logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Wireless K360 Czarna (920-003094). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Wireless K360 Czarna (920-003094).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Wireless K360 Czarna (920-003094) liczba opinii klientów wynosi 328, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 178, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 92, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.9.2021

Klawiatura K360 (na środku zdjęcia) pozuje pośród innych użytkowanych przeze mnie modeli. Zakupiona w celu zastępstwa uszkodzonej klawiatury Rapoo powyżej (z przyjemnymi, choć delikatnymi i awaryjnymi, jak widać, mechanizmami nożycowymi).W K360 zaskakująco wygodnie pisze się nawet na tych niewielkich płaskich przyciskach (tylko dolny wiersz jest wypukły) z grubymi ramkami. Rapoo też miała płaskie przyciski, ale bez ramek między nimi pisało się o wiele wolniej. Porównywalny, a nawet lepszy komfort dają profilowane klawisze z klawiatur Microsoftu z pełnym wypełnieniem pól, ale kosztem tego rozwiązania jest większy rozmiar klawiatury.Przy tak dużej, niewykorzystanej powierzchni na górze klawiatury uważam,że funkcje multimedialne mogły zostać umieszczone w osobnym rzędzie (a tutaj w dodatku funkcyjny jest po prawej a nie lewej stronie, co dla mnie utrudnia korzystanie z dodatkowych funkcji).Dodatkowym zauważonym minusem jest sterowanie multimediami w lewym górnym rogu, gdzie instynktownie szukamy klawisza Escape [ESC]. Rozwiązaniem tego problemu może być remap przy pomocy Microsoft PowerToys, ale jest to rozwiązanie co najwyżej połowiczne.Dodatkowym niedociągnięciem jest moim zdaniem kolorystyka i wykończenie typu piano black, czyli błyszcząca powierzchnia zbierająca odciski palców od samego patrzenia :D W tych pieniądzach w sumie nie znajdziemy wielu lepszych modeli z blokiem klawiszy numerycznych - do rozważenia są tylko zestawy z Microsoftu z lepiej wyprofilowanymi klawiszami, ale i nieco większym rozmiarem typu Microsoft Wireless Desktop 850 lub Microsoft Wireless Comfort Desktop 5050 (ale koszt już 100 złotych wyższy).Dla koneserów z wyższym budżetem pozostaje Logitech MX Keys, ale to koszt 3x wyższy od tego modelu.
jeszcze

23.12.2011

Klawiatura ładnie się prezentuje i jest solidnie wykonana, z dobrego materiału (o ile plastik można nazwać dobrym materiałem :) ). Sprawia przede wszystkim wrażenie porządnej i bardzo zgrabnej (średnia wielkość, zaokrąglone rogi).Klawisze dobrze rozmieszczone, trzeba się przestawić na marginesową o ile nikt wcześniej takiej nie posiadał. Mi nie patrząc na klawisze zdarza się nacisnąć nie zamierzony :) Kwestia przyzwyczajenia.Same klawisze na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie trochę chińskiej "tandety" ale są w miarę miękkie i dobrze się na nich pisze mimo małych rozmiarów.Samo podłączenie klawiatury zajęło mi ok 1 min.Tyle ile zajmuje włożenie odbiornika do wejścia USB i poczekanie na zainstalowanie systemowych sterowników (VISTA x64).W zestawie 2 baterie firmy Duracell. Ze strony LOGITECHA można pobrać dodatkowe oprogramowanie do zarządzania urządzeniami bezprzewodowymi (klawiatura&myszka).Skróty multimedialne działają dobrze oprócz jednego, a mianowicie wyłączenia PC. Prawdopodobnie trzeba ustawić to w BIOSIE albo w oprogramowaniu LOGITECH-a.Zasięg klawiatury, a raczej Nanoodbiornika mnie zaskoczył. Pozytywnie oczywiście. Otworzyłem sobie notatnik, zszedłem z 1 piętra na parter do kuchni i zacząłem pisać. Wróciłem do pokoju i.. cały zamierzony tekst w notatniku :)Na uwagę zasługują antypoślizgowe elementy z dołu klawiatury przez co klawiatura nie zmienia swojego poleżenia względem stołu, nawet przy bardzo ekstremalnym pisaniu czy graniu :)Uważam, że cena w granicach 100 zł za przyjemność korzystania z tej klawiatury jak najbardziej mieści się w granicach zdrowego rozsądku.Reasumują polecam ten produkt.Z nowej klawiatury firmy Logitech pisał Kaczor3_exe.pozdrawiam
jeszcze

Klawiatura ładnie się prezentuje i jest solidnie wykonana, z dobrego materiału (o ile plastik można nazwać dobrym materiałem :) ). Sprawia przede wszystkim wrażenie porządnej i bardzo zgrabnej (średnia wielkość, zaokrąglone rogi). Klawisze dobrze rozmieszczone, trzeba się przestawić na marginesową o ile nikt wcześniej takiej nie posiadał. Mi nie patrząc na klawisze zdarza się nacisnąć nie zamierzony :) Kwestia przyzwyczajenia. Same klawisze na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie trochę chińskiej "tandety" ale są w miarę miękkie i dobrze się na nich pisze mimo małych rozmiarów. Samo podłączenie klawiatury zajęło mi ok 1 min. Tyle ile zajmuje włożenie odbiornika do wejścia USB i poczekanie na zainstalowanie systemowych sterowników (VISTA x64).W zestawie 2 baterie firmy Duracell. Ze strony LOGITECHA można pobrać dodatkowe oprogramowanie do zarządzania urządzeniami bezprzewodowymi (klawiatura&myszka). Skróty multimedialne działają dobrze oprócz jednego, a mianowicie wyłączenia PC. Prawdopodobnie trzeba ustawić to w BIOSIE albo w oprogramowaniu LOGITECH-a. Zasięg klawiatury, a raczej Nanoodbiornika mnie zaskoczył. Pozytywnie oczywiście. Otworzyłem sobie notatnik, zszedłem z 1 piętra na parter do kuchni i zacząłem pisać. Wróciłem do pokoju i.. cały zamierzony tekst w notatniku :) Na uwagę zasługują antypoślizgowe elementy z dołu klawiatury przez co klawiatura nie zmienia swojego poleżenia względem stołu, nawet przy bardzo ekstremalnym pisaniu czy graniu :) Uważam, że cena w granicach 100 zł za przyjemność korzystania z tej klawiatury jak najbardziej mieści się w granicach zdrowego rozsądku. Reasumują polecam ten produkt. Z nowej klawiatury firmy Logitech pisał Kaczor3_exe. pozdrawiam
jeszcze

17.5.2013

Klawiatura OK. Zasięg trzyma, stosunkowo cicha w pracy. Fajny desing. Na plus połączenie po przez pchełkę USB obsługującą do 10 urządzeń. Klawiatura jest mniejsza niż standardowa i co ważniejsze jest pełnowymiarowa (posiada klawisze numeryczne). Przyciski są od siebie troszkę odseperowane i na początku ciężko się przyzwyczaić, ale nie jest to wadą - tylko zmianą Pracuję na niej ok. 2 tygodnie i już się przyzwyczaiłem. :)To co każdego interesuje to wady/utrudnienia:Najbardziej irytującą sprawą jest dość drastyczna zmiana ułożenia klawiszy na klawiaturze podstawowej. Zmniejszony enter oraz lewy shift kosztem zdublowanego przycisku "|" (tzw. pipe i back slash). Brak prawego przycisku "Windows" (uciążliwe przy skrótach)oraz podręcznego menu (uciążliwe dla ludzi używających głównie klawiatury do obsługi komputera). Klawisz Escape nie jest skrajnym górnym przyciskiem - jest nim przewijanie multimediów - jednak to kwestia przyzwyczajenia.Pomimo tych utrudnień klawiatura jest godna polecenia. Klawiatura nie pokazała mi jeszcze żadnych wad - dlatego piszę tylko o utrudnieniach - do których można się przyzwyczaić. Jeśli chodzi o brakujące przyciski to śmiało można je nadrobić skrótami klawiszowymi. Klawiaturę polecam!! 4/5 punkty za brak tych dwóch przycisków (dla mnie dość wygodnych).
jeszcze

14.2.2019

Świetny rozstaw klawiszy, choć wiadomo, że wymaga przyzwyczajenia, podczas pisania nie wadzi się o drugi klawisz. Fajny skok klawiszy, coś pośredniego między wysokim a niskim, choć mam wrażenie, że za bardzo czuje się jego ciężkość. Minus jest też taki, że klawisze są źle wyprofilowane, jakby lekko wypukłe, jest to dość irytujące. Jeżeli chodzi o wielkość niektórych klawiszy, wąskie klawisze strzałek przesunięte do dołu itp., to moim zdaniem nie stanowi to problemu - wymaga tylko przyzwyczajenia. Klawiatura nie jest całkiem cicha, co dla mnie jest akurat plusem, dźwięk wydawany przez klawisze jest przyjemny. Wielkość w porządku, jest klawiatura numeryczna. Dobrze łapie sygnał - odbiornik podłączony z przodu komputera,testowane z drugiego pokoju działało bez problemu. Minusem jest design - za mało klasyki, za dużo udziwnień, irytujące wykończenie typu piano, które łapie kurz przez co klawiatura wygląda na brudną, alternatywy kolorystyczne jeszcze gorsze. Fajnym rozwiązaniem są gumowe wstawki u dołu, trzymają klawiaturę na miejscu, nic się nie przesuwa podczas pisania. Jeżeli ktoś jest zwolennikiem wysokiego skoku i w zalewie klawiatur o niskim skoku szuka czegoś nowego, to ta klawiatura jest jakimś rodzajem kompromisu.
jeszcze

21.5.2020

Mała, poręczna i wygodna klawiatura. Za niewygórowaną cenę otrzymujemy multimedialną klawiaturę z ekstremalnie długim czasem działania na jednym komplecie baterii, która nie zrywa połączeń i bezproblemowo łączy się z komputerem. Klawisze wyspowe, nieco mniejsze od "standardowych" i z przyjemnym skokiem. Po krótkim użytkowaniu każdy będzie w stanie się do nich przyzwyczaić. Bardzo cieszy wydzielony blok klawiszy do sterowania multimediami dzięki czemu nie musimy ich szukać na klawiaturze. Minusami klawiatury są połyskujące wykończenie (kiedyś były dostępne modele w szarym matowym wykończeniu dużo lepiej sprawującym się w codziennym użytkowaniu) oraz nieco zbyt głośne działanie klawiszy (choć za tą cenę jest ok).Warto również zaznaczyć, że śrubki mocujące części obudowy znajdują się na górnej części klawiatury pod naklejaną połyskującą "skórką". Jeżeli będziemy z jakichś powodów rozkręcać klawiaturę celem jej przeczyszczenia to warto mieć to na uwadze.
jeszcze

Witam, 1. Klawiatura bardzo cicha. Sprawdziłem kilka klawiatur innych producentów i ta się wyróżnia zdecydowanie na plus. 2. Jakość wykonania bez zarzutu, przy czym pierwszy kontakt z nią może być ciut rozczarowujący - klawisze są wykonane z materiału, z którym kontakt może się nie spodobać. 3. Klawiatura występuje w kilku wykończeniach, co pozwala na ciekawą personalizację tego elementu komunikacji z komputerem. 4. Jest mała co doskonale koresponduje z jej ograniczoną, ale zawsze, mobilnością. 5. Układ klawiszy wymaga solidnego przyzwyczajenia się podczas pracy. Osoby piszące zawodowo i bezwzrokowo powinny się zastanowić nad sensownością zakupu. 6.Użytkuję klawiatury typu "slim" od wielu lat i klawiaturę uznałbym raczej jako coś pośredniego pomiędzy standardowym skokiem klawiszy, a tzw. notebookowym. Taki "90% slim".
jeszcze

9.3.2014

Witam. Klawiatury używam prawie rok i nie miałem z nią żadnych problemów. Jest mała, poręczna i nigdy nie zgubiła zasięgu. Wybrałem tę klawiaturę ze względu na 6 klawiszów multimedialnych (do przełączania muzyki w winamp'ie i przyciski od regulacji głośności). Oczywiście ma swoje wady: bardzo małe klawisze strzałek, esc i wszystkie klawisze F* nie są podzielone tylko takie malutkie ściśnięte razem, ale na tak małej klawiaturze chyba inaczej nie mogło być to zrobione.Klawiatury używam do komputera stacjonarnego, który oprócz monitora ma podłączony jeszcze telewizor 2m dalej. Dlatego taka mała klawiatura, którą właściwie ciagle mam w innym miejscu (jak pilota do telewizora)jest dla mnie jak najbardziej odpowiednia. Mnie udało się kupić tę klawiaturę nową w promocji za jakieś 80 zł i nie żałuję wydanych pieniędzy :)
jeszcze

Zacznę może od tego, że do dzisiaj nie dowierzam czy to jakiś sen czy może zapomniałem, że wymieniałem jej baterie. Posiadam tę klawiaturę dobre 4 lata i wymieniałem jej baterie - UWAGA - DWA RAZY. Do tego jest mała, poręczna, ma dobrą przyczepność i jest wygodna. Niestety ma dwie główne wady. Po pierwsze jest dość głośna a po drugie komunikacja woła o pomstę do nieba. Stację trzymam dosłownie metr od klawiatury, pomiędzy niestety biurko (kawałek drewienka) i to jest już ogromna przeszkoda. Klawiatura często szaleje, opóźnia się lub w ogóle nie reaguje i muszę wtedy wystawić stację bardziej na zewnątrz żeby złapała lepszy zasięg. Jeżeli macie swoją stację schowaną gdzieś głęboko to zdecydowanie odradzam tego zakupu.W przeciwnym wypadku... najlepszy wybór na rynku :)
jeszcze

29.6.2021

klawiatura fajna, aczkolwiek wymaga przyzwyczajenia. Klawisze są nieco mniejsze, przez co osoby, które piszą bez patrzenia na klawiaturę mogą początkowo robić sporo błędów. Nie sądziłem też, że tak duże znaczenie będzie miała różnica w wielkości lewego klawisza "Shift" :).Niemniej z każdym kolejnym dniem nabiera się wprawy. Poza tym z minusów wspomniałbym jeszcze o materiale piano black, na którym jak każdy dobrze wie, bardzo szybko pojawiają się ślady palców. Poza tym super, waga ok, przyjemne, niskie klawisze, z wyczuwalnym, niedużym skokiem. Jeśli ma się myszkę logitech, jeden odbiornik obsłuży oba sprzęty, co ma znaczenie przy laptopach z małą ilością portów USB.

25.3.2018

Klawiatura jest dobra, szukałam klawiatury podobnej do tej w moim laptopie. Układ klawiszy jest niemal identyczny, ale klawisze jednak są głośniejsze. Nie miałam możliwości obejrzenia klawiatury na żywo i dopiero teraz się przekonałam, że na obudowie łatwo zostawić odciski palców które są widoczne. Dołączone baterie są dobrej firmy. Tak jak ktoś wspomniał na dole klawisze wydają się trochę "tandetne". Porównując do starszego i tańszego modelu tej firmy k290, jedynymi plusami są rozmiar brak kabli, ale reszta: obudowa, klawisze, głośność pracy oraz cena są lepsze w starszym modelu. Przy wyższym modelu i tej cenie spodziewałam się lepszej klawiatury.

19.5.2016

Przesiadłem się z K750, rozstaw klawiszy wymaga przyzwyczajenia się (nic strasznego) , jest mniejsza i niestety czuć że bardziej "plastikowa" no ale dramatu nie ma. Praca samych klawiszy podobna, na K360 skok jest nieco bardziej wyczuwalny. Najważniejszą jak dla mnie zmianą jest zasilanie... jeżeli K750 wytrzymuje pół roku w całkowitych ciemnościach to ja jestem faraonem... ten pastylkowy akumulator ma raptem 40mah , i w moich dwóch egzemplarzach wiecznie miałem problemy z zasilaniem, do tego stopnia że nauczyłem się mieć tego typu baterię w pogotowiu na podmianę (nie tędy droga)... teraz już o tym nie myślę. Ogólnie rzecz biorąc nie narzekam.

19.3.2015

Klawiatury używam już 2 lata i bez problemu mogę ją polecić, ale nie każdemu. Jest lekka i poręczna, ale np. dla gracza jest za mała. Ja gram w gry sporadycznie więc nie jest to dla mnie problem.Jednym z głównych powodów, dla którego kupiłem tę klawiaturę to klawisze multimedialne, jest ich tylko 6, ale to są te najbardziej potrzebne, z których osobiście najczęściej korzystam. Za to duży plus, wygodnie ich się używa.Odnosząc się do poprzedników piszących o słabym zasięgu, ja nie miałem z tym problemu, ale raczej nie oddalałem się z klawiaturą od komputera dalej niż 3-4 metry. Ogólnie produkt jest bardzo dobry. Polecam.

8.1.2018

Mam tę klawiaturę od prawie 2 lat. Używam na jednym Unifying wraz z myszą Logitecha. Bardzo wygodnie sie na niej pracuje, klawisze się łatwo i przyjemnie naciskają. Osobiście nie używam zbyt wielu klawiszy dodatkowych - więc te które sa w tej klawaiturze mi zupełnie wystarczą. Na szczęście przerzucanie kanałów i zmiana głośności są na oddzielnych klawiszach - a nie funkcyjnych, co jest bardzo wygodne.Baterie, które były w komplecie Duracell do tej pory się nie rozładowały.Klawiatura jest stabilna, nie przesuwa się, dzięki antypoślizgowym naklejkom.Generalnie bardzo ją lubię i mogę polecić ..a rzadko coś polecam.

4.3.2021

Klawiatura jest dość duża, jak widać układ klawiszy z odstępami, do czego trzeba się przyzwyczaić i patrzeć co się pisze, gdyż odstęp pomiędzy liniami w pionie jest większy niż na innych klawiaturach . Ciekawostką są przyciski głośności itp. i metalowy wierzch - to co błyszczy na obrazku to lakierowana na połysk blacha! a nie plastik. Zapowiada powagę i solidność, za to ma swój ciężar; powłoka błyszcząca. Bezprzewodowość w domu przenika przez ścianę (ledwo) może przez gips karton lepiej. 10 metrów to może na polu.. ale działa. Zasilanie 2xAA plus wyłącznik zasilania. Nówka z folią zabezpieczjącą.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności