logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Krux Atax RGB Outemu Blue (KRX0041). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Krux Atax RGB Outemu Blue (KRX0041).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Krux Atax RGB Outemu Blue (KRX0041) liczba opinii klientów wynosi 83, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 39, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.2.2021

Przewodowa klawiatura RGB ze switchami Outemu Red za 130 PLN. Kiedy zobaczyłem tą klawiaturę nie wierzyłem własnym oczom, że klawiatura z czerwonymi switchami od KRUX'a kosztuje mniej niż 200 złoty! Skusiło mnie jej kupno z dwóch powodów: byłem ciekaw czy będzie działała zgodnie z moimi oczekiwaniami i dlatego, że jest to moja pierwsza klawiatura mechaniczna. Wszystko jest pięknie, ale są dwa wielkie minusy za co odejmuję 1 gwiazdkę:- brak podkładki pod nadgarstki (przez coc kupiłem w zestawie z Redragon Rest Pad)- metaliczny dźwięk przy uderzaniu w klawisze.Co to tego metalicznego dźwięku Ziemniak kiedyś zrobił materiał na temat jednej z klawiatur w której też był taki dźwięk. Myślałem,że to fake jednak zauważyłem taki sam dźwięk podczas pisania na Discordzie. Podczas rozgrywki z założonymi słuchawkami tego nie słychać, ale po ściągnięciu ich odgłos ten potrafi irytować. Lecz pomimo tego klawiatura jest dobrze wykonana, dość małą przez co wygodna, nie zajmuje dużo miejsca na biurku więc polecam jak najbardziej :D
jeszcze

22.2.2021

Wykonanie ok (co tu chcieć za stówę) ale najbardziej uciążliwie jest to, że system widzi klawiaturę ale ona zwyczajnie w świecie... UWAGA nie działa :D trzeba odpinać kabel i podłączać ponownie przy każdym włączeniu komputera. Klawisze bardzo się chyboczą i "moc" podświetlenia nie zachwyca. Ocena 4 ale tylko ze względu na to jak niską cenę trzeba dać za tą klawiaturę mechaniczną, może niektórym nie będą przeszkadzać moje spostrzeżenia ;) Za te pieniądze powiedzmy, że spoko.

3.5.2021

Witam. Klawiatura sprawuje się bardzo dobrze. W tym przedziale cenowym hit. Niestety niektóre modele posiadają stare oprogramowanie przez co występuje problem z niewykrywaniem sprzętu po restarcie komputera. Problem można rozwiązać po przez aktualizację. Wystarczy wypełnić formularz na stronie Krux i dostajemy dokładną instrukcję wraz z oprogramowaniem.

16.5.2021

Mam tą klawiaturę dopiero parę dni i mogę ją polecić dla każdego. Klawiatura ma bardzo ładne rodzaje podświetleń oraz niesamowity dźwięk. Ogólnie bardzo polecam klawiaturę do grania jak i do pracowania na komputerze.

1.3.2021

Za tą cenę rewelacja. Jak zauważyłem, przełączniki Outemu Blue trochę jednak ustępują Cherry MX Blue, ale nie jakoś bardzo. Dobre podświetlenie, szorstkie klawisze, no i rozmiar TKL to zdecydowane plusy.

26.1.2021

Klawitura fajna, fajnie się klika natomiast spoktałem jeden problem - nie wiem skąd pobrać sterowniki. grzebałem na stronie kruxa chyba z pół godziny i nic. za to jedna gwiazda mniej D:

26.1.2021

Klawiatura spełnia się spoko, jedynie problem z tym że nie da się znikąd pobrać sterowników. Ale tak czy siak za swoją cenę jest najlepsza. Pzdrawiam. serducho dla kruxa

20.4.2021

Klawiatura jak na tą cenę bardzo dobra polecam śmiało tylko oświetlenie trochę zamknięte ale i tak dobra polecam. A atax pro to jest to samo tylko z innym oświetleniem

15.4.2021

Fajna masywna klawiatura świeci całkiem ładnie i wygodnie się piszę tylko nie wiem czemu czy tak jest czy to tylko u mnie ale jak piszę słyszę piskliwy dźwięk metalu.

20.4.2021

Klawiatura spełnia swoje wymagania, polecam, bardzo niska cena, dobra jakość. Nic się nie ściera i naprawdę jest to mechanik w wersji najgłośniejszej.

4.4.2021

Klawiatura jest wspaniała do wszystkich gier lecz też to pisania kartkówek itp do czego chcecie jest po prostu Super jestem zadowolony!! - _- ?

25.4.2021

Klawiatura spełnia wszystkie moje wymagania, bardzo dobra, nie psuje się, w niskiej cenie oraz dobrej jakości.

10.8.2021

Polecam klawiatura jest ponad moje oczekiwania fajnie sie klika niebieskie switche :D wad nie posiada

12.5.2022

nom fajna klawiaturka właśnie z niej pisze ale klawisz A był źle zrobiony ale se z tym poradziłem lol

12.4.2021

Bardzo dobra klawiatura w tej cenie tylko minusem jest to że słychać sprężyny a tak t owyszstko git

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności