logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Razer Tartarus V2 (RZ0702270100R3M1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Razer Tartarus V2 (RZ0702270100R3M1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Razer Tartarus V2 (RZ0702270100R3M1) liczba opinii klientów wynosi 24, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.8.2019

Do niektórych gier "siądzie jak złoto" przez możliwość ustawienia absolutnie wszystkiego tak jak się chce w Razer Synapse. Do niektórych moim zdaniem nie pasuje, ale przez możliwość zapisywania kilku konfiguracji jednocześnie i zmianę ich jednym przyciskiem - można ustawić na nim funkcje systemowe, przełączanie okienek, uruchamianie programów itd.Podświetlenie w mecha-membranie jest ładne a klawisze działają przyjemnie i cicho.

1.11.2019

Coś pięknego, jak raz się załapie jak z tego korzystać, nie da się wrócić.W połączeniu z myszką Razera i Synapse 3, ma się naprawdę potężne narzędzie do gier, codziennego korzystania z komputera, programów - 9 map przycisków i funkcja hypershift robią swoje. Scrollowi brakuje funkcji tilt i d-pad mógłby zostać zastąpiony gałką lub czymś co troszkę płynniej chodzi, ale to szczegół.

4.2.2022

Do gier MMO (i nie tylko) super. Z Razer Synapse mamy dostęp do konfiguracji, obsługi makr, podświetlenia etc. Jeżeli chodzi o przełączniki, to są to standardowe membranowe przełączniki, a element "mechaniczny" to blaszka umieszczona na prowadnicy każdego przycisku przez które przechodzi nakładka od klawisza (tą blaszkę można wyjąć, ale szczegóły radzę wygooglać ;) )

29.3.2018

Bardzo dobry sprzęt. Do gier typu mmo rewelacja. Test na strzelankach też zaliczony perfekcyjnie. Wszystko pod ręką. Klawisze mechaniczne z membraną wygluszają delikatnie odgłos kliknięcia, który jest teraz bardziej delikatny ale jednocześnie dalej daje się odczuć charakterystyczny klik przycisków mechanicznych. Zadowolenie w 100% dziekuje i pozdrawiam zespół X-kom

4.10.2018

Widziałem w recenzjach na YT i długo zastanawiałem się, czy decydować się kupić. Cena jest zaporowa, ale bardzo przydatne, duże uproszczenie w graniu i wygoda. Gram dużo w Battlegrounds i Overwatcha. Dal mnie sztos. Żadnych problemów, regulacja i ustawienia proste. Jakość Razer, także porządne :)

20.1.2020

Względem wersji V1 którą posiadałem jakiś czas temu na plus mogę zaliczyć przełączniki, mięciutkie wykończenie, ulepszony "krzyżaczek". Na minus jedynie sposób regulacji pod dłonią. Idealne dla fanów gier mmo w których trzeba ogarniać wiele przycisków .

29.5.2019

Solidnie i dobrze wykonany, proste programowanie klawiszy, wygodny w użyciu. Poduszka pod nadgarstek mięciutka i przy długim korzystaniu nie czuć żadnego dyskomfortu. Polecam z całego serca!

7.3.2020

Klawiatura znacznie głośniejsza niż się spodziewałem, radzę przed zakupem upewnić się że wieczorne granie nie będzie nikomu przeszkadzać.

17.12.2018

Jakość, wykonanie i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Jedyne czego mogę się czepić to zbyt głośne kliki.

16.12.2018

Grałem na tym u kolegi w cs'a do fortnite się to nie nadaje ale to jest nawet fajne tylko za drogie trochę

16.5.2019

Świetny produkt, bardzo dobre wykonanie. Możliwości ustawień są ogromne. Zakup warty swojej ceny. :)

4.4.2021

Wygodny w obsłudze i porządne wykonanie, głośny i zamiast scrolla wolał bym jakiś dodatkowy przycisk

14.11.2018

polecam wszystkimidealnie pasuje do strategii; strzelanek, symulatorów

2.2.2021

Bardzo wygodne choć też bardzo głośne

25.1.2021

Genialnie użyteczny dla gracza

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności