logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Modecom Volcano Hammer 2 RGB Outemu Brown (KMCHAMMER2UBROWN). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Modecom Volcano Hammer 2 RGB Outemu Brown (KMCHAMMER2UBROWN).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Modecom Volcano Hammer 2 RGB Outemu Brown (KMCHAMMER2UBROWN) liczba opinii klientów wynosi 73, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.4.2021

Posiadam tę klawiaturę od prawie dwóch miesięcy. Sama klawiatura jako baza jest w porządku. Dużym plusem jest możliwość wymiany przełączników bez potrzeby rozkręcana i lutowania (jednak złącza prawdopodobnie będą pasowały tylko do przełączników Outemu do reszty trzeba by było przerobić piny).Niestety jakość samych przełączników jest słaba. Już po dwóch tygodniach niektóre klawisze zaczęły reagować z opóźnieniem lub wciśnięcie nie zawsze było rejestrowane. Z czasem ilość przełączników z takimi problemami wzrasta.Przełączniki można jednak naprawić przez wymontowanie i użycie preparatu do czyszczenia styków kierując strumień w wciśnięte "skrzydło" (ja używam preparatu do czyszczenia styków firmyktóra produkuje też pewien bardzo popularny środek smarujący).
jeszcze

26.3.2020

Kupiłem tą klawiaturę na promocji, szukałem czegoś w tej cenie + przełączniku Outemu.Jest ok, takie solidne 4 - do użytku 50/50 gry + home office. Pisze się na niej dość płynnie - zdecydowanie lepiej się gra. Reakcja jest jak być powinna - mankament słychać brzęczenie sprężynek - zależnie od klawisza. Podświetlenie wyraźne, małe wyjątki to pojedyncze literki w np. PrtSc. Wykonanie jak na modecom - ok, panel pod klawiszami metalowy, dobrze ją usztywnia, nóżki niestety bez gumowych stopek.

14.6.2020

W porównaniu z wcześniejszym modelem Volcano Hammer na pewno lepiej wypada podświetlenie w tej nowej, kolory są żywsze i jest nieco jaśniejsze. Kultura pracy podobna ale w tej nowej troszkę głośniej słychać właśnie delikatny metaliczny dźwięk. Co do wykonania to obie są równie solidne. Która jest ładniejsza to już kwesta indywidualna.Idealna dla kogoś kto chce solidną klawiaturę mechaniczną i przy okazji nie wydać fortuny.Polecam dokupić podkładkę na nadgarstki.

26.3.2020

Posiadam tą klawiaturę, zgadzam się z opinią, że sprężyny są słyszalne. Mogła być lepiej wykonana. Na ten moment bez większych problemów. W tej cenie z promo - 179 PLN jest ok, jak na modecom produkt dobry. Solidne 4 - zobaczymy jak długo posłuży. Użytkowana 50/50 gry + home office. Zaletą jest metalowy górny panel - stabilizuje ją i nie wygina się przy nacisku. Przyciski sa czytelne, ale widziałem lepsze w zbliżonej cenie. Na pierwszego mechanika się nada.

28.2.2020

Kilka dni trwało przyzwyczajenie się go głośnego działania przycisków, ale teraz już nie zwracam na to uwagi. Klawiatura bardzo fajna, należy tylko uważać w momencie gdy ma się blisko monitor i podnosi klawiaturę przy sprzątaniu itp żeby nie uszkodzić ekranu bo klawiatura ma ostre metalowe krawędzie i ja niestety delikatnie stuknąłem w ekran i pojawiło się głębokie zadrapanie (w przypadku klawiatury plastikowej nie byłoby śladu). Ale ogólnie polecam!

16.3.2020

Bardzo ładna metalowa klawiatura z pięknym pastelowym podświetleniem. Oprogramowanie jest super, znane ze znacznie droższych klawiatur np. MSI, z możliwością wyboru koloru do pojedynczych klawiszy jak i całych partii klawiszy dowolnie wybranych. Solidna i estetyczna konstrukcja. Klawisze działają bardzo przyjemnie i pewnie, ale bez brutalnego chamskiego kliku.

17.8.2022

Bardzo przyjemna, stabilna i solidnie wykonana klawiatura. Na szczególną uwagę zasługuje jej obudowa, która jest wykonana z metalu. Dodatkowym atutem jest wiele różnych ustawień podświetlania klawiszy oraz kilka różnych zestawów kolorów. Klawiaturę mam już kilka miesięcy i sprawuje się naprawdę dobrze.

9.11.2020

Dobra klawiatura, po połowie roku użytkowania w OSU i inne gry klawisz nie reagował jak powinien i trzeba było zamienić switch z nieużywanym klawiszem. Podświetlenie fajny bajer, słychać metaliczny dźwięk jak się mocno wciska przez dłuższy czas.

5.1.2021

Klawiatura solidnie wykonana za cenę 140zł jak ją kupowaliśmy to naprawdę solidna. Podświetlenie widoczne w dzień całkiem spoko a wieczorem to już super. Aplikacja dedykowana do sterowania.Do pełni szczęścia przydała by się podpórka.

22.4.2020

Bardzo dobra klawiatura na brązowych przełącznikach.Wszystko z nią okej,fajny software,łatwa konfiguracja,przyjemna w użyciu.Jedyną wadą jest lekki metaliczny dźwięk podczas pisania,lecz da się do tego przyzwyczaić.

27.11.2020

Dobra klawiatura za te pieniądze. Ale wystąpił problem z instalacją oprogramowania. Kiedy próbuję wejść do programu konfiguracyjnego podświetlenia, pojawia się błąd: "Devise is not detected..."

20.8.2021

Dobry produkt z średnio-wyższej półki. Warto zwrócić na rodzaj zamontowanych przycisków Outemu, ponieważ każdy typ ma swoją charakterystykę nacisku i trzeba je dobrać do swoich preferencji.

12.4.2020

Posiadam klawiaturę niestety i kupiona w xkom lecz klawiatura bardzo solidnie zrobiona wiele ciekawych trybów podświetlenia i szybki czas reakcji

23.1.2022

Klawiatura ok, klawisze głośniejsze niż się spodziewałem. Ustawianie kolorów podświetlenia jest męczące, szkoda że nie ma do tego oprogramowania.

12.9.2020

Zlapana na promce, dobrze wykonana, solidna, ladnie klika, jesli ktos szuka budzetowego mechanika to moge serdecznie polecic

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności