logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Rapoo Vpro V100 (155493). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Rapoo Vpro V100 (155493).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Rapoo Vpro V100 (155493) liczba opinii klientów wynosi 16, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.7.2016

Zestaw klawiatura + mysz jest naprawdę udany. Mysz ergonomiczna i zarazem duża, pasująca do każdej ręki. Klawiatura dosyć cicha, miękka, a klawisze pomimo, że kwadratowe to bardzo przystępne w użytkowaniu. Producent zapewnia według opisu wsparcie dla systemów Windows XP, VISTA, 7 i 8, ale na moim 8.1 64 bity sterownik jest obsługiwany w 100 %. Warto dodać, iż podświetlenie jest naprawdę imponujące, a pierwsze wrażenie zwala z nóg. Efekt oddychania dla klawiatury to ciekawy dodatek, z kolei myszka posiada Color Flow co oznacza płynne przejścia między kolorami. Bardzo bogate funkcje przypisywania funkcji dla każdego klawisza myszy i klawiatury, ustawiania makr i dużo opcji podświetlenia.Wykonanie zestawu na bardzo wysokim poziomie i cena również atrakcyjna. Gorąco polecam!! Na Youtube jest recenzja i unboxing tego zestawu w naszym ojczystym języku więc namawiam do zapoznania się z nimi przed podjęciem decyzji o zakupie.
jeszcze

4.3.2016

Bardzo fajny zestaw dla graczy i nie tylko. Swobodnie można na niej pisać bez żadnych przeszkód (wcześniej oczywiście trzeba się przyzwyczaić). Wielkość klawiatury jest optymalna, osoby z dużymi dłoniami nie będą miały problemu. Jedynie co może w niej przeszkadzać to ślizgająca się klawiatura na nóżkach oraz mały enter. Myszka to poezja! Zero wad, ośmiostopniowa regulacja DPI jest bajeczna, dobrze trzyma się dłoni. Dostosowana do prac biurowych, grania, a także grafiki. Oprogramowanie jest na tyle rozwinięte, że każdy może przystosować zestaw pod samego siebie. Za tak niską cenę nie znajdziemy nic lepszego. Polecam!P.S. Informacyjnie napisze,że klawiatura jak i myszka ma możliwość wyłączenia podświetlenia by oszczędzić prąd (takiej informacji niestety nigdzie nie ma).
jeszcze

25.1.2017

Zestaw bardzo fajny. Nawet przyzwoitej jakości. Dobrze sprawuje się w pracy jak i w grach. Mysz wygodna. Możliwość personalizacji zestawu.Po 4 miesiącach mysz uległa awarii - prawdopodobnie soft myszy nawalił, bo profile działają jak chcą - normalnie losowa sprawa - scroll działa tylko do góry mimo że kręcę kółkiem w dół to i tak przewija do góry - sick!Zestaw zgłoszony do reklamacji - zobaczymy co z tego będzie.Co do klawiatury to mogę się przyczepić tylko do podświetlenia, które na wybranych kolorach nie jest równomierne a dokładniej np przy białym widać żółte obszary. No i kolejny minus - skoro przyciski są podświetlane dlaczego przyciski multimedialne już nie są?

18.7.2016

Jak na te pieniądze to świetna klawiatura, naprawdę polecam, myszka tez spoko, miałem wcześniej z logitecha o wiele droższa i ta nie jest od niej zbytnio daleko w tyle. Tylko odradzam instalowanie do niej sterowników. Bez tez działają wszystkie dodatkowe funkcje.

23.7.2016

Zestaw lepszy niż się spodziewałem, dużo bajerów, bajeczne podświetlenie, rozbudowany sterownik, na moim WIN 8.1 64 bit jest w pełni obsługiwany driver, mysz bardzo wygodna

25.12.2015

Świetny wygląd, piękne podświetlenie. Ogromna możliwość konfiguracji po zainstalowaniu sterowników do myszki i klawiatury. Chodzi cichutko, super wygodna.

26.1.2016

Bardzo wygodna dla mnie mysz i klawiatura. Duźe możliwości ustawień podświetlenia,dpi itd. Zbyt krótki okres uźytkowania aby napisać coś więcej.

2.9.2017

Mysz bardzo dobra. Klawiatura średnia. Najgorszym punktem klawiatury jest luźna spacja. Ogólnie polecam.

7.10.2017

Jestem zadowolony z zakupu zestawu Rapoo VPRO w tej cenie cudów nie można oczekiwać.

7.7.2016

Klawiatura i myszka super, a w dodatku do podświetlenie RGB

10.6.2020

zestaw godny polecenia. Dobra jakoś materiałów.

30.5.2017

Za tę cenę chyba nie ma nic lepszego.

7.11.2015

Super cicho chodzi

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności