logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Msi Vigor GK20 US (S1104US261CLA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Msi Vigor GK20 US (S1104US261CLA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Msi Vigor GK20 US (S1104US261CLA) liczba opinii klientów wynosi 59, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Jest to zwykła klawiatura membranowa z kolorowym, lecz praktycznie niezmiennym podświetleniem. Oprócz stałego światła jest jeszcze tylko jeden tryb t.z. "breathe". Można w trzech stopniach regulować jasność, lub całkowicie wyłączyć podświetlenie. Po ponownym uruchomieniu zawsze mamy tryb stały i max. podświetlenie - nie ma pamięci ustawień, Teraz przejdźmy do klawiszy" te pracują w miarę miękko, z lekko słyszalnym klikiem, nieco głośniejszym niż klawisze zwykłej lodżiketowskiej klawiatury. Skok klawiszy jest jak w każdej innej klawiaturze membranowej. Jedną z największych wad tej klawiatury są zbyt małe piktogramy na klawiszach! Dla kogoś, kto nie umie pisać całkowicie bezzwzrokowo,może to być duża wada. Szczególnie górny rząd od ~~,1! do =+ ma piktogramy wysokości 3mm! Wszystkie są półprzezroczyste i przepuszczają podświetlenie. Obudowa i wykonie całości wydaje się bardzo solidne. Używam ją około półtora miesiąca.
jeszcze

MSI mnie miło zaskoczyło tą klawiaturą. Jest dosyć tania, a nie mogę narzekać na jakość wykonania. Nie odstaje od innych w tej cenie, a miałem już trochę droższe które wcale nie były lepiej zrobione. Dodatkowo jeszcze bardzo zadowolony jestem z jej oświetlenia RGB, wyjątkowo ładne i czytelne, klawisze są dobrze widoczne a przy tym całość cieszy oko nie męcząc w czasie grania nocą. Precyzja klawiszy jak na membranówkę jest dobra. Nie ma co chwila problemów z nietrafionymi naciśnięciami, łatwo też wyczuwa się i przyzwyczaja do siły jakiej trzeba użyć do wciśnięcia klawisza. Oprogramowanie sterujące też ok.

26.3.2022

Kupiona w promocji za 99 zł. W tej cenie jest dobrym wyborem. Plusy: solidna, cichy klik, stabilnie stoi na podkładce ( nie ślizga się )Minusy: Całkiem daleko oddalony klawisz ESC. Podświetlenie nie wygląda tak ładnie gdy się patrzy na klawiaturę z pozycji siedzącej. Podstawki tylko z jednostopniową regulacją wysokości. Podsumowując, minusy które wymieniłem to drobiazgi i chętnie bym ją zakupił ponownie.

19.2.2022

Klawiatura jak narazie współpracuje ze mną. Bardzo jej potrzebowałem bo uwaga miałem dość dźwięku klawiatury mechanicznej. Teraz jest dużo ciszej, a tym samym przyjemniej mi się pracuje. Polecam tą klawiaturę każdemu kto chce zakupić fajną klawe w rozsądnej cenie. Posiada podstawowe funkcje, które musi posiadać klawiatura dla graczy więc nie mam co nad nią się zbytnio rozwodzić.

20.7.2021

Bardzo dobra alternatywa/kompromis pomiędzy klawiaturą gamingową a klawiaturą do pisania. Moja poprzednia "zwykła" była za miękka do grania, a na klasycznej czysto gamingowej nie dało się pisać i była głośna. Ta jest OK.Bardzo fajny efekty podświetlenia. Można spokojnie operować nocą przy zgaszonym świetle. Regulacja jasności podświetlenia (kilka stopni).Jestem zadowolony.

16.12.2020

Dziś kurier przywiózł klawiaturę z fotelem słuchawkami bardzo wygodna klawiatura do pisania i grania podświetlenie klawiszy nie za mocne nie za słabe idealne wręcz szukasz dobrej klawiatury do 160 zł to kupuj nie zastanawiaj się Polecam

Trochę głośna, jak na klawiaturę membranową - spodziewałem się czegoś lepszego od MSI. Najgorsze jest to, że dźwięk klawiszy nie jest identyczny, jedne są głośniejsze i klekoczą, jak jakaś stara klawiatura za 20 pln.

16.2.2021

Klawiatura posiada regulację podświetlenia za pomocą odpowiednich klawiszy . Można włączyć podświetlenie zwykłe , pulsacyjne lub wyłączyć całkowicie. Jest też 3 stopniowa regulacja intensywności oświetlenia.

Wygląa super. Mimo, że jest membranowa to przyciski chodzą bardzo precyzyjnie. Podświetlenie jasne i czytelne, mega pozytywnie. Za te 119zł na promocji warto było ją zamówić. Do grania i pisania daje radę.

24.12.2021

Po roku używania sprawuje się bardzo dobrze jak na 80zł , warianty podświetlenia oraz wyłącznie podświetlenia można łatwo przeczyścić i inne tego typu ;)

2.12.2021

Wygląda super, dobrze wykonana z zadowalających materiałów. Cicha i stabilna. Szkoda, że MSI nie zaoferowało oprogramowanie do sterowania RGB - więc 4/5

4.8.2021

Bardzo fajna klawiatura, solidnie wykonana. Klawisze reagują jednakowo przy nacisku pod różnym kontem. Moim zdaniem w tej cenie bardzo dobry produkt.

10.1.2022

Mam wrażenie, że klawisz spacji jest źle wmontowany fabrycznie tzn, obrócony w poziomie o 180 stopni. Klawisze trochę sztywne i głośne

18.12.2021

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, dobre wykonanie podświetlenia. Klawiatura przyjemna w użytkowaniu. Cena adekwatna do jakości.

20.1.2022

Przyjemna klawiatura, brakuje mi możliwości zmiany koloru na jakiś jednorodny chociaż wbudowana tęcza też nie jest zła.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności