logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Schwarzkopf Silhouette Mocny lakier 750ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Schwarzkopf Silhouette Mocny lakier 750ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Schwarzkopf Silhouette Mocny lakier 750ml liczba opinii klientów wynosi 804, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 803, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.1.2020

Lakier świetny, matowy, długo i mocno trzyma. Trzeba jednak pamiętać o każdorazowym wstrząśnięciu przed aplikacją (prawdopodobnie zawiera talk). Aplikować pulsacyjnie, a nie jednym długim "sikiem". Dobrze nadaje się do układania palcami nastroszonych fryzur - "artystycznego nieładu". Początkowo przez chwilę się lepi, ale po wyschnięciu już nie. POLECAM

2.11.2020

uzywalismy z mężem już różnych lakierów i ten jest najlepszy. Nie skleja włosów ale bardzo mocno utrwala. włosy można nim wręcz zabetonować A i tak nie zrobi się twarda ulepiona skorupa. do tego ogromne opakowanie wystarcza na baaardzo długo. polecam. od lat używamy już tylko tego lakieru.

2.7.2020

Ogólnie bardzo mocny lakier, na moje cienkie włosy właśnie za mocny. Moim zdaniem najbardziej się nadaje jak fryzura jest ułożona, a tym lakierem można utwardzić. Nie odpowiada mi zapach a jest dość intensywny bo czuje go przez cały dzień.

26.10.2020

świetny, dobrze trzyma fryzurę , brak efektu kasku, dobrze się wyczesuje wieczorem, nieprzeszkadzający zapach,nie wysusza, dobra cena. Może warto kopic mniejszy rozmiar bo taka duża butelka jest nieco nieporęczna w domowym użytku. POLECAM

11.12.2021

Najleszy lakier, używam od chyba trzech lat, mocny ale nie robi kasku, mozna go stopniować, od delikatnego utrwalenia do naprawdę mocnego, nie skleja włosów, starcza naprawdę na długo, codziennie używam i mam na ok miesiąc.

31.10.2020

Produkt ok. Używam od lat ale niestety pęknięta nakrętka w każdym miejscu i rozsypana na drobno .. wystarczyłoby trochę bąbelków żeby lepiej zabezpieczyć. Na użytek domowy mi nie przeszkadza ale na prezent byłby problem.

9.11.2021

Uwielbiam ten lakier, używam go od lat. Jest bardzo trwały, początkowo lubi robić wrażenie sklejonych włosów, ale po czasie się utlenia i fryzura zostaje naturalna ale wciąż utrwalona

21.11.2021

To najlepszy lakier jakiego kiedykolwiek używałam. Dobrze utrwala, nie skleja włosów, nie zostawia białego nalotu na włosach i można z nim popracować nad fryzurą. Polecam.

14.9.2021

Lubię ten lakier za to iż mało pyli a przetestowałam już na prawdę wiele lakierów- i droższych i tańszych. Póki co jeśli chodzi o lakier z gazem to nie znalazłam lepszego.

13.3.2022

mocny, trochę skleja włosy i robi "chełm" ale do niektórych włosów niezbędny bo na żaden lżejszy się nie trzymają, używam okazjonalnie, właśnie kiedy muszę zrobić "chełm"

16.8.2020

Lakier jest super, wielką pojemność, starczy mi na pół roku! Nie skleja, dobrze się wyczesuje, świetnie utrwala,a nie robi totalnego usztywnienia. 100% polecam! Cena hit!

21.6.2022

Wydajny i dobrze utrwala włosy. Córka ma proste wlosy, niepodatne na krecenie. Dzieki temu lakierowi loki trzymaly sie jak należy podczas komunii i przyjęcia. Polecam.

19.5.2022

Bardzo dobry produkt, którego używam od kilku lat,mocno utrwalający fryzurę do kilku dni,nie wysusza a za to pomaga okiełznać moje cienkie włosy.Polecam w 100%tach.

12.10.2020

Dla mnie jest najlepszy,używam go od lat , chociaż w ostatnim czasie zauważyłam że jakby się popsuł. Jest ciężki , mokry i szybko włosy robią się matowe i tłuste.

3.7.2021

Super lakier , nie skleja włosów , a efekt ułożenia fryzury utrzymuje sie bardzo długo. świetny i bardzo wydajny, starcza na 1rok, przy krótkich włosach.Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności