logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MSI Vigor GK50 Elite (S1104US256CLA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MSI Vigor GK50 Elite (S1104US256CLA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MSI Vigor GK50 Elite (S1104US256CLA) liczba opinii klientów wynosi 33, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Na razie rewelacja. W sumie stosunkowo niedroga była jak na tak wykończonego mechanika. Przełączników nie znałem do tej pory bo większość bazuje na cherry mx i tym podobnych ale jestem mega miło nimi zaskoczony. Dla mnie działają fajniej niż w poprzednim mechaniku na MXach włąśnie. W ogóle design klawiatury i jakość podświetlenia jest na piątkę. Podoba mi się także ile można sobie zaprogramować rzeczy przez aplikację dragon center - wydaje się porzadnie dopracowana i mystic light można sparować sobie z ustawieniami hardware'u w komputerze od msi. Wierzchnia warstwa wokół klawiszy świetnie wygląda no i na plus dodatkowe skróty do multimediów, głośności czy możliwość odpalenia aplikacji skrótem w dowolnej chwili.Polecam.
jeszcze

8.12.2021

Klawiatura jest wytrzymała oraz na switch'ach Kailh White Box bardzo wygodnie chodzi; w programie MSI jest pełna możliwość podświetlenia. Klawiatura nie zawiera podładki pod nadgarstki ale zawsze można dokupić własną. Klawiatura zawiera pełny zestaw przycisków, ale nic po za tym: żadnych przycisków multimedialnych. MSI używa bardzo specyficzną czcionkę na keycapach w swoich klawiaturach oraz ABS zastosowany do wytworzenia Keycapów wydaje się być niskiej jakości, dlatego polecam dokupić do niej nakładki innej firmy np SPC Gear. Jeżeli wady tej klawiatury ci nie przeszkadzają lub zależy ci na switchach Kailh White Box to POLECAM.

20.12.2021

Klawiatury mechaniczne mają to do siebie, że jeśli szukałem jakiejś od dobrego prod. z dobrym wyglądem to wszystko było od 450zł+++, strasznie dużo. GK50 choć ma małą konkurencję w tej cenie i wydaje się być "niepewnym" wyborem, to całkowicie worth. Odczucia z kliku super, chwilę zajęło przyzwyczajenie do kąta klawiszy, po drodze z klawą jest key-picker - sztos. LED PogU, ale na minus to, że apka nie ogarnia oświetlenia klawy do grającej muzyki na PC (niektóre już to potrafią w programach prod.) Poza tym najs! B)

21.12.2021

Klawiatura wykonana bardzo dobrze. Obawiałem się białych switchy ale nie ma czego jak dla mnie najlepsze switche kailh jakie miałem do tej pory. Jedynym mankamentem jest to ,że klawiatura podczas przyciśnięcia jej dosyć mocno lekko się ugina ale raczej nie używa się tyle siły podczas zwykłego grania. Paczka dotarła przed terminem dostawy i była w idealnym stanie za co należy się pochwała dla xkom.

9.10.2021

Biały Kailh Box to jest to - dźwięk kliknięcia delikatny i miły dla ucha, a pisanie na tej klawiaturze to czysta przyjemność. Stylistyka to kwestia gustu, białe stonowane podświetlenie daje ładny efekt. Czcionka na klawiszach nieco inna od standardowej, którą miałem wcześniej. Polecam !

18.11.2020

Po kupnie klawiatury moje życie się zmieniło i nabrało kolorów. Mogę godzinami wpatrywać się w taniec barw i świateł na tej klawiaturze. Niesamowite doznanie. Największą frajdę sprawia mi sterowanie nią na komputerze. Bardzo bardzo polecam.

Dobrze działa, wygląda doskonale. Ma fajne podświetlenie, przełączniki dobrze się sprawdzają, naciska się je z odpowiednią siłą i fajnie klikają. Plus także za wykończenie całości, cena również OK i sklep wysłał ją bardzo szybko.

4.3.2021

Zakupiłem klawiaturę za 359 zł. Długo się zastanawiałem nad wyborem bo w przedziale do 400 zł jest spory wybór mechaników. Ogólnie po kilku dniach użytkowania jestem zadowolony, niemniej jest kilka minusów które wymienię poniżej.

16.12.2020

Bardzo dobra klawiatura o dobrym stosunku jakości do ceny. Dobra jakość i ładny wygląd, mnogość konfiguracji podświetlenia gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

19.5.2021

Ogólnie dobra klawiatura. Wygląda bardzo ładnie. Czasami źle działa podświetlenie RGB kiedy wystawiasz tryby przez aplikacje na pc. Ale to nie est takie ważne.

24.9.2020

Bajer! Podświetlany każdy klawisz, kilka możliwości konfiguracji działania podświetlenia. Pisanie bardzo przyjemne, dźwięk klawiszy jak na maszynie do pisania.

28.12.2021

Klawiatura super klika podczas użytkowania, nieco rozczarowują predefiniowane ustawienia ledów. Aluminiowa płytka wygląda elegancko.

2.1.2022

Bardzo udany zakup, można pewnie kupić tańszą klawiaturę, ale są i droższe.Polecam, spełnia wszystkie oczekiwania.

Klawiatura dobrze zrobiona i kapitalnie wygląda, przełączniki mechanicznie świetnie chodzą. Jestem zadowolony.

23.2.2021

Piękna klawiatura, głośna, więc tylko dla tych co lubią klikanie, bardzo przyjemnie się używa, 10/10.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności