logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MICROSOFT Bluetooth QSZ00013. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MICROSOFT Bluetooth QSZ00013.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MICROSOFT Bluetooth QSZ00013 liczba opinii klientów wynosi 34, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.7.2020

Przesiadłem się z Microsoft Wireless Desktop 900.Klawiatura równie wygodna, odpowiedni skok klawiszy. Innej niż wyspowa już nie chcę. Łączenie przez Bluetooth bezproblemowe, brak opcji z dedykowanym odbiornikiem - ale jak się coś nazywa Bluetooth to się odbiornika nie spodziewajmy. Brak rozkładanych podstawek do pochylenia klawiatury - i tak nie używałem. Brak diody CapsLock - przynajmniej bateria będzie dłużej trzymać.W stosunku do poprzedniej klawiatury sporo mniejsze alty. Kwestia przyzwyczajenia, ale przez pierwszy tydzień regularnie wciskałem spację zamiast prawego alta.Klawisz Office dla mnie zbędny, klawisz emoticon - co to ma być, klawiatura dla gimnazjalistów?Zamienię się na większy prawy alt.Domyślnie klawisze multimedialne zamiast funkcyjnych, funkcyjne z FN. Problem w tym, że ja używam funkcyjnych. Instrukcja nic nie mówi jak to przestawić. W czeluściach Internetu dogrzebałem się, że trzeba wcisnąć FN+CapsLock. Pomogło.W instrukcji napisano, żeby sobie ściągnąć oprogramowanie ze strony Microsoftu to będzie można podefiniować własne zachowanie dodatkowych klawiszy. Oprogramowanie klawiatury nie wykrywa.Jak już się nauczyłem nie wciskać przypadkowo klawiszy emoticon i office to pisze mi się dobrze. Do alta też się przyzwyczaiłem. Jestem zadowolony, ale mogłoby być lepiej.
jeszcze

7.11.2020

Klawiatura bardzo wygodna z wyjątkiem spacji, która jest zdecydowanie za długa, ktoś kto projektował nie pomyślał pewnie, że czasami jednak chcemy użyć prawego Alta, który jest za mały i przy szybkim pisaniu zamiast polskich znaków niestety wpadają spacje. Klawiaturą na bluetooth nie wybudzicie komputera. Dodatkowo ma problem z połączaniem, łączy się trochę działa, a na koniec działają tylko przyciski multimedialne. Tutaj jednak winnym jest pewnie oprogramowanie Microsoftu bo na laptopie gdzie go nie instalowałem wszystko jest ok. Niestety odinstalowanie też nie pomogło więc do komputera kupiłem kolejną bezprzewodową Microsoftu w komplecie z myszką ale już na usb i z krótszą spacją.Jest o klasę lepsza.
jeszcze

24.11.2021

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Z najważniejszych plusów: bardzo przyjemny skok klawiszy, wysoka egonomia (zwłaszcza jak na klawiaturę bluetooth), płynna praca, bez żadnych problemów z połączeniem bezprzewodowym.Minusy: zgadzam się, z przedmówcami, że spacja jest niestandardowo duża, ale ponieważ używam w pracy wyłącznie języka angielskiego, mi osobiście to nie przeszkadza. Sporym zaskoczeniem jest ilość (czasem niepotrzebnych) klawiszy funkcyjnych na klawiaturze, takich jak przycisk do (klawiatury) emotek, czy przycisk otwierający pakiet office. Dla mnie zupełnie zbędne. Pozostaje liczyć, że wszystkie funkcje klawiatury będą działąły w wychodzącym Windows 11 (sprzęt dedykowany do 10-tki)

21.7.2020

Przesiadka z Microsoft Desktop 900.Parowanie przez BT bezproblemowe. Spacja trochę większa, ALTy trochę za małe. Na początku mam problem z trafieniem w prawy ALT. Zapewne kwestia przyzwyczajenia. Oprogramowanie Mouse Keyboard Center jej nie wykrywa. Na minus - klawisze funkcyjne domyślnie z FN, domyślnie bez FN są multimedia, instrukcja nie mówi jak to przełączyć. Klawisze office i emoticon - dla mnie zbędne, zamieniłbym na większy ALT.Z plusów - jest cicha i ma odpowiedni skok. A o to chodzi.

11.3.2021

Klawiaturę kupiłam, ale niestety muszę zwrócić. Górny wiersz klawiszy ma klawisze idealnie po środku nad tymi ze środkowego wiersza, gdzie w innych klawiaturach są one przesunięte w prawo, przez co nie mogę jakoś się przestawić i niewygodnie mi się klika chociażby w literę Y przy pisaniu bezwzrokowym. Nie wiem skąd pomysł na zachowanie symetrii, osobiście mi to przeszkadza. I faktycznie tak jak piszą inni, spacja jest długa i z początku nie trafia się w prawy alt.

23.6.2020

Kupiona żeby była cichsza niż stara - tą funkcję spełnia.z minusów: - czasem BT idzie w tryb uśpienia i chwile zajmuje zanim klawiatura się obudzi- brak nóżek żeby podnieść klawiaturę- musiałem doczytać jak na stałe włączyć kalwisze funkcyjne (zamiast multimedialnych)- brak klawisza print-screen (jest dedykowany klawisz 'multimedialny' )- faktycznie - spacja trochę dłuższa niż poprzednia klawiatura - na początku nie trafia się w prawy ALT

7.4.2020

Klawiatura przede wszystkim cicha, na czym mi najbardziej zależało. Poza tym układ klawiszy jest w porządku, bez problemu przesiadłem się ze starego Logitecha. Klawiatura dobrze wykonana, nie trzeszczy, nie skrzypi co czasami się zdarza. Na plus również bezproblemowe parowanie z win 10. Trochę przydatnych przycisków multimedialnych. Na minus trochę za długa spacja, przez co początkowo nie trafiałem w prawy alt, trzeba się do tego przyzwyczaić.

1.6.2020

Bezproblemowa klawiatura, układ klawiszy dogodny, skok przyjemny, klawisze niezbyt wysokie (co mi akurat odpowiada). Na minus - brak wskaźnika włączonego CAPSLOCK-a, w tej cenie powinien się znaleźć na klawiszu lub obok. Brak wyłącznika klawiatury, po włożeniu baterii będzie działać do wyczerpania ich. Cena również za wysoka. Moim zdaniem warta max 120zł.

25.6.2020

Świetna klawiatura. Szukałem bezprzewodowej i wyspowej klawiatury z jak najmniejszym skokiem. Testowałem rapoo, ale tam klawisze były zbyt blisko siebie i ciężko się pisało. Tu jest lepiej. Do ideału trochę brakuje, bo skok klawiszy mógłby być trochę mniejszy, no i spacja jest dość mała.

2.11.2020

Kupiona w promocji poniżej 100 zł - ja na razie ok, pisze sie bez większych problemów. Zwarta, solidna konstrukcja. Jako minusy : - brak nóżek; - na start nie działają klawisze "F" - tylko multimedialne ( całe szczęście można to wyłączyć: Fn i Caps Lock ale nie ma tego w instrukcji)

21.6.2021

Klawiatura w porządku, tylko parowanie jej potrafi być koszmarne. Udało się za którymś razem mimo wykonywania poleceń zgodnych z instrukcją. Czasami jej Windows nie wykrywa bez powodu i nie chce się łączyć mimo sparowania, choć zdarza się to względnie rzadko.

27.11.2021

Ładna i ergonomiczna. Jedyny i ewentualny drobny minus to domyślnie zaprogramowane na przyciskach funkcyjnych aplikacje Microsoft, do których pojawiania się trzeba się przyzwyczaić. ;)

13.2.2021

Super wygodna, cicha, ale ma jedną wadę- nie da się w żaden sposób powstrzymać "wygaszania" i system się potrafi przywiesić jak się "wybudza".

23.6.2021

Niepotrzebne specjalne klawisze do jakichś emotikonów. Szybko się wybudza, wygodna, gdyby miała jeszcze podświetlane klawisze byłaby idealna.

9.10.2020

Bardzo wygodna, pełnowymiarowa, programowalna klawiatura.Szybko się paruje z laptopem, brak kabla to wielka wygoda.Serdecznie polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności