logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Natec Lori Plus 1080p (NKI1672). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Natec Lori Plus 1080p (NKI1672).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Natec Lori Plus 1080p (NKI1672) liczba opinii klientów wynosi 71, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.12.2021

Aparat jest zwykły. nic nadprzyrodzonego. Robi swoje. Obraz dobrze przekazuje (nawet zamny pokazuje :)) dźwięk mikrofonu jest dobry.Jedynym minusem jest brak sterowania kamerą i ustawień obrazu (jak w tym samym Logitech). Ale cena jest odpowiednia.Można go przymocować do górnej części monitora lub postawić na nodze. System (win 10) natychmiast rozpoznał kamerę. Sterowniki nie były potrzebne.Dobra cena.Polecam do zakupu.

20.1.2022

Kamerka internetowa zakupiona do zajęć w szkole on line. Jakość obrazu co najmniej zadawalająca, a do tego typu zastosowań nawet bardzo dobra. Kąt widzenia też moim zdaniem, do takich zastosowań odpowiedni - nie obejmuje całego pomieszczenia, jak inne kamerki. Mikrofonu nie testowałem. Dla niektórych problemem może być brak możliwości zamontowania do statywu, ja jednak tego nie potrzebuję.

5.3.2022

W porównaniu z innymi kamerkami, które wcześniej używałem, zdecydowanie najlepsza! Bardzo dobry obraz. Szybko i skutecznie działający autofocus. Kąt widzenia ok. 60 stopni. Balans bieli przesunięty nieco ku czerwieni. Dźwięk jak na tego typu urządzenie, dobry.

19.4.2022

Rewelacyjna kamerka. Olbrzymi plus to AUTOFOKUS! Każdy mi mówi, że obraz jest wyjątkowo dobry, porównywalny ze sprzętami za 200 zł. Jestem bardzo zadowolony i polecam. W tej cenie kupować i uciekać, żeby nie odebrali.

8.6.2021

Tym razem kamera ma normalną i spodziewaną jakość. Wcześniej, od kogo innego, kupiłem kamerę która na papierze wyglądała tak samo jak ta ale była beznadziejna. Ta robi dokładnie to co obiecała :)

23.11.2020

Mamy ją od tygodnia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kamera ma niewielki rozmiar a nagrywa w full hd oraz dosyć szerokim kącie. Świetny mikrofon ponieważ wyraźnie wychwytuje głos z odległości.

12.11.2020

Udany zakup w dobrej cenie. Funkcja autofocus działa jak powinna i wybudowany mikrofon czysto nagrywa. Kamera stabilnie się trzyma monitora i obraz jest w rozdzielczości full hd. Polecam

15.3.2022

Tania kamerka o podstawowej jakosci nagrywania. Jakosc odpowiednia do pracy albo nauki zdalnej, ale do nagran na YT albo stream, zdecydowanie trzeba dolozyc i kupic cos lepszego ;)

Do konferencji zdalnych już konkretniejszy zakup. Jakość obrazu jak w opisie i czysto nagrywający mikrofon. Dla mnie idealnie że można ją postawić na biurku.

Kompaktowa kamera z full hd oraz wbudowanym mikrofonem i autofokusem jestem zadowolony. Super że ma zabezpieczony obiektyw oraz szybką instalację plug & play

10.4.2022

Jak za tę cenę kamera spełnia oczekiwania. W nocy przy braku światła poza monitorem 22 cale jest nieźle ale...zawsze może być lepiej. Ogólnie polecam

6.12.2021

Kamerka jak najbardziej w porządku, obraz bardzo dobry jak w testach. Mikrofonu nie sprawdzałem, bo go nie potrzebuję. Pewnie ma średnią jakość

27.12.2020

Za tą cenę kamerka dobra, mogłaby mieć tylko odrobinę mniej szumów w obrazie - ale w tej cenie to jest chyba nieosiągalne.

4.12.2020

Kamera ok, ma obraz full hd i reszta jak w opisie. Kupiłem ją w promocji i jestem zadowolony.

27.3.2022

Trochę duża, na laptopie wygląda nieco dziwnie, ale trzeba przyznać, że spełnia swoje zadanie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności