logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Razer Cynosa V2 (RZ0303400100R3M1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Razer Cynosa V2 (RZ0303400100R3M1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Razer Cynosa V2 (RZ0303400100R3M1) liczba opinii klientów wynosi 119, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 71, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.3.2021

Klawiatura warta swojej ceny. Przede wszystkim jest cicha, co było dla mnie bardzo istotne. Bardzo duże możliwości konfiguracyjne. Niestety do konfiguracji należy zainstalować dwa czy nawet trzy programy. Sama konfiguracja też nie jest intuicyjna. Przyznam szczerze, że wiele z proponowanych przez klawiaturę możliwości nigdy nie wykorzystam.Dodam jeszcze, że po podłączeniu klawiatury i myszki razera mój komputer znacznie wolniej startuje. Prawdopodobnie problem leży w firmwarze mojej płyty głównej, jednak uważam, że klawiatura i mysz nie powinny powodować dłuższego startu komputera.Dodam jeszcze, że symbole na klawiaturze ustawione są odwrotnie niż jest to na innych klawiaturach. Z jakiegoś powodu,twórcy postanowili zignorować przyzwyczajenia ludzi.
jeszcze

26.10.2021

Bałem się kupna membrany w tej cenie mając świadomość że mógłbym mieć mechanika postawionego nawet na Brown, które są dosyć ciche. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Feeling pisania czy grania na tej klawiaturze jest fenomenalny, podświetlenie działa prawidłowo w każdym przypadku, makra również. Co do softu jest według mnie super, polubiliśmy się, jedynie może irytować dużo ilość częstych aktualizacji, lecz myślę że to raczej na +. Przesiadłem się z mechanika Volcano Lanparty na przełącznikach Blue, tęsknię za starą klawiaturą, ale ta daje mi wyższy komfort pisania niż poprzednik. Ogólnie myślę że warta swojej ceny w promocji za 200 zł.

12.7.2022

Bardzo mi się spodobała ta klawiatura. Jest solidna, nie ślizga się po biurku, mimo tego że leży na śliskiej powierzchni - biurko na połysk. Poprzednia klawiatura latała jak szalona. Klawisze pracują miękko i wygodnie, nie jest bezgłośna, ale nie przeszkadza. Do tego bardzo ładnie świeci. Profile zapisane w urządzeniu są dość ograniczone, dlatego aby w pełni nią sterować potrzebuje aplikacji - efekt jest taki, że podczas włączania komputera świeci profil domyślny, po załadowaniu Windowsa włącza się profil docelowy.

1.3.2021

+ bezproblemowe przestawienie się z innej klawiatury+ przyjemny nie za głośny klik, bardzo żywe kolory podświetlenia+ bardzo dużo różnych efektów do wyboru+ możliwość zaprogramowania swoich efektów w oprogramowaniu (nawet kilku jednocześnie)+ przyciski multimedialne+ przyjemna faktura klawiszy i całej obudowy- po wyłączeniu aplikacji Razer Central podświetlenie wraca do defaultu - jeśli chcesz mieć swoje podświetlenie aplikacja musi działać cały czas w tle

11.11.2020

Co najważniejsze cicha, membrana jak najbardziej na plus. Przyjemne podświetlenie. Niezłej jakości wykonanie, mimo że nie jest dodatkowo wzmacniana i lekko się ugina pod naciskiem, ale nie przeszkadza mi to. Największą wadą są nierówno chodzące klawisze, mowa o tych dłuższych jak shift, czy spacja. Klikając je od lewej strony jest ok, a jeżeli naciśniemy od prawej, to słychać nie przyjemne uderzanie plastiku o plastik.

4.11.2020

Pół gwiazdki odejmuje za strasznie niewygodną spację, takiej kanciastej jeszcze nie widziałem. Podczas testowania klawiatury w sklepie (klawiatura na podwyższeniu) to tak nie przeszkadzało.Poza tą spacją nie mam zastrzeżeń. Klawisze są dosyć małe ale szybko można się przyzwyczaić.O podświetleniu i jakości nie ma co mówić stoi, na najwyższym poziomie jak za tą cenę (260zł w promocji)

29.10.2020

Ze względu na domowników nie mogłem mieć klawiatury w pełni mechanicznej (hałas). Tutaj jest kompromis, cicha w użytkowaniu klawiatura, a jednak mega wygodna, przyjemna w użyciu. Sporo trybów podświetleń, pełne RGB, nawet profile w grach niektórych dostosowane i współgrające z oświetleniem. Służy już drugi rok, nie zapowiada się aby coś się wkrótce zmieniło.

7.4.2021

Kupiona na promocji za 195zł,Najlepsza do 300zł w normalnej cenie a w cenie promocyjnej mistrzostwo, cicha, precyzyjna, numpad, trochę wysoka, przepiękne efekty i możliwość dowolnej konfiguracji podświetlenia każdego klawisza CHROMA!! możliwość konfiguracji funkcjonalności niektórych klawiszy

2.3.2021

Kupiona na promce na 200 zeta. No po prostu nic dodać nic ująć, nie trzeba dowalać klawisza na maxa żeby został aktywowany, łapie praktycznie na początku, anti-ghosting do 6 klawiszy(według mnie wystarczająco) cichutka, możliwości podświetlenia to kosmos, a razer synapse to jakieś cudo

26.2.2021

przyjemna klawiatura ale oprogramowanie producenta jest ogromne i tylko pod Windowsem - bez niego klawiatura zmienia kolory (tęcza) co denerwuje podczas włączania komputera z Windowsem / pracy pod linuxem - nie zapisuje ustawień na urządzeniu tylko w sterowniku w Windowsie

2.11.2021

Kupiłam w promocji za niecałe 200 zł. Porównywałam różne klawiatury pod względem głośności i ta wypadła DLA MNIE najlepiej jak za tą cenę. W moim egzemplarzu niektóre klawisze ciężko chodzą od nowości, nie ma dźwięku "klik" tylko szuranie jakby się o siebie ocierały.

Klawiatur mi przypasowała. Podoba mi się jak membrany w niej pracują, nie są tak gumowo-toporne jak w innych klawiaturach które miałem do tej pory. RGB moim zdaniem razem ma jedno z najlepszych, nawet w tym tańszym modelu. Bardzo dobry zakup, polecam serdecznie :)

12.1.2021

Klawa świetna, przyjemnie się gra jak i pisze, żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanym plusem jest podświetlenie regulowane na setki różnych możliwości. Mała wada to to, że nie ma podpórki jaka występuje w Ornacie. Ogólnie wyśmienita klawiatura, nawet jak na membranę :P

31.3.2022

+ prowadnica kabli, ogólnie dobrze wykonane, dużo możliwości konfiguracji oświetlenia jak dostosowania klawiszy i makr- wszystkie funkcje tylko z włączoną aplikacją ( podświetlenie, przypisy klawiszy i makra ), budowa bardzo prosta mało ergonomiczna

8.8.2022

Klawiatura jest ciężka i solidna. Bardzo dobrze działa - korzystam z niej już od około 4 miesięcy i nic się z nią nie stało. Póki co przyciski się nie przecierają i są bardzo ciche. Super opcja z dostosowaniem podświetlenia w różnych kolorach.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności