logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Trust Madell (21672). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Trust Madell (21672).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Trust Madell (21672) liczba opinii klientów wynosi 245, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 152, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.2.2021

Jakość wykonania na dobrym poziomie, błyszczący srebrny plastik łatwo się brudzi, ale całość wygląda na dość solidną. Sama konstrukcja jest dość duża, wysoka. Urządzenie możemy umieścić w dołączonym statywie, który spełnia swoją rolę, ale może się przewracać z łatwością przy większych wychyleniach. Jakość dźwięku jest całkiem dobra jak na mikrofon w tej cenie, ale jest to też dość zależne od używanej przez nas karty dźwiękowej. Mikrofon nie jest zbyt czuły, co sam uważam za plus, bo nie wyłapuje dźwięków otoczenia, a najlepiej mówić do niego z bliska. Przewód mikrofonu jest długi na 2,5m przy czym jest dość gruby.

10.2.2020

Na początku było słabo. Mikrofon strasznie trzeszczał, pomimo zastosowania wielu filtrów. Jednak dołożenie zewnętrznej karty dźwiękowej naprawiło ten problem. Z nią, jakość głosu jest bardzo dobra jak na tą cenę. Nie ma powodów do narzekania. Niestety mikrofon sprawia wrażenie (przynajmniej wizualnie) dość tandetnego i wykonanego z chińskiego plastiku, do tego nie jest zbyt stabilny przez zbyt małą podstawę (parę razy już się przewrócił). Ale cóż, coś za coś. Cena robi swoje.

9.12.2020

Jakość nagrywanego głosu jest lepsza niż w Trust Starzz. Niestety jest on stosunkowo duży. Pop filtr jest zarówno wadą jak zaletą. Jest on przykręcony dwoma małymi śrubkami do ramienia i zdarza się, że on się poluźni. Wówczas należy poświęcić trochę czasu na znalezienie dwóch niewielkich śrubek. W celu ich przykręcenie wymagany jest śrubokręt do np. serwisu smartfonów. Pop filtr jest dodatkiem w zestawie. Możliwe, że tylko mój egzemplarz tak ma.

31.5.2018

UWAGA!Daję ocenę 4, bo mikrofon wygląda bardzo ładnie i z ocen innych wynika, że działa też bardzo dobrze.Niemniej, moja uwaga idzie do posiadaczy laptopów z combo jackiem - 3 pinowy jack mikrofonu nie działa nawet z przejściówką z zestawu. Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej, kupiłbym mikrofon na usb. Tak więc, wbrew zapewnieniom producenta: "działa z każdym pc i laptopem", wcale tak nie jest. Ech

6.8.2018

Ciężko napisać coś złego o tym mikrofonie, jedyne co mi przychodzi do głowy to "Polecam". Posiadam go już ponad pół roku i wszystko działa poprawnie( pomimo tego że spadł mi chyba z 30 razy). Jak za te cenę to nie wydaje mi się że można dostać lepszej jakości mikrofon, pop filtr, przycisk mute, całkiem solidny co przy moim użytkowaniu jest bardzo ważne.

14.6.2020

Mikrofon sprawuje się bardzo dobrze ,wystarczy go odpowiednio ustawić i na spokojnie może konkurować z mikrofonami z wyższej półki cenowej ,na dobrą sprawę jedynym minusem jest dość wysoki statyw co w moim przypadku nie działa za bardzo no moją korzyść ,ale nie ma o co się przyczepić do tego mikrofonu ,tani ,dobry ,idealny!

30.12.2019

Zanim zacznięcie używać mikrofonu, polecam wyłączyć wszystkie efekty dźwiękowe! (Panel Sterowania - Sprzęt i dźwięk - dźwięk - Nagrywanie - (Nazwa twojego Trust'a Madella) - Właściwości - Rozszerzenia - Wyłącz wszystkie efekty dźwiękowe)Sam mikrofon świetny! bardzo dobry dźwięk. Jestem zadowolony! Polecam!

15.10.2018

Bardzo w porządku mikrofon. Co prawda szukałem czegoś mniejszego do komunikacji ze znajomymi w trakcie wspólnego grania w gry i ze względu na trójnóg mikrofon wymaga sporo miejsca na biurku, ale spełnia swoją rolę. Pomimo bliskiego sąsiedztwa głośników oraz innych odgłosów w pokoju, byłem dobrze słyszany.

20.11.2017

Wygląda fajnie i nie zajmuje dużo miejsca na biurku. Mówić można swobodnie nie trzeba się do niego przybliżać czy głośniej mówić, po prostu tak jak siedzę na fotelu tak sobie mówię. Czasem może wyłapać głos z otoczenia, ale w przypadku mojej mamy w ogóle się nie dziwię heh

14.12.2018

Posiadam mikrofon od czterech miesięcy i sprawuje się on jak dotąd bardzo dobrze. Jest bardzo czuły a przy tym nie łapie niepożądanych dźwięków.Dobrze sprawdza się w grach jak i rozmowach.Obawiałem się że będzie niestabilny ale na szczęście się pomyliłem

6.11.2019

Na początku jak to podłączyłem to myślę co za shit mi przysłali bo nie działał i sprawdzałem już na 3 kompach i spakowałem do pudełka i zostawiłem w szafie na 5 miesięcy i nagle zaczął działać i nawet fajnie gra. Tylko szkoda, że po takim czasie...

13.6.2019

Mikrofon godny polecenia jak dla osoby, która potrzebuje go tylko do komunikacji. Korzystam z niego, lecz ma on delikatne szumy oraz często mnie prawie nie słychać. Mikrofon nie posiada również opcji podkręcenia decybeli w ustawieniach dźwięku.

2.6.2020

Mikrofon jak na taką cenę jest naprawdę dobry! Gdy trochę się pobawi w ustawieniach to naprawdę można uzyskać dobrą jakość. Jedynym minusem jest stojak-łatwo się przesuwa i gdy się ruszy to słychać dosyć wyraźnie w mikrofonie. Naprawdę polecam

9.4.2021

Trochę plastikowy, ale jaki ma być? Działa, posiada włącznik, filtr, stabilny statyw. Jakość dźwięku i czułość zadowalająca. Bije na głowę znane mi mikrofony wbudowane w laptopach. Jest to ocena amatora, dodaję dla porządku. :)

2.10.2019

Dobry majk, ale trzeba mieć dobrą kartę dźwiękową by odkryć jego jakość.Super, żę ma pop filter.Niestety pop filter ma słabe śrubki, więc jedynym rozwiązaniem dla mnie był klej.Ze stabilnością teżjest dosyć słabo.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności