logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Desktop 5050 Czarna (PP4-00019). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Desktop 5050 Czarna (PP4-00019).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Desktop 5050 Czarna (PP4-00019) liczba opinii klientów wynosi 14, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.5.2021

Bardzo fajny zestaw. Klawiatura czarna lakierowana połyskowa, stylowa. Średnie klawisze, bardzo dobrze się na niej pisze, gra w gry. Ma też skróty wizualne na klawiszach np. przykładowo C-Copy* oznaczone gwiazdką* Ctrl*, co ułatwia nowo zapoznającej się osobie używać skrótów klawiaturowych. Myszka bardzo ładna, stylowa, lecz ma dwa minusy, po czasie boczne dwa srebrne przyciski z koloru srebrnego po latach się wycierają na czarne, i gumka na kółeczku scrollu zużytkowuje się do tego stopnia, że trzeba po czasie ją zdjąć. Miałem zestaw MICROSOFT Wireless Comfort Desktop 5000, bardzo zbliżony do tego zestawu, wręcz kopia. Kupiłem w 2011 roku, mam do dziś i nie chcę innego : )

24.5.2016

To chyba najlepszy zestaw na jakiem miałem okazje pracować. Komfort pracy na klawie jest bardzo wysoki, nadgarstki nie bolą mnie nawet po całym dniu pisania. Myszka idealnie leży w dłoni, a mam je wyjątkowo niezgrabne i każda poprzednia co chwilę mi się z nich wymykała. Zarówno klawiatura jak i myszka są bardzo czułe i ciche. Klawisze skrótu to rewelacja, nie miałem żadnego problemu z zainstalowaniem dodatkowego programu. Świetny zestaw dla wymagających użytkowników

5.12.2019

Bardzo wygodna pozycja nadgarstków na klawiaturze. Myszka super, scroll bez przeskakiwania, można się przyczepić do błyszczącego materiału piano black. Nie jest to PixArt ale nie powiedziałbym że czujnik się gubi, do pracy biurowej jak najbardziej się nada. Skróty +++, oprogramowanie Microsoft jest świetne. - Podkładka pod nadgarstki nie jest z miękkiego materiału- Brak przycisku ON/OFF na myszce, przez co działa cały czas i drenuje baterie

22.12.2017

Klawiatura super wygodna i ładna, mogłaby być cichsza. Małe klawisze funkcyjne i ESC utrudniają pracę. Brak diod informujących o stanie klawiszy specjalnych (Caps lock itp). Uciążliwe wyłączanie rozszerzonych funkcji klawiszy funkcyjnych. Myszka zawodna nawet jak odbiornik jest blisko.

3.3.2020

Rewelacyjna klawiatura, bardzo wygodna i z wieloma zaletami, jak np. podstawka pod ręce, regulowane nóżki. Wiele programowalnych klawiszy. Bardzo fajnie się na niej pisze. Trochę głośno, ale mi to akurat nie przeszkadza. Osobiście jeestem bardzo zadowolona z tego wyboru.

28.5.2019

Naprawdę świetna klawiatura. Bez problemu działają wszystkie klawisze i funkcje myszki natychmiast po podłączeniu. Jedynym minusem jest żelowa (??) okładzina kółka, która nie wytrzymuje długo i to tylko przy około 3-4 godzinach dziennego użytkowania.

9.8.2018

klawiatura wygodna w użytkowaniu. Długi czas pracy na baterii. Ergonomiczna. Myszka sporych rozmiarów. Guma na chwycie myszki zaczęła się niszczyć i "obierać". Po ponad roku użytkowania zniszczyła się guma na pokrętle myszki.

7.1.2022

Mam wrażenie, że starszy model 5000 był lepiej wykonany. Ale nowy też jest wystarczająco dobry i tak samo bardzo ergonomiczny.

17.5.2022

Jestem zadowolony. Najbardziej z tego że pisząc po polsku łatwo sięgam kciukiem do prawego Altu.

21.9.2018

świetny zestaw, myszka dobrze leży w dłoni.Polecam

19.2.2019

4,5/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności