logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Razer Huntsman Mini Red Mercury. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Razer Huntsman Mini Red Mercury.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Razer Huntsman Mini Red Mercury liczba opinii klientów wynosi 29, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Nie łatwo dorwać fajną mini klawiaturę która będzie nadawała się do grania i nie będzie jakąś tanią tandetą. Plus dla razera że w ogóle zrobiły taki sprzęt. Po pierwsze niska waga, stabilność na plus, a także oczywiście same wymiary. Klawiatura jest lepsza niż się początkowo spodziewałem. Jako że mam sporo sprzętu razera no to zainwestowałem w ich klawiaturę. Podświetlenie klasycznie dla marki, bardzo fajne, ze sterowaniem przez Synapse - aplikacja swoją drogą jest prosta i bardzo czytelna, a ma też parę fajnych dodatków. Poza tym klawiatura ma dobrze przełączniki optyczno-mechaniczne. Stuknięcia klawiszy na plus, nie trzeba używać nadto siły, bardzo fajnie to chodzi w praktyce, mi przypadła do gustu.Także jeśli kto szuka tego typu mini klawiatury to ten model polecę bo dużego wyboru nie ma a razer robi dobre sprzęty.
jeszcze

Pasowała mi ze względu na kilka rzeczy. Po pierwsze wymiary - tego właśnie szukałem bo wbrew pozorom nie łatwo dostać tak malutką klawiaturę. Po drugie większość z małych modeli nie jest gamingowa, nie ma oprogramowania dodatkowego czy podświetlenia RGB. WIęc wybór mocno się zawęził i jak trafiłem na tą to postanowiłem zainwestować. Nie jest tania jak na swoje wymiary no ale to razer, więc za marke się płaci, aczkolwiek na ich produktów do tej pory się nie zawiodłem. Bardzo mi odpowiada jak pracuje ten sprzęt, przełączniki chodzą bardzo fajnie, jest to hybryda optyczno-mechaniczna i sprawdza się doskonale moim zdaniem. Każde kliknięcie jest wyczuwalne i trochę delikatniejsze niż przy mechanikach z którymi miałem do czynienia.Podświetlenie RGB bez zarzutu, w tej kwestii razer w żadnym urządzeniu nie zawodzi. Polecam!
jeszcze

30.9.2021

Klawiatura gites totalny, tylko ciężko się zorientować, co do klawiszy takich jak ptrsc, pgup, pgdown, itp. Klawiatura na switchach optycznych czerwonych. Jeżeli ktoś lubi kliki to nie polecam, ale dźwięk dobry. Można również spróbować ją lekko zcustomować po przez dodanie czegoś miękkiego, pomiędzy płytką pcb(chyba tak się nazywa), a tylnią częścią obudowy. Można zobaczyć poradniki na yt na jakieś ulepszenie.

Do tej marki od lat mam zaufanie i wiedziałem że jak ostatecznie zdecydowałem się na małą klawiaturkę mobilną to od razu się na nią skusiłem. Doskonale działa, ma dobre przełączniki, podświetlenie jest czytelne i cieszy oko. Bardzo dobry produkt moim zdaniem.

11.2.2021

Klawiaturę kupiłem z powodu, że jestem fanem klawiatur 60% oraz dla przełączników, które mają aktywację na zaledwie 1 mm oraz 40 gramów nacisku. Posiadam ją 4 tygodnie i użytkuję mi się ją wyśmienicie, nie widzę żadnych przeszkód, polecam cieplutko.

Paczka z klawiaturką dotarła wyjątkowo szybko. Ma świetne wymiary, tylko te przyciski co trzeba, mi to właśnie odpowiada. Minimum miejsca zajmuje, przełączniki optyczne bardzo dobre, nie mam uwag jak na razie. Polecam.

7.2.2021

Klawiatura zajmuje bardzo mało miejsca na biurku, przełączniki działają cicho i bardzo szybko i mają aktywację 1mm oraz 40 gramów. Podświetlenie również nie odstaje od reszty, ponieważ jest bardzo przyjemne dla oka.

17.3.2021

Polecam!+Bardzo szybka aktywacja +Bardzo cichutka +Bardzo ładna plastikowa obudowa+Dwa kąty nachylenia nóżek+Większość switchy ma lubrykant+USB typu C+Nieziemskie podświetlenie +Software Razera

26.1.2021

Bardzo dobra klawiatura, bardzo przyjemna dla osób, które mają małe biurko oraz wolą mieć więcej miejsca. Ogólnie super mi się z niej korzysta, jestem fanem małych klawiatur, polecam bardzo.

26.12.2021

Genialna klawiatura w tej cenie.Świetnie miękkie switche i genialny biały kolor. Nie ma co sie bać rozmiaru ,skróty klawiszy są opisane na boki keycapów

24.7.2021

Najlepsza klawiatura 60%. Pisze się obłędnie, bardzo bardzo cicha. Wygląda przepięknie. Polecam!

16.2.2022

Klawiatura super, ładnie się podświetla ma różne ciekawe opcje polecam bardzo fajna

19.6.2022

Po pół roku nie widzę żadnych wad. Bardzo szybka i wygodna klawiatura, polecam

25.2.2022

no nie spodziewalbym sie ze razer zrobilby dobra klawiature w dobrej cenie

super wygodna miniaturka, dobrze przełączniki, precyzja na plus

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności