logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Natec Klawiatura + mysz Octopus (NZB1686). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Natec Klawiatura + mysz Octopus (NZB1686).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Natec Klawiatura + mysz Octopus (NZB1686) liczba opinii klientów wynosi 20, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.10.2021

Bardzo długo szukałem zestawu do MacBook'a i wreszcie trafiłem na to coś. Cena nie jest może jakoś powalająca ale widzę, że w dzisiejszych czasach aby kupić coś maksymalnie normalnego trzeba się nieźle namęczyć. Myszka bez zarzutów oprócz tego, że wydaje się bardzo delikatna i klik klawisza jest mało wyczuwalny. Gdy Mac się uśpi daje rady go wybudzić myszką/klawiaturą ale po restarcie już na to szans nie ma.Klawiatura też sprawia wrażenie delikatnej i w kółko naciskam CapsLock ale w porównaniu z innymi, które miałem jest o niebo lepsza. Na 4 klawisze po lewej stronie od spacji, u góry klawisze są odpowiednikiem tego co na Maku i nawet w niektórych programach działa delete, pgUp itp.Duży plus za eleganckie opakowanie i dbałość o szczegóły. Tego się nie spodziewałem tak samo jak zestawu baterii. Widać, że producentowi się "chciało"!
jeszcze

11.3.2022

Rewelacja. Dla mnie Idealne rozwiązanie. Mam laptopa, komputer stacjonarny i smart TV. Ten zestaw sparowany jest ze wszystkimi urządzeniami. Żadnych kabli, dodatkowych myszek, klawiatur. Super. Klawiatura bardzo przyjemna w użytkowaniu. Do tego kompaktowa. Klawisze podobne jak w laptopie, co mi bardzo odpowiada. Metalowa obudowa. Cena za zestaw rewelacyjna. Polecam każdemu.

15.4.2022

Bardzo dobra klawiatura, jak w laptopie delikatnie czuć nacisk klawisza. myszka za delikatna nie wiadomo kiedy się klika, trzeba się przyzwyczaić. ogólnie bardzo dobra jakość wręcz wyśmienita. za taką cenę polecam, szok jak działa i nie trzeba podłączać pod USB

22.7.2022

Korzystam już jakiś czas, naprawdę wart uwagi zestaw. Solidne wykonanie, działa na wszystkich kanałach, myszka praktycznie nie wydaje dźwięku. Klawiatura nie ostrzega przed słabą baterią, pomimo diody.

2.6.2022

Produkt fajny, skok klawiszy jak dla mnie super, nie mniej jednak po niedługim okresie użytkowania zaczęły schodzić napisy z klawiatury. Być może jest to wada mojego egzemplarza

30.1.2022

na początku byłem sceptyczny.... ale produkt 100 % .....musze się przyzwyczaić ze staromodnego klikania na ekonomiczne ;)

Polecam mój nowy zestaw do pracy biurowej, z płaskim profilem klawiszy ergonomia pracy wygodniejsza. Energooszczędnie

16.7.2021

Zestaw kupił mi mąż, płaski układ ułatwia pracę przy komputerze. Mysz i klawiatura są bezprzewodowe.

4.5.2022

Wszystko działa tak jak w opisie. Jedynie myszka to nie ten poziom co np microsoftu, ale jest ok.

Ja stawiam na jakość i ten nowoczesny zestaw spełnia moje oczekiwania. Wart zakupu,

24.7.2021

Jestem bardzo zadowolony, jakość adekwatna z ceną. Połączenie nie gubi zasięgu.

Zestaw bardzo udany i go polecam. Nowoczesny design oraz technologia wykonania

27.5.2022

Zestaw w takiej cenie jest ok. Do pracy biurowej i spokojnego grania super.

24.4.2022

Czasem gubi połączenie BT. Mysz bardzo zżera baterię.

Polecam, zestaw bezprzewodowy reszta jak w opisie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności