logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pc Mini Smart Klawiatura Bezprzewodowa 06170. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pc Mini Smart Klawiatura Bezprzewodowa 06170.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pc Mini Smart Klawiatura Bezprzewodowa 06170 liczba opinii klientów wynosi 26, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.1.2020

Bardzo dobry zakup. Klawiatura wysokiej jakości. Niski skok klawiszy, cichutka i wygodna. Porządne i ładne plastiki. Od lat korzystam z laptopów Lenovo ThinkPad serii T albo X1. To jest tej klasy produkt. Jedynie myszka zwyczajna. Nie ma w sobie nic ponad przeciętnego. Pasuje do zestawu i to wszystko.Ogólnie zestaw wart swej ceny. Zwłaszcza klawiatura. Daję 6/6.

7.1.2020

Fajny produkt. Minimalistyczny wygląd i zastosowane materiały sprawiają wrażenie produktu wysokiej jakości. Klawiatura ciężka, ale wygodna. Myszka również ciężka i całkiem wygodna, chociaż dla mnie kółko mogłoby być nieco większe i położone głębiej. Niemniej jednak na klawiaturze pisze się bardzo łatwo i wygodnie, a z myszki również korzysta się przyjemnie.

25.3.2020

Jestem zadowolona z zestawu, pracuje na nim 2 dzień i nie zauważyłam żadnych wad. Dobre rozmieszczenie klawiszy, płytki cichy skok, przydatne klawisze funkcyjne. Klawiatura jak i mysz są bardzo stylowe utrzymana w minimalistycznym designie.

10.5.2020

Bardzo fajna, nowoczesna, designerska klawiatura w komplecie z fajną, całkiem precyzyjną myszką. Serdecznie polecam tym, dla których sprzęt komputerowy jest też ozdobą w pomieszczeniu.

22.6.2021

Za tę cenę ok. Ale nadajnik (czy jak to nazwać) ma chyba zasięg 1-1,5 m MAX. Używam do smart tv i jakoś daje radę. W CS'a raczej ciężko, ale można pyknąć też :)

1.4.2020

Bardzo fajna klawiaturka, cicha i komfortowa w pracy, bardzo cienka z lekko działającymi klawiszami , myszka jak dla mnie mogła by być nieco większa...

8.8.2020

minimalistyczny design klawiatura oraz myszki w świetnej jakości, rzadko spotyka się takie produkty , jestem mega zadowolony , polecam !

11.4.2020

Bardzo fajny zestaw, minimalistyczna klawiatura, płaska z płytkim skokiem klawiszy. Myszka również świetnie się prezentuje.

6.10.2020

Trzeba było zainstalować sterowniki dwa razy przez Windows bo za pierwszym łączność się gubiła. Spoko.

16.1.2021

Po prostu fajna zabawka - działa nawet z telefonem, ułatwia życie z android boxem - polecam :)

20.8.2020

Przede wszystkim zestaw bardzo dobrze działa a dodatkowo ładnie wygląda, polecam!

9.11.2020

Bardzo dobry produkt. Miałem identyczną klawiaturę przez wiele lat. Polecam

9.4.2020

praca na tej klawiaturze i myszy to sama przyjemność bardzo polecam.

30.12.2019

Po prostu super, jedynie trzeba się przyzwyczaić do płaskiej myszki

24.7.2020

Gdyby był mechaniczny scroll było by idealnie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności