logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Redragon APAS (Outemu Low Profile) (K535KR). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Redragon APAS (Outemu Low Profile) (K535KR).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Redragon APAS (Outemu Low Profile) (K535KR) liczba opinii klientów wynosi 12, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.8.2021

Lubię klawiatury niskoprofilowe: mały skok, cicha praca, blok numeryczny, podświetlenie – coś jak A4Tech KV-300H (choć nie ma podświetlenia). Znajomi polecili mi tę mechaniczną. Niestety okazało się, że to zupełnie nie to.Jest 19 schematów podświetlenia, ale większość to dyskoteka, przy której nie da się pracować. Stabilny jest 1 tryb, w którym można ustawić różne kolory – ale białego nie ma.Litery słabo widoczne (bo są lekko przezroczyste) i nie ma tego kontrastu, który jest nawet w podświetlanych klawiaturach notebookowych. Żeby w dzień było coś widać trzeba włączyć kolor niebieski (lub inny), ale w nocy lepszy jest już czerwony. Czyli dochodzi przełączanie schematów.W moim notebooku widać to lepiej (w dzień i w nocy), a jest tylko 1 kolor. Słabo widoczne są też dlatego, bo są poprzedzielane przerwami (pionowe kreski przez O, 0, 9, D itd.). Na stronie zdjęcia są inne i przed zakupem tego nie widać. Aż się zastanawiałem czy ta pewno przyszła klawiatura, którą zamówiłem, ale model i symbol się zgadzają. Skok. Na stronie jest podany nieco ponad 1 mm. Zmierzyłem. Wyszło prawie 3 mm. A4Tech KV-300H ma 1,7 mm. Może i klawisze mają niski profil, ale skok jest duży.Hałas. Miała być cicha, ale nie jest. Jest miękka (nie czuć wskoczenia klawisza przy pisaniu), a mimo to jest dużo głośniejsza od tej, którą mam. Właściwie to ciągłe klikanie już było dla mnie dyskwalifikujące.Nieco za jasne diody od Num-, Caps- i Scroll Locka. Tylko czerwony kolor i bez regulacji jasności (jak pod klawiszami). Napis Redragon nie świeci (na szczęście).Punktowe podświetlenie klawiszy powoduje, że dłuższe napisy (Caps Lock, Shift, Enter) są podświetlone tylko na środku, a początek i koniec nikną w mrokach ciemności. Dolnych wierszy w ogóle nie widać.Przewód miał być w oplocie, ale nie jest. Jest zwykły, standardowy, plastikowy.Solidność wygląda dobrze i pod tym względem jest chyba ok. Skupiłem się na niezgodnościach i przeszkadzajkach, bo może dla kogoś ma to znaczenie.
jeszcze

17.9.2021

Po niecałym miesiącu użytkowania nie mogę znaleźć w niej żadnych znaczących wad niewynikających z idiotycznych trendów. Wydaje się bardzo solidna, przełączniki są przyjemnie i nieprzesadnie głośne, tęczową rzygowinę da się wyłączyć (zapamiętuje ostatni tryb nawet po odpięciu od kompa). Porównania do innych mechaników nie mam (więc o stosunku jakości do ceny też się za bardzo nie mogę wypowiedzieć), ale przełączniki wydają mi się aż za czułe, chociaż to pewnie dlatego, że przesiadłem się z membranówki.Największą wadą jest dla mnie brak podpórki pod nadgarstki. Niestety taka teraz jest norma, więc nie ma to wpływu na moją ocenę. Dłuższe klawisze mają zauważalnie inny "feel" przez dodatkowe podparcie.Caps, główny enter oraz 7,9,1,3,0 i del na numpadzie nierówno podświetlone. Kwestia gustu, ale dla mnie wskaźniki num, caps i scroll lock kompletnie nie pasują do reszty wizualnie. Takie czepianie się, ale jak coś kupuję, to lubię mieć o tym jak najwięcej informacji, więc pomyślałem, że napiszę. Doszukać się też nie mogłem wymiarów. 434.7 x 123.6 x 22mm według pudełka. Rest pady Redragona są do niej za wysokie.Od dłuższego czasu chciałem wysłać moją Lycosę na zasłużoną emeryturę. Po dorobieniu podpórki (haha, 3D printer goes brrr...) przesiadka była prawie bezbolesna. Polecam.
jeszcze

23.4.2022

Przyzwoicie wykonana klawiatura na czerwonych przełącznikach mechanicznych. Dużo cichsza niż od tych na niebieskich switch'ach, ale nie tak przyjemna i ergonomiczna.Zalety:- dobra jakość plastików,- czytelne znaki na klawiszachWady:- po podniesieniu tylnych stopek klawiatura ślizga się po stole, ale to nie problem dla średnio wprawionego majsterkowicza, przecież 99% nowych produktów wymaga poprawek,- brak trybu jednolitego białego podświetlenia, choć pomarańczowejest bardzo łagodne i czytelne przy zgaszonym świetle,- brak instrukcji obsługi w internecie (producent i sprzedawca mają klienta głęboko w trąbie).Klawiatura ma wiele trybów podświetlenia, ale cała ta dyskoteka (zresztą bardzo efektowna)jest kompletnie nieprzydatna. Wystarcza regulacja jasności i zmiana barwy dla trybu stałego
jeszcze

15.5.2021

W tej półce cenowej nie ma nic lepszego jeśli chodzi o niskoprofilowe klawiatury mechaniczne. N-key rollover, RGB niezależne dla każdego przycisku, odłączany kabel USB-C, praktycznie zerowy deck flex dzięki pół metalowej konstrukcji (top metal, spód - plastik) Klawiaturę konstrukcyjnie można porównać do znanego modelu K589 - ustawienia LED praktycznie takie same, te same czerwone przełączniki, tak samo głośna Producent nie przewidział oprogramowania dostępnego dla tej klawiatury dostępnego na europejskiej stronie. Na amerykańskiej stronie jest dostępne oprogramowanie do sterowania macrami i ledami. Polecam poszukać bo daje więcej możliwości edycji ;)

13.5.2022

Klawiatura bardzo dobra, cicha. Jedyny problem jaki napotkałem po przejściu z membranowej jest taki że ta klawiatura potrzebuje bardzo niskiej siły oraz wysokości do naciśnięcia klawiszy co przez 1-2tyg powodowało nieświadome wciskanie klawiszy przez opadające palce. Po tym czasie idzie się przyzwyczaić i klawiatura sprawuje się naprawę świetnie.

19.4.2022

Nie znam się na mechanikach, po miesiącu dalej działa spoko. Jedyny drobny szkopuł to brak stałego białego oświetlenia, jedyne białe zmienia się w zielone jak się klika w klawisze, poza tym spoko klawa :)

9.7.2022

Zaskakująco wysoka jakość wykonania. Klawisze przyjemnie pracują i wyraźnie mniej chyboczą od tych standardowej wysokości.

13.11.2021

Genialny stosunek jakości do ceny. To chyba najtańszy "mechanik", a spisuje się wyśmienicie.

2.5.2022

jak do teraz klawiatura sprawuje się świetnie, nie mam żadnych zastrzeżeń

16.4.2022

świetny stosunek ceny do jakości, nic lepszego w tej klasie i kasie...

15.3.2022

Dopasowała się do mnie idealnie

26.4.2019

4,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności