logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie NATEC klawiatura + mysz bezprzewodowa (NZB1440). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu NATEC klawiatura + mysz bezprzewodowa (NZB1440).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu NATEC klawiatura + mysz bezprzewodowa (NZB1440) liczba opinii klientów wynosi 133, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 118, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.8.2020

Bardzo fajna klawiatura do przeznaczenia do smart TV lub laptopa, który jest podłączony pod TV. Klawiatura ma pełny układ klawiszy - strzałki w tym miejscu gdzie na standardowych klawiaturach i przy tym występuje na prawo od nich klawiatura numeryczna. Minusem jest brak oznaczenia, że mamy wciśniętego Caps Locka lub nie. Od otwarcia czuć charakterystyczny zapach plastiku. Klawisze bardzo miło się klikają. Duży plus za kompaktowe wymiary przy zachowaniu standardowego układu.

12.2.2021

Myszka jak do tej pory w biurze zachowuje się doskonale natomiast jeżeli chodzi o klawiatury często pojawiają się problemy z przyciskami tj. gumki się pod klawiszami wykrzywiają przez co czasem trzeba wyciągnąć przycisk i ustawić . tak to działa wszystko sprawnie. Łączy się bez problemu. mam dwa zestawy koło siebie i nie zakłócają sobie pracy mimo że są bezprzewodowe.

18.5.2020

Wg mojej subiektywnej opinii klawiatura jak i mysz spełniają swoje zadanie bardzo dobrze, nie ma problemów z ergonomią, jakością wykonania, działaniem bezprzewodowym, nie wiem tylko jak długo będzie działało to na bateriach, ale przy akumulatorach nie ma to dla mnie większego znaczenia, byle nie rozładowywały się co tydzień. Cena/jakość - 10/10

15.6.2020

Wykorzystywalem ten sprzet w trakcie wymuszonego "pandemia" home office. Klawiatura działa miekko i dość cicho. Myszka działa również bez problemów. Jedyna wadą jest bateria dołaczona do myszki. Padła po około tygodniu. Te od klawiatury działają cały czas mimo, ze od zakupu minęły już dwa miesiące. Ogólnie w tej cenie polecam ten sprzęt.

7.6.2021

W sumie ok, brakuje jednak przycisku off w myszce jak i klawiaturze, przy przenoszeniu gdzieś w torbie można wydrenować baterie w tempie expresowym. Minusem jest też, to że w myszce i klawiaturze używane są inne baterie, jako komplet powinny według mnie działać na takich samych.Sama jakość wykonania jest ok. Ogólnie mogę polecić.

10.10.2020

Poręczny, wygodny i wytrzymały zestaw - mysz kilka razy lądowała na podłodze i nadal działa, Klawiatura mała, zgrabna, lecz ze względu na niewielkie krawędzie trudna do przekładania. Co do baterii - mysz ok miesiąc, klawiatura już 3 miesiące trzyma. Za tą cenę naprawdę polecam.

7.6.2020

Używam od 2-mcy i jestem zadowolony, klawisze miękkie, ale do pracy biurowej wystarczające.Polecam wymianę baterii, te w zestawie były słabej jakości, po wymianie bezproblemowa praca.Boję się tylko kiedy zaczną znikać napisy z klawiszy - cena adekwatna do jakości.

9.7.2022

Klawiatura czasami bez powodu zwiera klawisze i trzeba nią stuknąć aby przestała. Myszka jest ok, chociaż wybudzanie jej scrollem, a nie zwyczajnie ruchem, jest trochę irytujące. Relacja ceny do jakości odpowiednia, jednak na pewno nie do intensywnego użytkowania.

31.1.2021

cicha klawiatura - na tym najbardziej mi zależało i jest! Myszka ma kształt zapewniający wygodę, jedynie to mnie denerwuje to głośność odgłosu przycisku myszki przy naciskaniu. To jedyny drobny minus, jednak za taką cenę zestaw jest zadowalający!

18.4.2021

Bardzo fajny zestaw wygodny minimalistyczny, ale bardzo sprawny ma coś w sobie oldschoolowego bo kiedyś były tylko dobre klawiatury i ta taka jest :) łatwo się czyści nie ma nóżek wystawianych, które się łamią. Mysza lekka wygodna :)

20.5.2020

Klawiatura bardzo mała, zgrabna. Skok klawiszy niski ale nie bardzo niski. Klawisze jakby trochę gumowane. Ogólne wrażenie na 5-, uwzględniając cenę 6 :-)Mysz w porządku, dobrze leży w dłoni, regulacja dpi.Synek bardzo zadowolony.

26.5.2020

Po prawie miesiącu wszystko nadal działa jak należy, jestem zadowolona. Klawiatura bardzo wygodna w użyciu, do myszki musiała się przyzwyczaić, bo jest mega lekka. Poza tym wszystko super

13.1.2022

Mysz - po 1 miesiącu już nie trzyma lewy przycisk myszy (ale nie liczyłem że będzie lepiej). Bateria starczyła na 2 tyg.Pamięci super, można sterować kolorem za pomocą programu do płyty.

9.4.2022

Całkiem wygodna mysz i klawiatura. Trochę irytuje tylko klawisz odpalający kalkulator nad backspace, bo omyłkowo się go klika, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Jestem zadowolony idealny zestaw w tym budżecie do codziennej pracy jak i lekkich gier. Niezależnie od czynności nie traci połączenia ani nie ma opóźnień. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności