logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Surface SC szara (3YJ00019). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Surface SC szara (3YJ00019).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Surface SC szara (3YJ00019) liczba opinii klientów wynosi 12, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.10.2019

Dzień dobry.Piszę tą opinię, żeby pomóc osobom, które odrzucą na wstępie ten produkt po przeczytaniu negatywnych opinii.Długo szukałem dobrej klawiatury o małym skoku klawiszy, dobrze wykonanej, na lata. Znalazłem tą i zamówiłem.Po chwili użytkowania również szybko zauważyłem opisywane w opiniach problemy z przechodzeniem w stan uśpienia i lagowanie podczas pisania.Zgadzam się w 100 %, że na tak działającej klawiaturze nie da się pracować i jest to tak irytujące, że chce się ją wyrzucić przez okno. Od takiego ruchu powstrzymuje tylko myśl ile kosztowała.W moim przypadku klawiatura sparowana jest z lapkiem lenovo Yoga 520 14cali, win 10.Przez pewien czas pracowałem na klawiaturze,ale zdenerwowanie sięgało wiadomo czego...Próbowałem aktualizować sterowniki bluetooth, sterowniki klawiatury.... i nic to nie dało.I UWAGA... !!! Już byłem na etapie szukania innej klawiatury mega zdenerwowany.... ale przyszedł mi jeszcze jeden pomysł do głowy, trochę przypadkiem.... W związku z tym, że zauważyłem jak szybko klawiatura zjada baterie postanowiłem zmienić je na akumulatorki (z wiadomych ekonomicznych powodów). Tak dla dokładności kupiłem Eneloop pro czarne 1.2 V 930 mAh (HR03) AAA.Prawdę mówiąc nie potrafię tego wytłumaczyć, ale wszystkie opisywane tu szeroko problemy zniknęły !! !! !!Tak jakby klawiatura dostała nowe życie. Jak jej nie używam przez dłuższą chwilę, to owszem jest chwila zastanowienia, ale trwa ona (nie koloryzuje) poniżej sekundy, w praktyce problemu nie ma, to wartość pomijalna.Oczywiście to moje doświadczenia (z jednym, moim egzemplarzem), nie zagwarantuję, że w każdym podobnym przypadku problem się rozwiąże.W każdym razie wiem, że nie warto tej klawiatury spisywać na straty...Odkąd moja dostała "nowe życie" używam jej z ogromną przyjemnością.Jest taka i działa jak oczekiwałem od początku.W razie czego mój mail: [email protected]ć wydaje mi się, że w opinii niczego nie pominąłem.Pozdrawiam serdecznie.Sylwester
jeszcze

24.10.2019

Dzień dobry.Piszę tą opinię, żeby pomóc osobom, które odrzucą na wstępie ten produkt po przeczytaniu negatywnych opinii.Długo szukałem dobrej klawiatury o małym skoku klawiszy, dobrze wykonanej, na lata. Znalazłem tą i zamówiłem.Po chwili użytkowania również szybko zauważyłem opisywane w opiniach problemy z przechodzeniem w stan uśpienia i lagowanie podczas pisania.Zgadzam się w 100 %, że na tak działającej klawiaturze nie da się pracować i jest to tak irytujące, że chce się ją wyrzucić przez okno. Od takiego ruchu powstrzymuje tylko myśl ile kosztowała.W moim przypadku klawiatura sparowana jest z lapkiem lenovo Yoga 520 14cali, win 10.Przez pewien czas pracowałem na klawiaturze,ale zdenerwowanie sięgało wiadomo czego...Próbowałem aktualizować sterowniki bluetooth, sterowniki klawiatury.... i nic to nie dało.I UWAGA... !!! Już byłem na etapie szukania innej klawiatury mega zdenerwowany.... ale przyszedł mi jeszcze jeden pomysł do głowy, trochę przypadkiem.... W związku z tym, że zauważyłem jak szybko klawiatura zjada baterie postanowiłem zmienić je na akumulatorki (z wiadomych ekonomicznych powodów). Tak dla dokładności kupiłem Eneloop pro czarne 1.2 V 930 mAh (HR03) AAA.Prawdę mówiąc nie potrafię tego wytłumaczyć, ale wszystkie opisywane tu szeroko problemy zniknęły !! !! !!Tak jakby klawiatura dostała nowe życie. Jak jej nie używam przez dłuższą chwilę, to owszem jest chwila zastanowienia, ale trwa ona (nie koloryzuje) poniżej sekundy, w praktyce problemu nie ma, to wartość pomijalna.Oczywiście to moje doświadczenia (z jednym, moim egzemplarzem), nie zagwarantuję, że w każdym podobnym przypadku problem się rozwiąże.W każdym razie wiem, że nie warto tej klawiatury spisywać na straty...Odkąd moja dostała "nowe życie" używam jej z ogromną przyjemnością.Jest taka i działa jak oczekiwałem od początku.W razie czego mój mail: sylwas*****Choć wydaje mi się, że w opinii niczego nie pominąłem.Pozdrawiam serdecznie.Sylwester
jeszcze

11.9.2019

Mam tak, że kupuję sprzęty do czasu aż nie znajdę swojego ideału. Ta klawiatura w mojej ocenie jest najlepszym sprzętem do pisania jaki znalazłem (testowałem sporo innych topowych). Jeśli programujesz lub Twoja praca związana jest z wprowadzaniem dużej ilości tekstów to moim zdaniem ten produkt jest dla Ciebie.Na początku troszkę irytowało mnie przechodzenie klawiatury w tryb uśpienia, po krótszym czasie nieużywania (~15 sek.). Po kilku godzinach używania klawiatury doszedłem jednak do wniosku, że żaden znak nie został pominięty. Jeśli zaczniesz pisać gdy klawiatura jest wyłączona to po jakiejś sekundzie i tak wszystkie znaki wprowadzone wcześniej pojawiają się na ekranie.Nie testowałem jeszczetej klawiatury w grach więc w tym temacie się nie wypowiem.
jeszcze

29.12.2021

Wygląda pięknie i działa bardzo dobrze. Skok klawiszy jest przyjemny, aczkolwiek nieco wyższy i twardszy niż w urządzeniach przenośnych Surface od Microsoftu. Działa na akumulatorkach i jak do tej pory żadnych problemów z traceniem połączenia z komputerem podczas pracy.

17.1.2018

Produkt idealny dla tych, którzy preferują klawiatury wyspowe. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych propozycji dostępnych na rynku. Polecam!

10.12.2017

świetna klawiatura, ergonomiczna, dobrze wykonana.

24.10.2019

Jestem zadowolona w 100% z produktu.

19.10.2020

Rewelacja

24.2.2021

super

22.5.2018

OK

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności