keyboard Helper i kosztuje kilka złotych). Nie jest to jednak wina klawiatury. Z tego co sprawdzałem każda klawiatura ma ten problem

16.7.2018

Działa bardzo dobrze. Rzeczywiście nie jest bezgłośna, ale to raczej typowy odgłos klawiatury. Łączy się błyskawicznie z urządzeniami Apple. Niestety nie połączyła się ze smartfonem ani z tabletem z systemem Android.

Klawiatura spełnia eymagania. Można przyczepić się do samych klawiszy. Wygladaja jsk z przed 20 laty. Ale teraz to może taki design. Funkcjonalna. Łączy się z każdym urzadzeniem.

Klawiaturę posiadam od ponad 2 lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Przełączania pomiędzy urządzeniami jest płynne i nie powoduje żadnych kłopotów z użytkowaniem klawiatury.

25.2.2017

Moja nie trzeszczy i jestem z niej zadowolony. Podłączałem, używałem i czasem używam gdy urządzenie nie ma swojej klawiatury a ma możliwość podpięcia przez bluetooth.

16.8.2017

Do użytku typu napisać coś, poszperać w necie klawiatura się nadaję idealnie. Jest lekka, mała i sztywna więc pisanie nawet na kolanach nie sprawia problemu.

31.3.2020

CÓRKA JEST ZADOWOLONA :) DOŚĆ DUŻA I MASYWNA, JEDEN KONT NACHYLENIA - MÓWI, ŻE JEST OK :) <br>OBECNIE DO ZDALNYCH LEKCJI - IDEALNA. ZATEM 5 GWIAZDEK.

28.10.2016

Przełączanie się między urządzeniami to całkiem fajna sprawa. Łatwe parowanie. Trochę brakuje klawiatury numerycznej i diody podświetlającej CapsLock

24.2.2020

dobry produkt, łączy się z trzema urządzeniami poprzez moduł BT. Trochę "klekocze" przy pisaniu , ale to nie wada... po prostu taka konstrukcja

3.7.2020

Estetyczne wykonanie ,spełnia moje oczekiwania . Bardzo przydatne rozwiązanie dla osòb wykorzystujących tablet do pisania w Microsoft *****

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności