logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie SPC Gear GK550 Omnis Kailh Blue RGB (SPG016). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu SPC Gear GK550 Omnis Kailh Blue RGB (SPG016).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu SPC Gear GK550 Omnis Kailh Blue RGB (SPG016) liczba opinii klientów wynosi 215, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 191, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.5.2020

Fajna klawiatura, jak na swoją cenę. Czasami widać kolor czerwony, jak jest białe podświetlenie. Wyjmowanie przycisków dołączonym urządzeniem jest czasami trudniejsze, niż wyjmowanie palcami. Podpórka pod nadgarstki jest twarda i może być dla niektórych za krótka. Przyciski fajnie klikają, jest aż 18 trybów podświetlenia. Dodatkowo można zmieniać kolory i szybkość. Nie korzystam z oprogramowania SPC Gear do tej klawiatury, więc nie wiem, czy jest dobre. Klawiatura nie wygina się. Blokada przycisku Windows i możliwość zamiany WSAD na strzałki też jest fajna. Klawiatura jest ładna, ma fajną czcionkę na przyciskach i ma paski LED na bokach. Szkoda, że są tylko białe.

8.5.2020

Klawiatura świetna jak na swoją cenę. Ma za sobą ponad pół roku intensywnego użytkowania i dalej świetnie się trzyma. Niebieskie przełączniki sprawują się świetnie zarówno w grach jak i w pisaniu. Uwielbiam ten ich charakterystyczny dźwięk, choć ludziom którzy mają blisko swojego stanowiska innych domowników radziłbym wybrać inne przełączniki, bo te są cholernie głośne. Dodajmy to tego jeszcze całkiem dobre podświetlenie, które można w pełni konfigurować, możliwość ustawienia własnych makr oraz możliwość blokady przycisku Windows, a otrzymamy jedną z najlepszych klawiatur w tym przedziale cenowym.

21.1.2021

Użytkuje narazie 10 minut ale przeskok niesamowity poprzednio miałem Klawiatura iBOX Aurora na przełącznikach KRGD Brown SwitchOd samego początku dublowało mi przyciski często A nie chciało działać nie muszę tłumaczyć jak w grach to mocno przeszkadzało. Tutaj szybki test i cholera jakim cudem ja tak długo wytrzymałem z tym IBOXem. Nie jest to Corsair ale warto dopłacić te 100 zł do Silentum PC. U mnie kolejna rzecz od tej firmy w zestawie i zawsze duże zadowolenie.

22.10.2020

produkt używany ponad rok, nie sprawia problemów zalana kilkukrotnie i dalej działa. bardzo przyjemnie się gra w gry e-sportowe.ZALETY:+ Przyjemny klik+ Pełne RGB+ Podpórka pod nadgarstki+ Metalowe wykończenie+ Matowe klawisze+ Łatwa konserwacja+ Programowalne makra+ Możliwość ustawiania własnych profili podświetlenia+ Możliwość blokady klawisza Windows+ przydatne w grach.+ Solidny kabel w oplocie+ Solidna konstrukcjaWady:-brak

18.4.2019

Miałem wersję z Kailh Brown, która ewidentnie nadawała się dla mnie do pisania - tym razem zainwestowałem w wersję Kailh Blue i pomimo, że jest głośno przy pisaniu - to i tak jest to wersja idealna zarówno do pisania jak i grania. Rewelacja, polecam każdemu, kto uwielbia precyzję, nie przeszkadza mu stukot i chce wyczuwać każdy ruch.

11.12.2020

klawiatura w tej cenie porównując z jakością wykonania świetna bardzo przyjemny klik i funkcja podświetlania każdego klawisza z osoba przydająca sie po zmroku do wszystkiegobardzo cenie możliwość podświetlenia tylko wybranych klawiszy których używam do grania bez konieczności rozpraszania wzroku klawiszami które nie są mi potrzebne

28.4.2020

Duży komfort użytkowania. Miałem wcześniej switche red i powiem, że blue lepiej się sprawują ale to trzeba lubić. Wyraźny skok i dźwięk :) Domownikom nie przeszkadza. Planuje dokupić keycapsy manga.Podstawka pod nadgarstki mimo, że krótka (a dłonie mam długie) to i tak pomaga.

2.3.2021

Klawiatura mechaniczna w tej cenie? Markowa? Śmiało można polecić. Do tego podparcie pod nadgarstki w standardzie odczepiana (magnes). Solidne wykonanie. LEDy to bajer, który mnie nie interesował, więc ustawiłem delikatne biale podświetlenie, by więcej widziec wieczorem.

6.5.2021

Klawiatura wykonana bardzo dobrze, aluminium daje poczucie twardośći a podkładka pod nadgarstki daje duży komfort w używaniu, choć nie odpowiada ona każdemu. Niewielką skazą produktu jest słaby software który jednak w żadnym stopniu nie przeszkadza w używaniu klawiatury

17.9.2019

Klawiatura spełnia swoją rolę!Mnóstwo trybów podświetlenia własne oprogramowanie wytrzymała konstrukcja jak i jej wygląd robią z niej klawiature wręcz idealną!Dodatkowo dodam że ciekawą opcją byłoby dodanie zmienianie koloru bocznego podświetlenia ale jest ok!

1.6.2020

Klawiatura jakiej jeszcze nie miałem. Pierwsza mechaniczna, ale jak działa! Płynnie i lekko. Podpórka mogłaby być szersza jak na moje ręce. Podświetlenie bardzo rozbudowane, ale dla mnie zbędne. Ustawiłem jeden kolor i raczej go już nie zmienię, bo i po co.

12.12.2020

Świetna. Jakość wykonania najwyższej próby. Elektroniczne cacuszko. Nie wiem czego więcej mógłbym oczekiwać od klawiatury.Kupiłem wersję z niebieskimi, bo rzadko gram, głównie piszę. I nie zawiodłem się - pisze się rewelacyjnie.

24.1.2021

klawiatura wygląda świetnie, jest bardzo dobrze wykonana i solidna. Wiele ustawień podświetlenia, kolory również bardzo ładne. Jak na klawiaturę mechaniczną jest cichsza od mojej poprzedniej. Moim zdaniem najlepsza w tej cenie.

24.2.2019

Klawiatura sprawdza się świetnie, dzięki niebieskim przełącznikom ma przyjemny mechaniczny klik. Podświetlenie RGB jest wyraźne i przyjemne. Klawiatura jest łatwa w czyszczeniu dzięki kluczykowi do demontażu keycaps-ów.

12.5.2021

Klawiatura jak za swoją cenę bardzo przyjemna, jednak dosyć często się zdarza, że podświetlenie "głupieje" i albo miga, albo każdy klawisz ma inny kolor tak chaotycznie rozrzucony, lub po prostu nie ma przejścia fali.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności