logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Surface Keyboard szara (WS2-00021). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Surface Keyboard szara (WS2-00021).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Surface Keyboard szara (WS2-00021) liczba opinii klientów wynosi 43, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 2.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.10.2019

Piszę, żeby pomóc osobom, które odrzucą ten produkt po przeczytaniu negatywnych opinii.Klawiatura szybko przechodziła w stan uśpienia i lag.Na tak działającej klawiaturze nie da się w ogóle pracować. Aktualizowałem stery bluetooth, klawiatury, nic nie dało.UWAGA! Zmieniłem baterie na akku Eneloop pro czarne 930 mAh. Nie potrafię tego wytłumaczyć, wszystkie problemy zniknęły!Mój egzemplarz dostał nowe życie. Nie gwarantuję, że z każdym egz będzie tak samo.Teraz działa idealnie !Sylwester

15.1.2019

Nadal uważam, że lepiej się pisze na Apple Magic Keyboard oraz na klawiaturach, które są w Macbookach, ale ta klawiatura od Microsoftu również świetnie sobie radzi. Zajmuje się zawodowo pisaniem więc klawiatura jest używana przez 8 godzin dziennie i dopiero po 8 miesiącach zaczęła mi się świecić dioda, że bateria jest słaba. Samo wykonanie klawiatury jest bardzo dobre, choć obecnie po tych 8 miesiącach pomyślałbym o tej samej klawiaturze, ale w wersji ergonomicznej- MS Surface Ergonomic Keyboard

4.3.2020

Klawiatura bardzo wygodna, fajna, estetyczna, super działa na Bluetooth. W moim przypadku nie ma żadnego problemu z wybudzaniem, ucinaniem liter, powielaniem itp, a działam na Duracell dołączonych w zest. Szybkie uśpienie tutaj to super zaleta. Jedyne na minus co mam, to subiektywne odczucia z przyciskania/pracy klawiszy są jednak gorsze, niż w klawiaturze Logitech K380 - dla mnie tamta to wzór, jak powinny pracować klawisze. Ta nie jest tak miękka i bezgłośna i nie tak precyzyjna jak Logitech.

11.4.2018

Klawiatura ogólnie rewelacja ale są też mankamenty:- brak odstępów między sekcjami przycisków tekst/strzałki/num przy szybkim bezwzrokowym pisaniu powoduje problemy.. być może to kwestia przyzwyczajenia (nieco zmieniony rozkład/przesunięcie klawiszy od obecnej klawiatury) ale mały palec prawej ręki szuka tego pustego miejsca - brak odstępów między sekcjami klawiszy funkcyjnych/domyślnie działają nie klawisze F1-12 tylko akcje (można to przełączyć) jednam opisy F1-12 są małą czcionką i...

21.12.2019

PLUSY:+ pełnowymiarowa klawiatura+ smukły wygląd+ klawisze bardzo miłe w dotyku+duży lewy shift+możliwość włączenia/wyłączenia klawisza funkcyjnego Fn jednym kliknięciem (tak jak CAPS LOCK)+ zasilanie bateryjne paluszkami AAAMINUSY- po wybudzeniu się ze stanu uśpienia trzeba odczekać 2-3 sekundy od naciśnięcia klawisza zanim zostanie on obsłużony przez system operacyjny (testowane na Win10); żaden klawisz nie zostanie pominięty - wszystkie naciśnięcia klawiszy są buforowane- cena

8.11.2020

Jeśli chodzi o sam produkt, to jest świetna. Ładna, porządnie wykonana i bardzo przyjemnie się pisze. Jednak ma jedną wadę, za którą muszę uciąć jedną gwiazdkę. Często się usypia, i po jakimś czasie pierwsze kilka/kilkanaście kliknięć jest pustych. Jest to bardzo irytujące, nie da się tego wyłączyć a support microsoftu ma to w d****. Także gdyby nie to dałbym 6 gwiazdek, a tak to nie polecam ludziom, którzy chcą wydać ponad 400zł i nie mieć żadnych problemów.

25.3.2019

Klawiatura jeśli chodzi o komfort pisania nie ma sobie równych. Chodzi na baterii już 8 miesięcy i jeszcze się nie rozładowała. Trzeba przywyknąć tylko do tego że po pewnym czasie bezczynności przechodzi w stan uśpienia i pierwszych 2 kliknięć w klawisze potrafi nie odczytać. Poza tym nie mam do niej uwag. Oczywiście cena boli dlatego warto polować na jakieś promki np w wyprzedaży była za 349 i to była uczciwa cena.

4.9.2020

Klawiatura bardzo dobrze wykonana. Pisanie na niej bardzo przyjemne. Mnie denerwowały w niej dwie rzeczy: 1) Klawisz Fn jest tylko w trybie toggle (jak się często korzysta z klawiszy funkcyjnych i klawiszy F1-F12 to ciągłe przełączanie jest dość uciążliwe. 2) Gdy klawiatura przechodzi w tryb uśpienia i szybko naciśniemy kombinację klawiszy to pierwszy klawisz często nie jest rejestrowany.

6.5.2017

Jednym słowem - rewelacja. Przez długi czas szukałem odpowiednika Apple'owej "Apple Apple Keyboard with Numeric Keypad" dla Windowsa i w końcu dostałem coś, co nie jest tanią plastikową imitacją. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, przyjemność z pisania nie do opisania. Jeśli miałbym czepiać się minusów to klawisz funkcyjny mógłby być w innym miejscu. Generalnie szczerze polecam.

12.2.2018

Dołączam się do opinii poprzedników, klawiatura rewelacyjna, materiał, z jakiego są wykonane klawisze jest po prostu najwyższej jakości. Jedyny minus jak dla mnie to prawy Alt położony bardzo daleko w prawo (trzeba się przyzwyczaić przy pisaniu polskich znaków). Poza tym już nie wyobrażam sobie pisania na czymkolwiek innym.

3.1.2018

Klawiatura zakupiona w miejsce zdezelowanej klawiatury mechanicznej. Działa pod Win 7 64 ! Choć z opisu technicznego dostępnego np. na stronie producenta wynika, że potrzebny jest co najmniej Win 8.Do sparowania wykorzystałem adapter asus.Wszystko działa jak należy, zero problemów.Zdecydowanie warta swojej ceny.

2.4.2020

Fantastyczne wykonanie wysokiej jakości, przyjemny klik i wygoda pracy. Korzystam z Surface Book 2 i myślałem, że nie przestawię się tak szybko, a jednak. Klawisze funkcyjne także przemyślane i stanowią dobre uzupełnienie. I takie detale jak magnetyczna klapka od baterii - no mega!

7.10.2019

używam od ponad roku. kultura pracy świetna (piszę po kilka godzin dziennie), żadnych problemów z wybudzaniem - pod tym względem żadna z klawiatur BT które używałem nie ma startu do surface. parowanie bezproblemowe, niestety tylko z jednym urządzeniem na raz.

5.7.2018

Świetna. Przerobiłem wiele klawiatur. Testowałem nawet bezprzewodowego mechanika za 500 zł i doradca w Kilecach polecił mi ten model. Świetnie rozwiązał moje problemy. Korzystam z klawiatury od kilku miesięcy. Solidna, minimalistyczna, cicha. 6/6!!

13.6.2018

zasugerowałem się pozytywnymi opiniami i wielkie dzięki za nie, mieliście racje świetna klawiatura do pracy, zupełnie inna jakość pisania, lekka, przyjemna, nie lata po biurku. Microsoft Surface Keyboard Bluetooth to klawiatura najwyższych lotów.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności