logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MAKITA DLM432Z. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MAKITA DLM432Z.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MAKITA DLM432Z liczba opinii klientów wynosi 45, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 37, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.5.2021

Ogólna ocena O.K. Kosi, spełnia swoje zadanie, ale: pierwsze wrażenie - w pudełku coś się tłucze - trzeba lepiej zapakować. Dwa: wyciągam kosiarkę i pierwsze skojarzenie: samochodzik plastikowy dla dziecka! Trzy: można by napisać kierunek wkładania akumulatorów do ładowarki - to tylko nakleić strzałki! Cztery: ładowarka cały czas chłodzi aku. więc jakbyś siedzał koło wiatraczka. Pięć: Dlaczego nie ma blokady po uruchomieniu kosiarki? Nie tylko trzeba jeździć i pchać, ale mocno ściskać drut do rączki! I to już nie jest takie przyjemne. Nie wiem, sznurkiem to związać??? Sześć: konia z rzędem temu, kto na jednym ładowaniu skosił 600 - 800 m2 powierzchni. Chyba matematyka na maturze zawiodła!U mnie 300 m2 na pierwszym ładowaniu i finał! A może z czasem akumulatory będą pracować dłużej? Albo ktoś kupił wyrób japoński, z USA, czy z Europy Zachodniej. Ten jest z PRC...
jeszcze

16.5.2021

Kosiarka super kosi trawę, ale... akumulatory powinny wystarczyć na 570m2, moja działka ma 600m2 z czego prawie połowę zajmuje dom i duży podjazd oraz klomb z przodu domu, więc trawy do skoszenia zostaje ok.300m2 i akumulatory nie dają rady :( w połowie koszenia muszę przerwać i je ładować. :(:(:( nie tego się spodziewałam. Dodam, że koszę co tydzień, więc to nie jest kwestia tego, że trawa jest wysoka i kosiarka się mega męczy :(

7.8.2021

Lekka, cicha, kompatybilna z akumulatorami Makity. Działka 2000m2 do opędzenia na dwu zestawach akumulatorów 6Ah albo z jedną przerwą na ładowanie. Oczywiście to jest nieco za mała kosiarka na taką działkę, ale potrzebowałem coś lekkiego i przenośnego na tymczasem i DLM432Z się sprawdza. Jedyna wada to że mogłaby nieco szybciej i skuteczniej kosić. Nie jestem jednak trawnikowym perfekcjonistą i mi w zupełności wystarcza.

24.4.2021

Kosiarka pracuje dość cicho, jest lekka i dobrze się nią manewruje, jest łatwa w złożeniu i obsłudze. Idealna dla kobiet. Akumulatory 5Ah bez problemu wystarczają mi na skoszenie ok. 450 m2 trawnika. Koszenie, bez konieczności uważana na plączący się kabel, trwa połowę krócej. Akumulatory ładują się szybko, ale trochę głośno. Zakochałam się w tej kosiarce od pierwszego koszenia.

16.7.2022

Kosiarka super ,poprzednio miałem spalinową i na pewno do niej nie wrócę znaczy dokładniej żona ,tak się jej spodobała że nie idzie jej odebrać tej zabawki . Jest bardzo lekka choć ma 43cm szerokości ,cichsza jak spalinowa ,prowadzi się bardzo lekko jak zabawkę mam baterie 6 Amper bardzo wydajne wystarcza mi na dwa razy konkretnego koszenia

13.5.2021

Kapitalna, lekka, poręczna, super kosi. Mam dwa akumulatory 6aH - wystarcza na skoszenie dwóch działek 4ar, czyli w sumie 8arów, polecam często kosić trawę - efekt rewelacja.Nie ma zapachu paliwa, pachnie pięknie skoszoną trawą, szczotka bardzo pomocna do czyszczenia pod spodem.Zakup trafiony w dechę...

5.7.2021

Świetne rozwiązanie w porównaniu do kosiarki elektrycznej jak i spalinowej. Niska waga, brak kabla, cicha. Kosiarka traci lekko moc gdy pojemność akumulatora spadnie poniżej 20% i trzeba na to zwrócić uwagę wybierając pojemność akumulatorów.

7.5.2021

Bardzo dobra jakość - Makita. Sprawdza się super. 500 m2 trawnika kosi zużywając 50% baterii. Ładowarka ładuje szybko. Po zarejestrowaniu baterii na stronie Makity mam na nie 2 lata gwarancji. Polecam

9.7.2021

Sprzęt konkretny, bez smrodu,kabli i nerwów :) Do kosiarki dokupiłem 2x6Ah z szybką ładowarką, mam trawnik ok 300m2, spokojnie wystarczyło jedno ładowanie aby taki kawałek wykosić. Polecam.

29.6.2022

Z kosiarki jestem bardzo zadowolona i faktycznie można skosić przy nie mokrej oczywiście trawie jakieś 500 m2 na jednym ładowaniu. Dokupiłam 6 vh akumulatory i szybką ładowarkę.

10.6.2021

Póki co ok. Na wysokiej trwaie i ustawieniu koszenia na minimum wyczerpuje prawie całe akumulatory na 200m2. Ten sam trawnik ale trawa koszona była niska zostały 3 kreski.

4.5.2022

Jeszcze nie kosiłem , trochę głośna , ale Makita nie popisała się w kwestii składania uchwytu, bo zajmuje dużo miejsca. Jak skoczę to napiszę na temat aku

21.6.2022

Super kosiarka bardzo mocna i lekka podczas pracy, idealna do niedużego trawnika.Jedynie przy mocno rozładowanych akumulatorach znacznie słabnie.

18.8.2021

Nie ma takiej mocy jak spalinowa, ale daje radę. Dedykowana raczej do ładnego trawnika aniżeli do trudniejszych warunków.

1.8.2022

Jak na razie (trzy koszenia) spisuje się dobrze. Szybkie ładowanie, Dobry jakościowo materiał z którego jest wykonana.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności