logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Wireless Combo MK220 (920-003161). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Wireless Combo MK220 (920-003161).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Wireless Combo MK220 (920-003161) liczba opinii klientów wynosi 93, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 85, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.1.2020

Jakość wykonania bardzo przyzwoita - pamiętajmy o cenie zestawu, nie oczekujmy cudów.Klawiatura przez to, że jest zminimalizowana, ma tak zmieniony układ klawiszy, że nie wyobrażam sobie pracy na niej na co dzień. Plusy są natomiast takie, że klawiatura ma klawisze funkcyjne i pełny blok numeryczny (brawo!). Mysz jest wygodna i wygodnie operuje się nią na pulpicie.Z minusów należy wymienić, że do zestawu nie jest dołączony odbiornik nano i nie ma możliwości podłączyć urządzeń poprzez system Unifying Ligitecha. Ani w myszcze ani w klawiaturze nie ma również schowka na odbiornik, który, gdy jest wypięty, wala się gdzie indziej.Dodatkowy minus za brak możliwości wyłączenia urządzeń - po włożeniu baterii po prostu jest w ciągłej gotowości do pracy.Jest to zestaw bezprzewodowy więc najważniejsza kwestia to ta łączność właśnie - zasięg do 10 m potwierdzam ale po drodze nie może być żadnych przeszkód (oparcie kanapy, krzesło, o ścianie nie ma co wspominać) - w przeciwnym wypadku komunikacja pada całkowicie.
jeszcze

19.12.2021

Najlepszy zastaw mysz klawiatura bezprzewodowa niewielkich rozmiarów, kupiłem drugi komplet po ok. 10 latach używania pierwszego. Bardzo długie trzymanie na bateriach, myszka krócej ok. kilku miesięcy, klawiatura może nawet rok. Jest to naprawdę długi okres użytkowania, że niepamiętna się kiedy baterie były ostatni raz wymieniane. Myszka działa na prawie każdym podłożu. Polecam

25.10.2021

Trochę mało stabilna, wciśnięcie np. spacji powoduje uginanie całej klawiatury, mały rozmiar powoduje niestety, że ciężej jest trafić szczególnie w klawisze na krawędziach, tak więc coś za coś, mały rozmiar w zamian za częstsze błędy i mniejszą wygodę. Polecam raczej dla osób, które zbyt wiele na klawiaturze nie piszą a zależy im na oszczędności miejsca.

24.11.2020

To jest kompromis wygody z powierzchnią klawiatury. Z tym trzeba sie liczyć.Szczególne klawisze sterujące są małe i Enter też czasem trafia sie w coś innego.Ale na biurku ta klawiatura zajmuje bardzo mało miejsca + myszkaSporadycznie klawiatura sie przycina na sekundę dwieZestaw wart ceny

7.12.2021

Klawiatura jest mała i zgrabna. Część która przykrywa baterię bardzo łatwo się zsuwa. Wydawało mi się że klawiatura ma niski profil jak w laptopach, ale niestety jest trochę wyższy. Myszka dość spora, ale można się przyzwyczaić. Ciekawe jak długo bateria wytrzyma.

18.10.2020

Bardzo dobra niewielka klawiatura i mysz, kupiona do współpracy z laptopem, w związku z niedziałaniem kilku klawiszy na laptopie. Brak możliwości wymiany na oryginał w laptopie z uwagi na wycofanie z produkcji. Znakomicie spełnia swoją rolę. Polecam. Piokun

23.12.2020

Świetna compactowa klawiatura, cicha, poręczna, dobrze nadaję się do podróży. Zmieści się w każdym plecaku, walizce etc... Trochę trzeba się nauczyć obsługi ze względu na mniejsze niektóre przyciski. Dla mnie extra, takiej szukałem i każdemu polecę.

26.2.2020

Zestaw bardzo dobry. Potrzebowałem czegoś takiego do smartfona - spisuje się znakomicie!Jeżeli ktoś ma zamiar permanentnie taszczyć ten zestaw w plecaku, to polecam zabezpieczyć jakoś zaślepkę baterii w klawiaturze, bo ma tendencję do odpadania.

22.4.2020

Używam tej klawiatury od dwóch lat. Jestem tłumaczem, a zatem tłukę w nią non stop. Nie chce się zepsuć. A ile to już klawiatur zajeździłem... Teraz kupiłem drugą do telewizora. Jest nieduża więc doskonale się do tego celu nadaje. Polecam.

8.10.2014

Klawiatura i mysz prezentuje się bardzo dobrze. Działają bez zarzutu, cicho, szybko i bezbłędnie. Baterie zarówno w myszce jak i klawiaturze wystarczają na długi okres działania. Polecam.

2.6.2020

To już drugi taki zestaw w domu. Wybór oczywiście podyktowany faktem, że pierwszy zestaw okazał się nie do zarżnięcia (nie wbijamy tym gwoździ, nie zrzucamy na twarde podłogi, etc.).

17.12.2021

Proszę zwrócić uwagę, na ustawienie lewego ukośnika i ENTER-a Są ustawione inaczej, niż we wszystkich klawiaturach, które do tej pory używałem. Jakość- Logitech w tej cenie, bdb.

3.1.2020

Jeden z lepszych biurowych zestawów. Polecam jako budżetowy zestaw, pracowniczy :) Każdy kto lubi mysz normalnych rozmiarów, a nie takie małe pod laptopa, to wybór dla niego.

5.2.2019

Bardzo fajna i wytrzymała klawiatura z myszką w zestawie. Działa bez zarzutu. To mój drugi komplet. Pierwszy działa już 4 lata i ciągle śmiga aż miło. Polecam.

23.12.2019

bardzo dobrze działa, odpowiada mi nawet ciasno ułożone klawisze, również dzięki temu klawiatura zajmuje naprawdę niewiele miejsca, mysz jest ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności