logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MK270 (920-004508). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MK270 (920-004508).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MK270 (920-004508) liczba opinii klientów wynosi 414, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 54, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 94, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 204, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.7.2022

Skala oceny w Allegro zbyt wąska. Moja ocena produktu: * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * (20 gwiazdek) Niezawodny zestaw używany obecnie już we wszystkich naszych jednostkach komputerowych. ZALETY: - w laptopach zamuje tylko jedno miejsce USB obsługując i kalawiaturę i mysz, - wygodny schowek pod klapką baterii myszki na bezprzewodową „pchełkę” USB, - działa na telewizorach ze SMART-em (koniec ze żmudnym wpisywaniem literek z pilota), teraz błyskawicznie użyjesz telewizora jako przeglądarki internetowej i do YouTube, - obecny model MK270 (w odróżnieniu od starszego MK260) posiada wyłącznik zasilania (odcięcie baterii) w kalwiaturze i w myszy,koniec problemów z wyciąganiem baterii z tychże podczas stransportu z laptopem; - wszystkie modele Logitechów dobrze zabezpieczone przed zalaniem, a w przypadku zalania od góry konstrukcja dość skutecznie zabezpiecza przed zamoczeniem wielowarstwowej folii przewodzącej; - po zalaniu bardzo wygodny i łatwy do rozebrania, gumę (styki) i plastiki (spód i klawisze) można umyć w ciepłej wodzie (sprawdzone wielokrotnie). WADY: brak. UWAGI: - jeśli używasz kilku zestawów w jednym miejscu, oznacz każdy (pchełkę, musz i klawiaturę) numerem lub literą. Jeśli masz te same komplety w jednym miejscu, łatwo przez pomyłkę wziąć element z innego zestawu; - sporadycznie - przy niedelikatnym użytkowaniu - zdarzyło mi się wyłamać nóżkę. Bardzo łatwo dokupić na Allegro za paręnaście złotych zamienne - drukowane z 3D. Polecamy!
jeszcze

20.9.2013

Na początek kilka minusów, a mianowicie:- zdjęcia niezgodne ze stanem faktycznym- zduplikowany klawisz backslash z obu stronA teraz plusy:- bezproblemowa instalacja na Win7 64-bit, sterowniki same się ssą z internetu- klawiaturka lekka, miło się pisze- myszka tak lekka, że może driftować po blacie biurka, mała, ale wygodnaBaterie W ZESTAWIE, czyli dosłownie Plug'n'Play - za to wielki szacun.Poniżej załączam zdjęcia zakupionego produktu:cubeupload.kom/im/Zeflnp.jpgcubeupload.kom/im/PoTe4n.jpgcubeupload.kom/im/07vieu.jpgProszę zmienić literkę k na c w linkach.Podsumowując: bardzo udany zakup, polecam.

22.9.2015

W zasadzie za tą cenę nie można się spodziewać cudów, także produkt spełnił minimalne wymagania - działa bezawaryjnie, jest dość wygodna, klawisze funkcyjne zostały przypisane automatycznie. Znaczącym minusem są "zacinania" się sprzętu - zarówno klawiatura jak i mysz potrafi wykazywać bardzo duże opóźnienia (po 2-3 sekundy) i trudno stwierdzić z czego to wynika - później przez dłuższy czas działa bezproblemowo. Odległość między wskaźnikami a odbiornikiem to około 3 metry, z jedną przeszkodą (fotel) pomiędzy nimi - oprócz wspomnianych okazjonalnych lagów wszystko działa ok.

5.1.2022

wyraźny klik, skok klawiszy ok 3-4 mm, klawisze stabilne (nie chwieją się), lekko "gumowe" wrażenie nacisku na klawisze, ale nie męczy. Współpraca z odbiornikiem USB bez zakłóceń i opóźnień. Jedyny minus za uginanie się środkowej części klawiatury (opiera się na czterech nóżkach na rogach, a obudowa nie jest zbyt sztywna). Mysz dla mnie nieco za mała, ale za to wystarczająco ciężka, zeby stabilnie nią wskazywać. Wyłączniki zasilania na klawiaturze i myszy pozwalają oczekiwać dłuższej trwałości baterii.

29.9.2019

Porządny, uczciwie wyceniony zestaw. Produktów Logitecha używam od lat i nigdy mnie nie zawiodły. Myszka jest niewielka, ale dla mnie ok. Klawiatura super - dobra ergonomia klawiszy, duży enter, klawisze do multimediów, poczty, kalkulatora, itp. Do pełni szczęścia brakuje diody NumLocka. Na początku występował problem ze zrywaniem łączności klawiatury, ale - za radą producenta - po podłączeniu odbiornika do kabla USB problem nie występuje. Za to odejmuję gwiazdkę. Poza tym bardzo dobry produkt.

18.5.2021

Używam wielu kompletów tego modelu. Klasyczne urządzenia, bez bajerów, za to dobrze wykonane - farba z klawiszy nie schodzi mi w zestawach używanych już kilka lat. Dla mnie wygodny układ klawiszy, ogólnie dobrze mi się z takim zestawem pracuje. Ale to kwestia przyzwyczajenia może. Baterie w klawiaturze są chyba wieczne, a w myszy zdąży się czasem zapomnieć, że jest ona na baterie, tak długo potrafi z nią działać. Dobry wybór do zastosowań biuro/multimedia, ale do gier szukałbym czegoś innego.

25.4.2019

Po tygodniu uzytkowania, tylko kilka 3-4 razy mialem ok. 2-sekundowe problemy z lacznoscia, co wlasciwie nie jest zadnym problemem, patrzac na problemy z innymi klawiaturami.Nie potrafie sie jeszcze przyzwyczaic do krotkiego lewego shifta podczas kombinacji klawiszowych - szczegolnie kombinacji z oddalonymi lierami, takimi jak P.Ten klawisz obok lewego shifta jest powtorzonym innym klawiszem, zatem planuje go zmapowac zewnetrznym oprogramowaniem tak, by rowniez byl shiftem.

12.1.2019

Za tę cenę, ciężko znaleźć coś lepszego. Prosty zestawik, który pozwala odzyskać kawałek biurka, na którym poprzednio ciągały się kable od "zwykłej" myszy i klawiatury. Jedyny minus, który bardzo mnie irytuje w produktach Logitech produkowanych w ostatnich latach, to brak dedykowanych diod informujących o tym, że jest włączony caps lock lub num lock. W tym zestawie jest diodka tylko dla caps lock. Totalnie nie rozumiem w czym num lock jest gorszy, że nie zasłużył na swoją...

1.7.2015

Klawiatura - wygodna, lekka więc nie przeszkadza na kolanach, dość cicha choć pod tym względem mogłoby być lepiej. Klawisze pracują dość miękko. Współpracuje bez problemu z win7 i 8.1, również pod względem klawiszy multimedialnych.Myszka - jak dla mnie odrobinę za mała, jeśli ktoś ma dużą dłoń może być niewygodnie. Za to dzięki odpowiedniej wadze przyjemnie się ją prowadzi.Zasięg obu urządzeń bez zastrzeżeń, precyzja przy pracy biurowej czy przeglądaniu internetu - super.

20.1.2014

Logitech MK270 (920-004508) kupione za 109 zł, używane od 1 miesiąca po kilka godz. dziennie pod Windowsem 8.1. Brak zastrzeżeń. Baterie klawiatury cały czas w pełnym naładowaniu, mysz stan naładowania dobry – taka przyszła ze sklepu. Po instalacji pełnej wersji oprogramowania Logitech w IE nie można było wpisywać polskich znaków, ale to mogło być też z powodu innych sterowników, które wtedy instalowałem. Ogólnie, do tej pory jestem zadowolony z ceny/ jakości.

2.1.2019

Super sprzęt za rozsądne pieniądze. Wady - nadajnik dedykowany zamiast Unifying, logo z myszki się ściera. I starczy. Baterie starczają na lata, myszka działa precyzyjnie, klawiatura o przyjemnym skoku i cicha. I mysz i klawisze standardowych rozmiarów i z klasycznym układem co dla mnie jest podsawowym kryterium wyboru. Komplet godny polecenia każdemu intensywnie korzystającemu z komputera, o ile nie potrzebuje programowalnych klawiszy na gryzoniu.

25.11.2015

Klawiatura się lekko ugina gdy się mocniej nią przyciśnie. Sprzęt działa z dużych odległości a baterie bardzo długo trzymają, mam od 3 miesięcy i dalej nie musiałem wymieniać. Na początku jeszcze pamiętałem by je wyłączać gdy nie używam, teraz nawet się w to nie bawię. Klawiatura wygodna, mam podobną w pracy. Klawisze dość wysokie (preferuje niższe) ale nie są za wysokie - nie haczę o nie palcami podczas pisania więc jest ok.

17.9.2019

Używam podobną klawiaturę od kilku lat. Do pracy biurowej OK. Posiada dodatkowe klawisze obsługi urządzeń medialnych typu odtwarzacz muzyki, co dla mnie jest wygodne. Używam akumulatorów NIMH, mam zawsze naładowany komplet na zmianę, więc nie zwracam uwagi na czas działania baterii. Z posiadanym modelem nie miałem problemów. Myszka i klawiatura mają wyłącznik, więc nieużywana nie wyczerpuje baterii.

21.7.2018

Świetny produkt. Obecnie mam dwa takie zestawy. Oba działają bezawaryjne z zasięgu ok 2-4 metrów (nie zauważyłem wcześniej wspominanych problemów z "lagami"). Bateria trzyma długo. Klawiatura jest mała, lekka, bez wielkich i zwykle niepotrzebnych klawiszy funkcyjnych. Idealny zestaw salonowo-kanapowy. Mysz działa dobrze również na łóżku, kocu i innch dziwnych powierzchniach.

26.7.2018

Fantastyczny zestaw. Nabyliśmy do firmy i od razu zapragnąłem mieć takie same w domu. O wymianie baterii można zapomnieć, klawiatura bardzo bardzo wygodna jak dla mnie, myszka również. Uważać trzeba na "nóżki" od klawiatury - są dość kruche, potrafią się łamać pod większym naciskiem, ale! - jako zamiennik świetnie spisują się "uszka" od klipsów do papieru, pasują idealnie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności