logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Rebeltec Bigfont Czarna (RBLKLA00030). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Rebeltec Bigfont Czarna (RBLKLA00030).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Rebeltec Bigfont Czarna (RBLKLA00030) liczba opinii klientów wynosi 69, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.5.2021

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Te wielkie litery widzę nawet przy samej poświacie monitora. Podświetlanie każdego klawisza a nie poświata gdzieś spod nich. Kwestia upodobań, ustawiam na najniższy poziom. Chyba przez to trochę wyższa i może też stoi na nóżkach zbyt płasko. Ale na ergonomię bimbam skoro wreszcie widzę co robię, nie muszę wyślepiać gałów gdzie wykrzyknik a gdzie ukośnik a potem jeszcze na ekranie sprawdzać co faktycznie klepnąłem.Jedno zaskoczenie - na numerycznej wyrzuca twardo przecinek zamiast kropki, wbrew moim ustawieniom językowym w systemie (nadal Xp). To też mi wisi, jestem leworęczny i używam numeryków prawie wyłącznie do nawigacji i gier.Komu to może przeszkadzać niech profilaktycznie rozgryzie ten temat przed zakupem.Jeśli się szybko nie zedrze będzie na jakiś czas OK
jeszcze

14.7.2021

To był zakup, na który czekałem z wielkim zainteresowaniem. Mam bardzo słaby wzrok i na normalnych klawiaturach robiłem bardzo dużo literówek. Pierwsze użycie było niełatwe - trzeba się do tej klawiatury przyzwyczaić. Jednak po paru godzinach jest zdecydowanie łatwiej. Klawiatura ma bardzo duże litery i bardzo wystające klawisze (przez co rzadziej zahaczam o sąsiednie). Wydaje mi się, że robię znacznie mniej literówek. Mam dwie uwagi do tych, co zdecydują się kupić ten produkt: 1. klawiaturę trzeba podłączyć przy wyłączonym komputerze. Ja tego nie zrobiłem i był stres, gdyż nic nie działało (jest to napisane na opakowaniu) 2.podświetlenie znajduje się w klawiszu Sl* (inny znak niż gwiazdka)- tej informacji nie ma na opakowaniu.Osobom niedowidzącym zdecydowanie polecam tę klawiaturę.
jeszcze

7.5.2022

Dla seniora idealna. Podświetlenie działa ale juz Pu i Pd nie działa. Zamiast regulować poziomy naświetlenia jest przewijanie stron w górę i w dół. Włączenie i wyłączenie światła trzeba kliknąc SI*. Swiatło jest super. Nie za słąbe i nie za ostre. Przewód klawiatury należy podłączyć do usb na wyłączonym komputerze. Za te pieniądze jest ok. Jeżeli wytrzyma rok kupię ją ponownie.

26.6.2020

Idealna klawiatura dla osób nie lubiących zakładania okularów do komputera ! Poprawna jakość wykonania w dobrym stosunku do ceny. Atrakcyjna, chociaż oferowany kolor podświetlenia może nie każdemu przypaść do gustu. Niewielkie wymiary pozwalają na łatwe spakowanie jej do plecaka z laptopem lub tabletem. Zdecydowanie godna polecenia !

20.1.2021

Klawiatura świetnie się sprawdza dla osób w starszym wieku. Kupiłem ją dla mojego Taty i był bardzo zadowolony z wielkości czcionki i funkcji podświetlania. Właśnie wielkość czcionki to jest to, co robi różnicę. Senior nie musi już się dłużej przyglądać klawiszom i zastanawiać się który przycisk wcisnąć.

20.2.2021

Takiej klawiatury szukałem. Modecom mnie rozczarował - szybko starły się klawisze. Tracer Mecano rozczarował - 3 barwy podświetlenia ale jakby go nie było, nieczytelne znaki na klawiszach, co z tego, że klawiaturą można "zabić" skoro dla mnie niefunkcjonalna - dla graczy, owszem.

14.11.2019

Jak dla mnie rewelacje. Prezentuje się bardzo dobrze. Czy zgaszonq czy podświetlana mi sie podoba. Podwietlenie czytelna i dosc równomierne. Przyjemnie sie pisze. Przyciski działaja przyjemnie i cicho. Kilka zapasowych w zestawie. Osobiscie polecam.

1.8.2020

Super dla osób które już mają nie ten wzrok. Klawisze pracują dosyć miękko, podświetlenie można regulować by nie raziło w oczy. Pierwszy raz widziałem żeby ktoś nie zakładał okularów do klawiatury.

9.9.2021

Bardzo dobra klawiatura dla osób starszych i niedowidzących, czcionka na klawiszach jest bardzo czytelna a dodatkowe podświetlenie pomaga wieczorem. Poza tym, działa.

15.1.2020

Bardzo fajna klawiatura. Bardzo czytelene i duże litery. Fajne podświetlenie, które przydaje się wieczorem. Łatwa do utrzymania w czystości bo ma układ grzybkowy

12.12.2020

zbyt duże litery (może to tylko odczucie subiektywne), wystarczyłoby tylko podświetlenie liter/znaków, w mojej ocenie podświetlenie klawiatury jest zbyteczne

26.4.2021

dobrej jakości klawiatura,klawisze lekko pracują w miarę cicho,podswitlenie podoba mi się bardzo przydatne pzzy pracy gdy jest ciemno.

20.10.2020

Pierwsza klawiatura w tym przedziale cenowym w której rzeczywiście klawisze się nie wytarły. Czcionka tak duża że widać bez okularów.

1.4.2022

Bardzo fajna klawiatura w dobrej cenie. Duże podświetlane litery ułatwiają prace. Uważam, że to produkt nie tylko dla starszych osób.

10.10.2021

Łagodny klik, wysoka ergonomia, miłe dla oka podświetlenie, bezproblemowa instalacja. Uwaga! Podłączać przy wyłączonym komputerze!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności