logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie NAC Ursus UR-LS48625E. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu NAC Ursus UR-LS48625E.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu NAC Ursus UR-LS48625E liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.6.2021

Kosiarka całkiem fajna i zgrabna do niewielkiego ogrodu ponieważ nie jest zbyt ciężka. Silnik radzi sobie dobrze jeżeli użytkujemy go w zakresie przewidzianym w instrukcji obsługi. Podczas pracy bez napędu nie ma oporów dla kół, kosiarkę można swobodnie pchnąć. Obudowa wymalowana fajnym lakierem, ale chcąc solidnie umyć kosiarkę miejcie świadomość, że podpięcie węża w przygotowany do tego celu uchwyt na wąż z bieżącą wodą nie wystarczy ( trzeba użyć szczotki ). Regulacja wysokości koszenie wygląda dość delikatnie, ale w końcu kosiarka też nie za miliony.

6.5.2018

Jak na kosiarkę za tą cenę to uważam że jest duża promocja. Mam tą kosiarkę od 3 miesięcy. Radzi sobie z każdą trawa. Fakt przy wysokiej u wyrzucie bocznym lubi się zapychać ale... To tylko gdy ma się zapuszczony teren. Obecnie mam najechane 49 godzin na powierzchni 2300 M2. Chodzi jak złoto i drugi raz kupiłbym właśnie ten sprzęt. Trzymanie prędkość i praca silnika ok. Wg mnie jak za te pieniądze ciężko szukać lepszego sprzętu.

15.8.2016

Kupiłem kosiarke w zeszłym tygodniu. Montaż trwał m.w 30min wraz z zalaniem oleju i paliwa.Pierwsze uruchomienie bez problemu, jedno pociągnięcie linki i silnik odpalił bez problemu.Prowadzi sie rewelacyjnie i kosi tak samo jak wyglada.Polecam i odradzam bubli poniżej 1000zł

12.7.2016

Jestem zadowolona z kosiarki . Sprzęt się spisuje bardzo dobrze , kosze dość często i nie ma problemów

26.5.2021

Wszystko jest ok

17.7.2019

Super. Kosiarka

21.7.2018

5,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności