logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Perixx PERIBOARD-317 (11566). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Perixx PERIBOARD-317 (11566).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Perixx PERIBOARD-317 (11566) liczba opinii klientów wynosi 237, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 236, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.6.2016

Zacznę od Entera, który jest wykoślawiony tak, jak być nie powinien, bo jak szybko potrzebuję go kliknąć, to akurat trafiam tam, gdzie jest wycięty.Co do shifta, to jest krótki, ale miałem zbyt mało czasu na razie, by się tym denerwować. Los chciał, że akurat i koło shifta i koło entera jest taki sam klawisz. Jeden z nich mogę sobie zmapować, więc jak już trochę polatam na tej klawie, to ocenię który. Szkoda, że nie mogę obu.A teraz te pozytywne rzeczy - pracowałem już na bezprzewodowcach Logitecha i wiem, że są rewelacyjne pod względem trwałości baterii. Ponadto nigdy nie miałem problemów z gubieniem zasięgu.Jeśli do zaakceptowania są dwie wymienione wyżej wady, to polecam wszystkim bardzo.Jak dla mnie,to jeszcze mogłoby być delikatne podświetlenie klawiszy, ale w bezprzewodowcach to rzadkość.
jeszcze

14.3.2016

Klawiatura wykonana solidnie i ma świetny design.Biały spód idealnie komponuje się z moim białym blatem. Jest pełnowymiarowa i nie zajmuje dużo miejsca. Posiada podstawowe przyciski multimedialne.Bardzo wygodnie się piszę, nie ma żadnych opóźnień. Bateria długo trzyma.Brak diody od NumLock również mnie cieszy, bo nic nie świeci.Klawiatura ma jednak dwie wady jak dla mnie.Po pierwsze lewy Shift jest za krótki,po drugie niepotrzebnie zdublowany jeden klawisz.Klawisze mogłyby być ciut większe.Tak to jestem bardzo zadowolony i polecam.

12.8.2013

Jestem zadowolony. Klawiaturę kupiłem głównie ze względu na dodatkowe klawisze (Play/Stop, Głośność dźwięku, Home, Poczta, Wyłączenie PC, Kalkulator). Dodatkowe klawisze działają też pod Ubuntu. Klawisz Home działa w zależności jaką aplikację mamy otwartą. Jeśli przeglądarkę to ładuje stronę startową a jeśli pulpit to otwiera folder home. Klawiatura ładnie wykonana. Nieco denerwujący układ klawiatury z dodatkowym znakiem "|" obok "Z", który w praktyce daje "". Trzeba się nieco przyzwyczaić żeby trafić w SHIFT i ENTER.

18.4.2012

Wygodna lekka klawiatura z szyfrowaniem transmisji. Dla Windows 7 i XP rusza i działa od razu bez wgrywania sterowników innych niż zawartych w Windows łacznie z obsługą dodatkowych klawiszy. Działa także pod Linuxem (sprawdzałem OpenSuSE 11 jądro 2.6 sterowniki w jądrze) poza dodatkowymi klawiszami spoza standardu i bez możliwości parowania z \"unifying (to trzeba robić w razie potrzeby pod Windows).Używam w komplecie z myszą M325. Ma to przewagę nad zestawem MK520, gdzie mysz nie ma czterokierunkowego rolera.

21.1.2020

Generalnie bardzo dobra, jednak ma pewien bardzo uciążliwy dla mnie problem którym jest przycisk uśpienia komputera. Z jakiegoś powodu potrafi sam się wcisnąć pod własnym ciężarem, nie wspominając już o tym że jest w takim miejscu że często klika się przypadkiem, co jest uciążliwe również z tego względu że w moim przypadku działa jedynie w jedną stronę, tzn. nie da się już z powrotem włączyć komputera bez wciśnięcia przycisku zasilania. Zapewne da się wyłączyć jakoś ten przycisk i pomimo tego mogę ją polecić.

6.4.2015

Dobra klawiatura, nie mam większych zastrzeżeń. Jedynie trzeba uważać na wersję z krótkim shiftem, bo przyzwczajenie do takiej opcji wymaga trochę czasu i uwagi. Klawisze pracują cicho, są dodatkowe przyciski multimedialne do przygłaśniania/wyłączania dźwieku/wyciszania/zatrzymania muzyki itp. Bywa przydatne.Z kwestii mniej technicznych - klawiatura ładna, niewielka, to na plus.

3.8.2014

Bardzo dobrze mi się użytkuje - mogę nawet odejść parę metrów od komputera i mogę go sprawnie obsługiwać, co przy kablu wiążącym klawiaturę na bliski dystans byłoby problemem. Z dodatkowych klawiszy za bardzo nie korzystam (wręcz wymontowałem ten, który domyślnie usypia komputer...). Standardowy układ klawiatury pozwala korzystać z przyzwyczajeń.

24.12.2020

Bardzo spoko jak za taką cenę, jest play, pauza, głośność, wyłączanie komputera. Sprawuje się bardzo dobrze.Prawie - bo czasami, dosyć rzadko, zauważam laga - piszę coś, a nic się na ekranie nie pojawia. Dopiero chwili. Mam jednocześnie podłączoną też myszkę pod tę wtyczkę na USB Unifying / Setpoint pod bluetooth, a dystans to niecałe 3m.

6.3.2013

Jako że nie jest to pierwsza klawiatura tej firmy to wiem czego się spodziewałem, jakość wykonania oraz ten idealny skok klawiszy pasuje mi. Pomimo skrócenia lewego shifta i dodanie małego po lewej stronie po paru godzinach użytkowania klawiatura nie sprawiła mi żadnych problemów. Gorąco polecam dla tych którzy lubią pewny sprzęt.

26.5.2014

To jest bardzo dobra klawiatura dla osób, które chcą na niej pisać! Do grania nie nadaje się w ogóle.W prawdzie czasy reakcji są dobre, ale zdarzają się przewy między wciśnięciem klawisza, a odpowiedzią np. edytora tekstowego.Używane na Ubuntu 12.04 Server z aplikacją Solaar (odpowiednik Unifying Software dla Linux)

13.12.2012

Jest to moja pierwsza bezprzewodowa klawiatura ale nie pierwsza tej firmy i jak na chwilę obecną jest to najlepiej pisząca klawiatura jaką miałem, nawet nie przeszkadza mi ten krótki shift i dodany "\". Za tą cene naprawde polecam. A i użyty plastik jest naprawde dobrej jakości.

18.4.2021

Wygodnie się na niej pisze. Nie jestem pewien czy to przez akumulatory jakie dokupiłem czy przez samą klawiaturę, ale czasem jest duże opóźnienie. Chociaż prawdopodobnie przez akumulatory, bo na bateriach z jakimi przyszła działała bardzo dobrze do czasu aż się wyczerpały.

9.3.2015

Przyjemnie się pisze, zasięg jest OK. Skróty multimedialne można przeprogramować. Gdyby nie lewy SHIFT, który jest bardzo krótki oraz klawisz "", który jest między Z a SHIFTem, byłoby idealnie. W swoim egzemplarzu klawiaturze wyjąłem zbędny "" po lewej i jest dużo lepiej

11.9.2014

Zgrabna, cicha, na pierwszy rzut oka solidnie wykonana klawiatura. Gładko zintegrowała się z myszką Logitecha. Bardzo stabilnie trzyma się biurka i nie przesuwa. Łapki wyglądają dość solidnie i nie sprawiają wrażenia, że odpadną zaraz. Pełnowymiarowa, ale niewielka

13.12.2020

Klawiatury jeszcze nie próbowałem żonie podmienić. Ale ona jest zadowolona. Kupcie z myszką. Logitech ma takie fajne odbiormiki, że można kilka urządzeń podłączyć. Niestety nie da się jednego urządzenia do sparować z różnymi odbiornikami (przynajmniej nie prosto)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności