logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Trust GXT 845 Tural Gaming Srebrna (22457). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Trust GXT 845 Tural Gaming Srebrna (22457).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Trust GXT 845 Tural Gaming Srebrna (22457) liczba opinii klientów wynosi 56, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.8.2021

Dobry, ja bym chciał spytać czy jak kupię adapter z 1 przejściówką, czyli że podłączam do telefonu a klawiature do adaptera to ona zadziała na telefonie czy muszę kupić adapter z 2 wejściami USB na klawiature i myszkę osobno. Bo zastanawiam się czy kupić ten zestaw czy nie.I czy to jest kompatybilne z systemem Android 11? Proszę o szybką odpowiedź bo nie chcę się za szybko rozmyślić z decyzji kupna

16.2.2020

Zestaw w porządku. Mysz może ciut większa niż posiadana poprzednia, ale to kwestia przyzwyczajenia.Klawiatura dość "masywna" ze względu na metalową konstrukcję, co dla mnie jest plusem, nie przesuwa się. Klawisze wystające ponad konstrukcję ułatwią czyszczenie.

30.4.2022

Klawiatura bardzo dobra w swojej cenie, oświetlenie ślicznie wyglądające razem z myszką, myszka duża i przyjemna w dłoni. Obudowa klawiatury fajna i wytrzymała bo metalowa, ale czasem niektóre boki obudowy są dosyć ostre i można się lekko skaleczyć

Tani ale całkiem fajny zestaw. Wygląda świetnie, podświetlenie bdb, do tego myszka o dosyć nietypowym wykończeniu. Zobaczymy jak będize z czasem ale na razie zestaw wydaje się być solidny i bardzo wygodny w czasie grania. Polecam!

1.4.2022

Klawisz uszkodzony lewy alt. Wciska sie i nie odciska. Uszkodzony uchwyt klawisza. Trochę uperdliwe. Jakość znośna co do ceny. Było by lepiej gdyby przyjechał sprawny.

Zestaw świetni. Na tą cene mega jakość, myszka wygodna i precyzyjna. Klawiatura wygląda dobrze i wpasowuje się do reszty sprzętu. Jeden z moich lepszych zakupów.

6.12.2020

Za tą cenę rewelacja! Klawisze działają miękko i plynnie, jest fajnie wykonana i dobrze wygląda. Myszka też jest super, precyzyjna, ciężka i posiada długi kabel.

28.12.2019

Produkt naprawdę świetny. Spełnia moje oczekiwania względem grania jak i pracy. Jest wygodny i prosty w wyglądzie, dzięki czemu wpasował się do reszty sprzętu.

22.5.2020

Solidnie wykonana klawiatura. Myszka duża i bardzo dobrze utrzymuje się w dłoni. Bardzo podoba mi się blokada przycisku windows. Zdecydowanie polecam.

Zestaw naprawdę dobry. Używam od dłuższego czasu i jak narazie brak jakichkolwiek uszkodzeń. Wyglada do tego mega i wpasowuje sie do reszty sprzętu.

20.6.2020

Spoczko klawa, fajne tryby LED, diody aktywacji Caps, Num, Scr, Blokowanie przycisku Windows kozak, Myszka też git fajnie można regulować DPI

24.12.2019

Naprawdę bardzo dobra cena za taki zestaw, klawiatura bardzo wygodna zarówno gdy chodzi o granie jak i pisanie, mysz świetnie leży w dłoni

8.1.2022

Jak za tą cenę to chyba najlepszy wybór z możliwych, bardzo dobre wykonanie, działa jak mechaniczna, młoda właścicielka zachwycona.

26.2.2020

Jeden z moich lepszych zakupów, zestaw tani za to jakościowo świetny. Mysz precyzyjna, a klawiatura bardzo wygodna.

26.2.2020

Sprzęt genialny. Mysz dobrze leży w dłoni i jest precyzyjna a klawiatura wygodna i ma świetne podświetlenie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności