logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Natec DOLPHIN. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Natec DOLPHIN.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Natec DOLPHIN liczba opinii klientów wynosi 11, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.7.2021

Musiałem zakupić nową klawiaturę. Wybrałem model za 200 znanej marki na literę L. Po odpakowaniu okazało się, że jest wykonana z badziewnego i tandetnego plastiku, gnie się na lewo i prawo a po położeniu na biurku jest krzywa - trzeba ją wyprostować. Oddałem od razu. I zakupiłem tą. Wow! Sztywna, prosta, wykonana z aluminium, z przyciskami jak w moim laptopie, i dodatkowo z długim lewym shiftem - znowu piszę nie patrząc na klawiaturę. Jestem nią zachwycony. Dodatkowo łączy się bez problemu przez bluetooth z androidem nawet z moim POCO X3. Świetną opcją jest to, że klawisze F1-F12 mają dodatkowe funkcje (odtwarzanie muzyki, głośność itp) i można wybrać która opcja ma być domyślna - F1-F12 czy dodatkowa funkcja.Tą drugą włączamy z dodatkowym przyciskiem "fn".
jeszcze

3.3.2021

Bardzo porządnie wykonana (dość ciężka z powodu aluminiowej obudowy), przyjemnie się jej używa, komfortowy układ. Świetną rzeczą jest możliwość podłączenia przez adapter i dwa kanały bluetooth i przełączanie się między urządzeniami za pomocą klawiszy. Wszystkie potrzebne klawisze funkcyjne znajdują się w klawiszach od esc-del. Bardzo miłym zaskoczeniem jest klawisz automatycznie włączający kalkulator :D. Chciałam klawiaturę przypominającą reakcją klawiszy tę z laptopa i nie zawiodłam się. Dość cicha, niski skok klawiszy, duży lewy shift (którego brak w poprzedniej klawiaturze bardzo mi przeszkadzał)

29.3.2021

Po testach kilku klawiatur w granicy 500 zł ta wygrała. Jest wręcz idealna do pisania/pracy. Krótki skok klawiszy taki jak w dobrych klawiaturach notebooków. Jest ciężka więc trzyma biurka. Jakość wykonania na celującym poziomie. Mocny konkurent logitech mx keys którego oddałem ze względu na niestandardowy rozstaw klawiszy, ta klawiatura jest 3 razy tańsza i jest tej samej jakości. Naprawdę polecam każdemu. Jedyne czego można się przyczepić to brak podświetlenia klawiszy, poza tym nie ma się do czego przyczepić.

24.9.2009

Klawiatura może być. Jest cicha dobrze się na niej pisze, jest multimedialna. Ma po lewej stronie guziki do gier oraz dokumentów office. Szef wpada zobaczyć co robisz a ty naciskasz X lub W po prawej stronie i nie ma dowodów że się obijasz, po prawej stronie guziki multimedialne do filmów play, stop, etc., a na górze standardowe guziki klawiatury multimedialnej. Wymaga jednak przyzwyczajenia bo zdarza się omyłkowo nacisnąć któryś z tych bocznych klawiszy. Odrobinę za szeroka.

22.3.2021

Godna pochwały klawiatura: jest solidna, porządnie wykonana, funkcjonalna (można podłączyć do trzech niezależnych urządzeń - via WiFi/2xBT); przed zakupem warto wziąć uwagę to, że ma BARDZO niskie klawisze - jeśli ktoś jest przyzwyczajony do klasycznej klawiatury z wysokimi klawiszami to w pierwszej chwili może odczuć "dyskomfort" z powodu bardzo płytkiego dotyku klawiszy... ale to subiektywna kwestia przyzwyczajenia i upodobań. Ogólnie zakup/produkt bardzo trafiony :)

24.3.2021

Ukryta perełka w natłoku ISO-badziewia od Logitecha. Tutaj jest klasyczne ANSI z długim lewym shiftem. Żadnych problemów z połączeniem, nie ślizga się po biurku, można wygodnie przełączać między różnymi urządzeniami. Dedykowane tryby Win/Mac/iOS. O ile nie będzie problemów z żywotnością, może śmiało konkurować z urządzeniami pokroju MS Bluetooth, Apple Magic czy nawet MX Keys.

19.6.2021

Technicznie klawiatura bardzo dobra, solidna, dużo opcji łączności, ale ma istotny mankament - umieszczenie przycisku blokady ekranu tuż nad Backspace. Przez to pisząc bezwzrokowo, notorycznie wciskam przycisk blokady zamiast backspace, co jest strasznie irytujące.

8.4.2021

Klawiatura porządnie wykonana, cicha, niski skok klawiszy. Klawisze lekko wyprofilowane. Przełączanie pomiędzy urządzeniami banalnie proste. Możliwość przełączenia na stałe klawiszy funkcyjnych na funkcje dodatkowe. Świetnie wygląda na biurku.

5.2.2011

klawiaturę mam około roku i sprawuje się naprawdę dobrze. Klawiatura świetna jak na swoją cenę, jedyny minus to problemy z częścią klawiszy multimedialnych na Linuxie ale to dotyczy tylko wąskiego grona odbiorców. Polecam

10.4.2021

Bardzo fajna smukła lekka przyjemnie się piszę polecam

5.8.2013

Mam i jest *****, bo tak/

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności