logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Bluetooth Desktop Black (QHG00014). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Bluetooth Desktop Black (QHG00014).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Bluetooth Desktop Black (QHG00014) liczba opinii klientów wynosi 10, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.2.2018

Obecnie jedna z wygodniejszych klawiatur ergonomicznych dostępnych na rynku. Rozkład klawiszy zapewnia odpowiednie ułożenie dłoni, przy zachowaniu proporcji zbliżonych do klawiatur standardowych. Podstawka pod nadgarstki została wykonana z twardego tworzywa sztucznego, mimo tego jest całkiem wygodna. Sporą wadą jest niska jakość klawiszy funkcyjnych, których wysokość i skok przypomina przyciski stosowane w tańszych kalkulatorach. Po roku intensywnego użytkowania wybrane klawisze wciskają się z minimalnie większym oporem, poza tym nie widać oznak zużycia. Pewną wadą jest zupełnie bezskokowa rolka przewijania zastosowana w myszce. BlueTrack sprawuje się dobrze nawet na błyszczących powierzchniach.Podsumowując, jest to solidny zestaw do zastosowań biurowych.
jeszcze

23.4.2021

0,5 gwiazdki odjęte za uciążliwe wciskanie rolki myszy (czasem zjeżdża z miejsca, które chce otworzyć wciskając "kółko"). Poza tym zestaw rewelacyjny. Po przejściu ze standardowej klawiatury aktualnie dłonie (palce i nadgarstki) nie męczą się, przy klasycznej klawiaturze odczuwałem dyskomfort przy długotrwałym użytkowaniu. Wbudowana podkładka pod nadgarstki też robi robotę. Zestaw w tej cenie polecam poza męczącą rolką przy myszce.

19.4.2019

Bardzo wygodna i uniwersalna klawiatura i mysz. Funkcjonalny kształt, duże wygodne w naciskaniu klawisze, duża mysz wygodna w użyciu. Złącze usb. Współpracuje z systemami: windows, android , iOS. Posiada dodatkowe klawisze: szybkiego dostępu, multimedialne i funkcyjne.

7.5.2018

Bardzo dobra klawiatura, wygodna z dobrym podparciem. Mysz dobra BlueTrack radzi sobie z większością nawierzchni.

28.6.2019

Bardzo dobry sprzęt, wykończenie myszki mogłoby być trwalsze. (skroll powoli zaczyna się wycierać)

13.10.2017

Bardzo dobry produkt, to już moja trzecia klawiatura firmy Microsoft i z każdej jestem zadowolony.

29.7.2017

Naprawdę dobry sprzęt, który działa natychmiast po podłączeniu !

9.12.2020

Po prostu wygodna i dobra

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności