logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Silver Monkey Klawiatura + Mysz (OC001WSM). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Silver Monkey Klawiatura + Mysz (OC001WSM).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Silver Monkey Klawiatura + Mysz (OC001WSM) liczba opinii klientów wynosi 66, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 59, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.2.2021

Posiadam zestaw od listopada zeszłego roku (4 miesiące). Klawiatura ma dobry skok, spasowanie i wykonanie jest bardzo dobrej jakości. Jedyną wadą jest brak wskaźników Numlock, Scroll Lock i Caps Lock, jednak jest to zrozumiałe ze względu na oszczędzanie baterii. Klawiatura działa na jedną baterię AA, która jak dotąd daje radę. Myszka nie ma zbyt dużej rozdzielczości jednak do pracy biurowej spokojnie wystarcza, również działa na jedną baterię AA, która wytrzymała już 4 miesiące. Produkt bardzo wygodny, ma spory zasięg. Polecam!

29.10.2019

Klawiatura zasilana 1xAA, spory skok klawiszy, które trochę szumią podczas pisania, ale nie są szczególnie głośne, wciskają się gładko. Plastik dość dobrej jakości, na pewno lepszej niż w tanich klawiaturach przewodowych. Brakuje diod caps locka i num locka, ale nie jest źle.Mysz zasilana 1xAA, malutka jak większość bezprzewodowych myszy. Jakość plastiku na podobnym poziomie do klawiatury. Scroll chodzi przyjemnie, głośność kliknięć standardowa, a sensor czuły i pozwala na płynną pracę. Polecam

30.9.2020

Bardzo dobra relacja cena/jakość za zestaw (w promocji za ok. 50zł). Wygodnie pisze się na klawiaturze i myszka do podstawowych zadań biurowych też się sprawdzi. Od maksymalnej oceny odejmę gwiazdkę, bo nie da się wyłączyć myszki, tak więc akumulatorek może względnie szybko się zużyć (ale po to jest akumulator, żeby go doładować i korzystać dalej :) ). Ponadto nie ma diody Caps Lock, NulLock etc. - ale to wiedziałem ze specyfikacji. Generalnie za cenę promocyjna - polecam!

31.7.2019

Klawiatura prosta, w starym dobrym stylu, bez udziwnień i dodatkowych klawiszy. Klawisze Alt, Shift, Win na właściwych miejscach.Klawiatura wysoka, spory skok, dzięki temu jest większa pewność pisania dla tych co nie lubią płaskich klawiatur. Średnio cicha.Mysz ma nieco głośny klik, ale działaprzyjemnie. Dobre połączenie pomiędzy klawiatura, myszką a nano-odbiornikiem USB.Dobrze wydanie 50zł :-)

24.2.2021

Zestaw działa rewelacyjnie. Sprzęt nie ma problemów z łącznością, Klawiatura działa bardzo płynnie i ku mojemu zdziwieniu dojść cicho. Ujmuję gwiazdkę jedynie za to, że myszka potrzebuje podkładki w jednym kolorze, wtedy działa bezbłędnie. Jeśli używam ją na kolorowej podkładce to w miejscu nadruku różnych barw, czujnik myszki przeskakuje i wskaźnik na ekranie ucieka/skacze po nim.

20.11.2019

Spoko sprzecik. Klawiatura nawet cicha a na prwno cichsza niz moja stockowa w biurze. Mycha calkiem fajnie lezy w dloni. 1600DPI wystarczy do pracy na lapku plus dwa monitory. Za taka cene spoko bez kitu. Trzeba tylko ubezpieczyc sie w baterie AA bo nie ma ich w zestawie. Ogolnie satysfakcja jak najbardziej na plus. Polecam dla nie wymagajacych.

16.12.2020

Zestaw kupiony na promocji poniżej 50 zł i za tą cenę jest w porządku. Jakość wykonania jak na towar z niskiej półki również w porządku. Mysz optyczna ma wyjątkowo głośny click, jednak jest całkiem wygodna. Do sporadycznego użytkowania polecam, przy codziennym użytkowaniu jej wady i niedoskonałości mogą być znacznie bardziej odczuwalne.

9.2.2021

Klawiatura i mysz przyjemne. Niestety czasami zakłóca się transmisja bezprzewodowa - mimo włożonych nowych baterii. Na sąsiednim stanowisku jest mysz logitech - i problemem jest działanie dwóch urządzeń jednocześnie.Mysz logitech działa bez problemu. Problemem jest również brak kontrolek w klawiaturze (Num lock i Caps lock)

10.12.2019

Klawiatura spełnia moje oczekiwania, zarówno w kategorii ceny jak i funkcjonalności. Klasyczny design i solidne wykonanie bardzo mi odpowiada. Klawisze pracują miękko i cicho, a myszka dobrze leży w dłoni. W tej cenie nie znajdziemy lepszego sprzętu. Zestaw idealny do domowego wykorzystania.

21.10.2020

Całkiem przyzwoity sprzęt w tej cenie. Działa precyzyjnie, nie zauważyłem opóźnień. Uwagi:- dla mnie trochę niewygodna myszka (kiepsko leży w dłoni)- na klawiaturze brak sygnalizacji trybów (Caps, Num)- brak możliwości wyłączenia klawiatury lub myszkiJednak w tej cenie polecam

5.12.2019

Prosta klawiatura mająca klawisze w standardowych miejscach. Troszkę ją słychać ale to nie przeszkadza, w odróżnieniu do płaskich klawiatur czuć skok. Myszka działa prawidłowo. Dużą zaletą jest to że zasilanie jest z baterii AA a nie AAA ze względu na ich pojemność.Polecam.

6.2.2021

Zestaw kupiony w promocji za 40 zł i taka cena jest adekwatna do jakości. Myszka trochę mała więc do grania dla męskiej ręki będzie nie wygodna. Zestaw używany do Shield tv pro 2019 i sprawdza się super. W zestawie nie ma baterii więc po 1 AA trzeba mieć. Polecam

25.3.2020

Mnie interesuje jak często w tym baterie trzeba zmieniać. obecna cena niestety 79zł (niemal 80), co jak na taki zestaw trochę odstrasza, tym bardziej że mysz nie należy do cichych. w biurze denerwuje klik wielokierunkowy z okolicznych biurek.

4.11.2019

Używam plus minus od miesiąca. Klawiatura i mysz sprawują się bardzo dobrze. Brak diod num locka, caps locka, a szkoda, chociaż nie ma trudności w przyzwyczajeniu się i pamiętaniu kiedy włączasz (przynajmniej ja). Mogę śmiało polecić.

12.2.2021

Nie miałem okazji przetestować w ekstremalnych warunkach. Jak na tani klasyczny zestaw działa zadawalająco dobrze. Brak wyłącznika każe zastanawiać się nad długością pracy na bateriach. Duży "enter" przywołuje nostalgię.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności