logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Wella Performance Lakier Do Włosów 6X Bardzo Mocny 500Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Wella Performance Lakier Do Włosów 6X Bardzo Mocny 500Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Wella Performance Lakier Do Włosów 6X Bardzo Mocny 500Ml liczba opinii klientów wynosi 651, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 646, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.3.2022

mój ulubiony lakier, dobrze utrwala, nie skleja włosów na "chełm", daje się wyczesać, choć ostatnio już kilka razy zdarzyło mi się natrafić na sztuki które mają wyjątkowo śmierdzący zapach - śmierdzą rozpuszczalnikiem jakby to był produkt z castoramy a nie kosmetyk; za każdym razem po zakupie weryfikuję ten zapach chociaż zdarzyło mi się że przy jednym psiknięciu ten zapach nie był wyczuwalny a dopiero po kilku psiknięciach było czuć rozpuszczalnikiem; w każdej sytuacji kiedy lakier śmierdział rozpuszczalnikiem zgłaszałam reklamację do sklepu i była ona uznawana (trudno tego zapachu nie wyczuć, jest nie do wytrzymania i taki lakier nie nadaje się do użytku); wydaje mi się że jest jakaś seria tych śmierdzących lakierów bo przez tyle lat od kiedy go używam,wcześniej nie zdarzały mi się takie sytuacje
jeszcze

13.3.2022

lakier jest super, nie skleja włosów, dobrze utrwala, ostatnio już kilka razy zdarzyło mi się trafić na but które mają śmierdzący zapach rozpuszczalnika (jak z castoramy); dlatego przy zakupie proszę sprzed.o spr.zapachu; dodatkowo sama sprawdzam butelki ale zdarzyło mi się że przy 1 psiknięciu zapach nie był wyczuwalny,dopiero po kilku psiknięciach było czuć rozpuszczalnik; trzeba zgłaszać reklamację sprzed.

30.6.2019

bdb lakier, nie skleja i nie moczy włosów a dobrze je utrwala, używam do celów profesjonalnych ale również polecam do domu, dość duża butelka może być dla niektórych niewygodna do przechowywania, zwłaszcza w podróży, ale ja już "nie zdradzam" mojego lakieru z mniejszymi wersjami innych firm, jakoś wciskam do walizki jeśli jest taka potrzeba a końcowa jakość zawsze jest na 6+

26.3.2021

Najlepszy lakier do włosów jaki miałam i za przystępną cenę. Patrząc na pojemność wychodzi w podobnej cenie co drogeryjne lakiery. Nie skleja włosów i co najważniejsze - wyczesuje się a po myciu włosów nie ma po nim śladu jak po niektórych lakierach. Używam niezmiennie od lat.

7.1.2019

Produkt w bardzo dużym opakowaniu wystarcza na bardzo długo, a dzięki tem wiele oszczędzamy. Uwielbiam ten lakier ponieważ świetnie utrwala moja fryzurę. Jest idealny na każdą pogodę i dostępny cenowo dla każdego. Polecam!

26.5.2020

Lakier super, nie pierwszy raz go kupuję ;) na tle większości lakierów do włosów wyróżnia się bardzo fajną, trwałą konstrukcją, ładnie rozpyla się i nie "kropli", do tego ma świetny, nieduszący zapach. Polecam!

19.4.2022

Najlepszy lakier do włosów, jaki kiedykolwiek używałam. Stosuję go od wielu lat. Nie obciąża włosów, nie skleja, jest jak mgiełka. Ale super utrwala fryzurę, bardzo wydajny. Polecam.

19.8.2019

Bardzo dobra jakość w tej cenie. Nawet przy długotrwałym używaniu nie podrażnia skóry. Utrwala fryzurę i zachowuje jej elastyczność. Świetnie się sprawdza przy krótkich cięciach.

21.8.2020

Super używam ,,100 lat,, super produkt lekki na włosach , duch, nie betonie a ładnie , lekko naturalnie utrzymuje fryzurę . Bardzo polecam . Dla mnie nie ma lepszego lakieru.

28.7.2019

Polecam lakier wella performance, nie widać go na wlosach, nie skleja, nie robi efektu mokrych włosów, fryzura trzyma się caly dzień, spokojnie z 10h. Jestem bardzo zadowolona

27.4.2021

0,5l piwa wydaje się mało, a lakieru na 10 lat starczy :D facet nie powinien kupować takich rzeczy. moja partnerka się śmiała, po co mi takie wielkie do 3 włosów na głowie.

5.2.2020

Uwielbiam ten lakier. Nie skleja włosów, nie tworzy "kasku", a jednak świetnie utrzymuje włosy "w ryzach". Dobrze się wyczesuje, nie "bieli" włosów. Polecam bardzo.

18.5.2022

Produkt super, bardzo fajnie trzyma włosy ,nie skleja ich , bardzo przyjemnie pachnie. Nie jest to mój pierwszy zakup tego produktu, jest naprawdę godny polecenia.

23.4.2022

Super wydajny i zachowuje puszystość włosów, dzięki czemu grzyweczka pozostaje ułożona przez cały dzień. Brak efektu posklejanych czy nażelowanych włosów.

8.7.2020

Lekki lakier o ładnym zapachu. Mgiełka, która nie skleja włosów. Długotrwałe działanie. Łatwo się wyczesuje. Wydajny za rozsądną cenę. Godny polecenia.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności