logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Trust Vaia (23382). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Trust Vaia (23382).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Trust Vaia (23382) liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.3.2021

Zacznę od tego, że szukałem klawiatury do Smart TV Samsunga z klawiszami multimedialnymi typu vol+/-, home/source i mute.Po podłączeniu Trust-a okazało się, że klawisze multimedialne (te nad touchpadem) nie działają. Przynajmniej na moim Samsungu.Klawisze funkcyjne (tj. fn + f1-f12) przekierowywaly tylko do ustawień obrazu itp.I to by było na tyle, gdybym przypadkiem nie wcisnął samego F10...Okazało się, że klawiatura posiada ewidentnie oprogramowanie po swoim starszym bracie (teraz już niedostępnym) Trust Sento.Sento zamiast przycisków F1-f12 miała same przyciski multimedialne odpowiadające głównie tym na typowym pilocie do Smart TV (czyli właśnie głośność, home, chn+/- itd.).Klawka pod TV wg mnie idealna.No więc w nowym trust-ie, działanie klawiszy f1-f12 odpowiada dokładnie tym multimedialnym w Sento.Ponieważ miałem kiedyś Sento, dobrze pamiętam pod, którym F-em, jaka jest funkcja. Dlatego też klawiatura spełnia dla mnie swoją funkcję.Jednak dla wszystkich osób, które nie miały dotąd styczności z klawiaturami firmy Trust i szukają takiej typowo pod Smart TV, rozpoznanie i zapamiętanie klawiszy multimedialnych może być frustrujące.Warto jednak chociażby wziąć tą klawiaturę pod rozwagę.Na polskim rynku nie znalazłem, żadnej innej klawiatury pod Smart TV, z tak dużą ilością przycisków multimedialnych (funkcyjnych nie liczę- wciskanie dwóch klawiszy naraz to żaden komfort).Dla osób, dla których klawiatura ma zastąpić pilot, jest to bardzo duża zaleta.Dla osób, które szukają klawiatury tylko do pisania w przeglądarce czy wyszukiwarce YT/Netflixa- klawiatura jak każda inna :)
jeszcze

31.7.2021

Korzystam do sterowania TV Samsung. Bajka

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności