logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Rebeltec Warrior Czarna (RBLKLA00007). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Rebeltec Warrior Czarna (RBLKLA00007).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Rebeltec Warrior Czarna (RBLKLA00007) liczba opinii klientów wynosi 65, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.9.2018

** drugi pkt w wadach - tylko parę razy na początku trzeba wyłączać PC/Laptopa gdy chce się podłączyć klawiaturę; trochę na początku to wkurza<br><br>* podpórkę pod nadgarstki mogliby wydłużyć - nie jest to jednak zbyt duża wada<br><br>Zalety są takie, że można grać, lub przeglądać internet i jednocześnie bez pauzowania gry lub minimalizowania przeglądarki przełączać muzykę, zmieniać głośność, pauzować ją.<br><br>Widziałem te dziury, które wypuszczają wodę, ale ich jeszcze nie testowałem, żal byłby zalać klawiaturę, zwłaszcza, że nie widziałem karty gwarancyjnej w pudełku.<br><br>Polecam tą klawiaturę, jak znajdę miejsce to kupię i drugą.

2.9.2015

Według mnie klawiatura Warrior jest najlepszym wyborem w swojej klasie cenowej. Fajny wygląd oraz solidność wykonania, dodatkowe klawisze, wyróżnione WSAD i strzałki, kanaliki odprowadzające ciecz przy zalaniu to na pewno atuty tej klawiatury. Miałem w tym przedziale cenowym wiele klawiatur i żadna nie była tak dobrze wykonana

6.7.2016

Bardzo fajna klawiatura jak za taką cenę, posiada dużo klawiszy multimedialnych. Kabel USB jest nie co krótki, ale da się przeżyć :D. Bardzo dużą zaletą jest taka ilość klawiszy multimedialnych które zawierają skrót między innymi do kalkulatora, oraz mojego komputera. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ! :D

24.5.2017

Co tu dużo mówić, klawiatura się sprawdza, przyciski funkcyjne przydatne (zwłaszcza ze Spotify), co prawda na początku mnie denerwowały, ale da się przyzwyczaić. Nie mam jakichś wymagań co do klawiatury czy myszki i dla mnie jest jak najbardziej w porządku.

6.10.2017

Klawiatura kupiona na "szybko" którą użytkuje do dziś w różnego rodzaju grach. Po roku dopiero nadaje sie do kosza. Klawisz "W" nie wytrzymał tempa bo przecież wiadomo, że jak coś mocniej "przydusisz" to postać szybciej biega ^^

1.12.2015

Jak na tą cenę klawiatura sprawuje się wyśmienicie, wygodne klawisze i ładnie wygląda czasami paski funkcyjne na bokach denerwują ale da się przywyknąć lub po prostu je wyłączyć za pomocą odpowiednich programów.

9.8.2021

Dobra jak za tę cenę, spełnia swoje zadanie.Dodatkowe klawisze z boku są bardzo dobre, choć lewy górny i lewy dolny strony przeprogramowałem za pomocą AHK na podwójne kliknięcie, bo uruchamiały się przypadkowo.

22.3.2018

Klawiatura jak klawiatura. Ładna, tania i solidnie wykonana. Puki co działa. Wrażenie z użytkowania psuje nieco źle rozmieszczony przycisk wyłączania dźwięku, który nieraz przypadkowo zdażyło mi się wcisnąć.

11.7.2018

Niewątpliwie atrakcyjna wizualnie, niezawodna w działaniu, wygodna, cicha i - co istotne - korzystna dla ojcowskiej kieszeni, klawiatura do grania i do codziennego korzystania z dobrodziejstw PeCeta.

12.3.2016

Klawiatura za cenę którą można zaakceptować. Bardzo pomocne kolorowe klawisze do gier. Skok klawiszy dobry. Zobaczymy jak będzie sprawować za jakiś rok. na razie ok. polecam.

22.5.2015

Bardzo fajna I funkcjonalna klawiatura gamingowa z funkcjami multimedialnymi.Polecam wszystkim, którzy szukają solidnej I dobrej klawiatury gamingowej za rozsądne pieniądze

2.1.2017

Bardzo dobra klawiatura za niską cenę, duże przyciski, wygodnie się na.niej gra. Klawiatury używam około miesiąca i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Polecam.

24.4.2017

Za tą cenę nie widzę słabych stron używam długo zresztą za taką cenę można potem kupić sobie drugą xDD ale spokojnie u mnie żyje i śmiga dobrze od 6 miechów ;)

4.9.2017

Tania klawiatura spełniająca nieduże wymagania. Fajerwerków nie ma, lecz jest kilka funkcjonalnych klawiszy, które mi osobiście bardzo się przydają.

29.3.2017

Dobra klawiatura, dodatkowe klawisze funkcyjne się przydają, przy czym nie przeszkadzają, stosunkowo dobre wykonanie jak za tą cenę.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności