logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Silver Monkey Klawiatura+Mysz (OC001SM). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Silver Monkey Klawiatura+Mysz (OC001SM).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Silver Monkey Klawiatura+Mysz (OC001SM) liczba opinii klientów wynosi 56, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 53, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.1.2021

Produkt spełnia moje wymagania prosta dobrze wykonana klawiatura a myszka dość czuła lecz trochę za lekka i dobrze pasuje do małych dłoni polecam każdemu z mniejszymi dłońmi. Osoba pośadająca większe dłonie po dłuższym korzystaniu morze odczuwać dyskomfort.

13.2.2021

Korzystam z klawiatury tylko tydzień, nie zobaczyłem żadnych problemów, wszystkie klawiszy pracują poprawnie. Dla swojego kosztu i dla korzystania dla pracy odpowiada wszystkim potrzebom. Może nie do końca będzie pasować do gry.

31.5.2021

Bardzo przyzwoity zestaw. Jak w nazwie - idealnie do biura, czy prostych zastosowań w domu. Dobre wykonanie. Osobiście nie używam, ale użytkownik jest zadowolony i poleca.Dostawa od X-kom jak zawsze na duży plus.

19.2.2021

Fajny zestawik. Pełna precyzja w manewrowaniu komputerkiem z pozycji leżącej ;) Polecam każdemu fanowi kanapowej rozrywki czy wieczornego leniuchowania przed ulubionym hitem filmowym.

23.6.2020

Na co dzień korzystam z 13-calowego laptopa, więc w domu podłączam klawiaturę oraz mysz. Szukałem jakiegoś taniego zestawu i wybrałem ten. Mam go od kilku tygodni i jest spoko.

26.2.2021

w kategorii cena/jakość sprzęt rewelacyjny. Bije na głowę chińskie badziewie typu Trust czy Gembird. Jakość jak w 2 x droższym logitechu. Polecam dla każdego

31.1.2021

Stosunek ceny do jakości spoko, ale nie polecam grać tym w lola, po jednym mocniejszym walnięciu w klawiaturę i rzuceniu myszką zestaw nadaje się do kosza.

25.4.2021

Zarówno klawiatura jak i mysz są przyzwoicie wykonane. W cenie w jakiej oferuje X-kom jest to doskonały zakup, chociażby jako zestaw rezerwowy. Warto!

30.3.2021

Na klawiaturę nie można narzekać - do pracy zdalnej za te pieniądze jest dobrze. Myszka trochę głośna ale generalnie zestaw za 35 zł godny polecenia

5.5.2021

Za tą cenę, dobry zestaw klawiatura + mysz. Nie jest to jakiś super produkt, ale na taką dodatkową klawiaturę idealnie się nadaje.

21.2.2021

Zamówiłem dla rodziców do starego komputera. Na razie spełnia swoją rolę - działa. Zobaczymy jak z żywotnością tego zestawu.

18.11.2020

Jestem pozytywnie zaskoczony. Świetna klawiatura, w przystępnej cenie. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Polecam!

5.7.2020

Mimo niskiej ceny, zestaw jest dobrze wykonany. Poza tym po chwili przyzwyczajenia, całkiem dobrze się na nim pisze.

27.2.2021

Solidny produkt. Prosty design. Klawiatura i mysz bez bajerów, ale świetnie sprawdzą się w pracy biurowej. Polecam

22.12.2021

Na promocji za 29 zł mogę śmiało polecić, cena do jakości zadowalająca. Paczka przyszła na następny dzień roboczy

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności