logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Modexom Volcano Lanparty 2 RGB Gateron Brown (KMCLANPARTY2URGBBR). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Modexom Volcano Lanparty 2 RGB Gateron Brown (KMCLANPARTY2URGBBR).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Modexom Volcano Lanparty 2 RGB Gateron Brown (KMCLANPARTY2URGBBR) liczba opinii klientów wynosi 73, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 46, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.4.2021

Dam 6 Gwiazdek pomimo tego że nawet łatwo zarysować tą klawiaturę i w jednym miejscu plastik pstryka bo leciutko odchylony .Ogólnie fajna klawiatura jak za tą cenę przełączniki blue wyraźnie słychać dodatkowo kabel typu c opleciony i wytrzymały w dodatku dosyć długi,nogi klawiatura po odchyleniu idealnie pasują mi do rąk, klawiatury używam już około roku są 2 minusy 1.złącze przy klawiaturze buja się na boki otwór powinien być lekko ciaśniejszy2.przy zmniejszaniu głośności lub zwiększaniu zatrzymuje się całą czynność czyli np po pisaniu czegoś i nagle zmienimy głośność to pisanie się przerywa

3.5.2020

Klawiatura jest naprawdę bardzo fajna - ledy,switche, dodatkowe funkcje czyli zmienianie intensywności podświetlenia oraz głośności za pomocą pokrętła wejście USB np w moim przypadku do podłączenia myszki oraz oprogramowanie które jest łatwe w użyciu. Jedyną wadą jest wejście USB typu C w klawiaturze (jest ruchliwe) ... Czasami podczas przesuwania klawiatura wyłącza się mimo, że jest podłączona kablem do komputera co jest właśnie winą źle umocowanego wejścia USB C.

14.5.2020

Posiadam tę klawiaturę 5msc. Bardzo dobrze i solidnie wykonana klawiatura. Podświetlenie jak to podświetlenie, żadna rewelacja. Gaterony w tej cenie to cud, przydatny hud usb w klawiaturze, odpinany kabel usb-c, który jest w dobrym oplocie, pokrętło do ustawiania głośności/jasności podświetlenia, dla mnie nieprzydatne ale komuś może się przydać. Żadne przyciski nie ścierają się. Osobiście polecam, nie znajdzie się lepszej klawiatury do 250zł

23.10.2020

W tej cenie naprawdę kawał dobrej klawiatury. Świetna jak ktoś chce rozpocząć przygodę z mechanicznymi przełącznikami dobrej jakości (Gaterony Brown fajnie się spisują) jednocześnie nie bankrutując. RGB również jest fajnym dodatkiem i mimo braku softwareu, to mnogość opcji predefiniowanych jest wystarczająca. Dla mnie jedynym minusem była konieczność przyzwyczajenia się do krótkiego Shifta, ale to drobnostka i po 2 tygodniach problem znika.

2.1.2020

Klawiatury z przełącznikami Gateron zwykle zaczynają się od 300zł w górę, tutaj mimo niższej ceny nigdzie nie widać cięcia kosztów (oprócz w opakowaniu), a sama klawiatura świetnie się sprawuje. Przerzuciłem się z przełączników niebieskich na brązowe i był to świetny wybór, klawisz łatwiej nacisnąć, nadal wiem kiedy jest wciśnięty, a domownicy mogą znów spać spokojnie.

22.1.2021

Klawiatura spisuje się na medal. Każdej niezdecydowanej osobie jak najbardziej polecam przełączniki Gatheron Brown. Klawiatura posiada rolkę pozwalającą na regulację głośności multimediów lub jasności podświetlenia, co okazało się bardzo przydatne. Na dodatek z tyłu klawiatury znajduje się USB, czego w takiej cenie jeszcze nie spotkałam. Ideał!

5.11.2021

Zdecydowanie polecam, to moja pierwsza klawiatura mechaniczna której używam w pracy (programista). Pisze się na niej bardzo przyjemnie, jest wygodna. Jedyny minus to wejście na kabel USB-C. Jest tak wąskie i dopasowane typowo pod kabelek załączony do klawiatury, że żaden z moich kabli od ładowania telefonu nie mógł go zastąpić.

15.1.2021

Klawiaturę kupiłem 2 tygodnie temu w innym sklepie z powodu braku dostępności w x komie. Klawiatura świetna,podświetlenie soczyste. Posiadam Browny . Klawiatura jest cicha. Jedyny minus, który wymaga przyzwyczajenia tokrótki lewy shift. Po tygodniu użytkowania nie sprawiało mi to problemów. W tym przedziale cenowym polecam.

13.5.2021

Klawiatura świetna, z dobrych materiałów, wydaje fajne dźwięki (w porównaniu do innych switchy brown są całkiem ciche), wejście usb, ma dodatkowy przycisk do zablokowania klawisza Windows, zajmuje mało miejsca na biurku i ma dużo opcji led.Jedynymi minusami są:-duży enter-mały lewy shift z dodatkowym klawiszem ukośnik

24.2.2021

Dla osób lubiących głośny klik idealna. Wiele świetnych kolorów i trybów podświetlenia . z minusów to dość mały shift. Miejsca w których są przyciskisą obniżone przez co mniej wystają, niestety kabel może być wyprowadzony z tylko jednej strony. ale można to wybaczyć zwłaszcza że jest hub z jednym USB

8.1.2021

Kawiatura wykonana solidnie, przełączniki gateron brown dają radę, rolka do obsługi multimediów jest dużo bardziej użyteczna niż się spodziewałem, szkoda, że górna część jest plastikowa, a nie metalowa, no ale może zostanie to poprawione w następnej generacji.

9.12.2020

Klawiaturę mam 3 tygodnie. Sprawuje się wyśmienicie w porównaniudo mojgo starego Thora 300 tkl. Podświetlenie działa jak należy. Dla mnie dużym plusem jest możliwość odłączenia przewodu od klawiatury, co może pozwolić na uniknięcie zniszczenia klawiatury.

31.12.2020

Dobra klawiatura dla osób, które chcą zmienić głośny klik z niebieskich przełączników na brązowe oraz jasne i przejrzyste skróty klawiszowe.<br>Jedynym małym minusem jest mały shift oraz duży enter, ale da się przyzwyczaić. <br>Polecam

7.3.2022

Klawiatura jest bardzo dobra i nie widać aby były jakieś poważne problemy. Jedyny lekki problem to brak jasnego określenia w postaci większej ilości diod oraz umiejscowienie diody odpowiedzialnej za aktywację przycisku Caps Lock.

21.8.2020

Bardzo dobry sprzet, najlepsza klawiatura za tą cene, przełączniki lepsze niż w 1 wersji. Jedyne do czego można się przyczepić to do krótkiego lewego shifta ale po dłuższym czasie można się do tego przezwyczaic. Polecam :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności