logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Savio Tempest RX FULL Outemu Blue. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Savio Tempest RX FULL Outemu Blue.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Savio Tempest RX FULL Outemu Blue liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.8.2021

Naprawdę niezła budżetowa klawiatura mechaniczna, choć ma kilka wad. Z początku zacinała się spacja, ale jej przeszło. Nie podoba mi się wydziwaczona czcionka. Kolor podświetlenia to zimny niebieski, nie błękitny jak na zdjęciu. Reszta ok. Polecam produkt - za te pieniądze ciężko pewnie o lepszy. Podoba mi się, że to polski produkt.

22.2.2022

Jest to mój drugi egzemplarz tej klawiatury i jest w porządku. Bez żadnych defektów. Niebieskie przełączniki jakie są takie są, jedni lubią inni nie. Ja bardzo lubię.

22.2.2022

Dobra klawiatura, można polecić. Pisze się przyjemnie. Choć w moim przypadku u góry na rogu był malutki odprysk około 1mm.

11.3.2021

Kawiarka sprawdza się doskonale. Polecam.

30.7.2021

działa dobrze

19.2.2021

ok. super

15.2.2022

Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności