logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Zestaw RAPOO 8000M (142281). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Zestaw RAPOO 8000M (142281).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Zestaw RAPOO 8000M (142281) liczba opinii klientów wynosi 57, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 33, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.5.2021

Zalety zestawu to: 1. praca na odbiorniku i bluetooth, mały rozmiar, zasilanie po jednym paluszku AA myszki i klawiatury, cena, długość pracy na baterii (ma funkcję usypiania i trzeba pamiętać o tym pisząc na klawiaturze po jakimś czasie /dotkniecie klawiszy najpierw go wybudza/),odporność na zachlapania (nie sprawdzałem :) ale widziałem testy. Wady zestawu: słaba praca na bluetooth ( duże opóźnienia przy ruchu myszki na smatrfonie motorola G6 a w przypadku Windowsa 7 na ,,starym Laptopie samsung R780,, trzeba było poprawić szybkość wskaźnika ale i tak czasem widać jest nierównomierność pracy myszki. Dość problematyczne ustawianie kilku urządzeń (jest dioda zielona na klawiaturze ale i tak brak informacji o prawidłowym sparowaniu urządzeń).Brak Polskiej instrukcji i oprogramowanie z Chińskimi znaczkami na stronie producenta. Pod klawiszami Alt są domyślnie Left i Right Windows co uniemożliwia pracę z Polskimi znakami (być może jakoś prosto się to przełącza.) Poradziłem sobie z tym problemem programikiem do zmiany funkcji klawiszy ,,SharpKeys,, jest prosty i są poradniki, i mam tam Alt.
jeszcze

10.7.2021

Super sprzęt. Bardzo dobra cena. Klawiatura jak i myszka bardzo łatwo parują się z komputerem zarówno przez bluetooth jak i przez moduł usb. Minimalny kłopot zadało mi jedynie przełączanie sie między bluetooth a moduł usb(praca na dwóch komputerach jednocześnie) ale to pewnie dlatego że brakuje instrukcji w języku polskim. Ogólnie bardzo polecam tą klawiaturę i mysz, czegoś takiego szukałem aby zmiescily mi się razem na wysuwanej półce pod biurkiem jednocześnie. A i jeszcze jakość plastiku jest bardzo dobra jak na tą cene. Jedynie jak sie dłużej przyglądałem to jeden klawisz ma delikatnie inny odcień ale to wogole nie wpływa na dzialanie które jest na najwyzszym poziomie.

13.6.2022

bardzo fajna klawiaturka, użytkuję ją do android TV, tabletu i smartfona. można jej też użyc do PC bo sterownik USB też ma. polskie znaki działają w standardowy sposób (prawy alt), jedyny (drobny) mankament, to spacja dłuższa niż w moim laptopie (nie kończy się pod [M] tylko sięga do [<] i trzeba się przyzwyczaić do ruchu kciukiem o jedną pozycję dalej przy znaczkach ąęćś itp. komfort pisania bdb, jest cicha i bardzo łatwo przełącza się między urządzeniami, myszka super. jestem zadowolony, spełnia moje oczekiwania.

8.2.2021

Sprytna klawiatura. Trzeba pamiętać, że ze względu na oszczędzanie baterii po pewnym czasie usypia się i pierwsze przyciśnięcie klawisza po kilkunastu minutach bezczynności budzi klawiaturę, ale nie jest przesyłane do komputera. Mi to jakoś szczególnie nie przeszkadza. Za to długo działa na jednym zestawie baterii. Mysz wydaje się dość specyficzna, ale po przyzwyczajeniu uważam że jest super. Cichy klik o małym skoku.

16.5.2022

Zestaw bardzo fajny. Łatwe i szybkie parowanie z urządzeniami. Przełączanie pomiędzy sprzętem, też nie sprawia problemów. Myszka jest całkiem inna niż na zdjęciach. Na zdjęciach jest w miarę płaska, a w rzeczywistości wypukła (jak dla mnie, to jest na +). Wyglądem przypomina trochę bardziej te tanie myszki bezprzewodowe od Logitecha. Zasięg odbiornika 2,4GHz, jest dość słaby.

23.7.2021

Bezproblemowa instalacja w WIN 10. Niektóre funkcje, na przykład "PrtSC" lub "Insert" są dostępne przy użyciu niebieskiego klawisza "FN". Małe gabaryty i niegłośna praca klawiszy. Myszki nie oceniam, ponieważ używam innej ze zmienną rozdzielczością (dpi). Ogólna ocena: pozytywna.

9.4.2021

Świetny i niedrogi zestaw bezprzewodowy klawiatura z myszą. Działa przez Bluetooth, jak i przez adapter WiFi wtykany do portu USB. Bardzo dobra jakość wykonania. W zestawie baterie. Towar nowy, fabrycznie - oryginalnie zapakowany (zaplombowane opakowanie). Polecam!

30.6.2021

Ogólnie produkt ok, jednak tylko na myszce jest dostępny przycisk od wyłączenia a na klawiaturze brakuje. Ciekawe ile bateria pociągnie przy nieustannie działającej klawiaturze. Nie rozumiem producenta jak można było taki fatal error popełnić.

25.5.2021

Klawiatura jest mała i lekka. Skok klawiszy, ich wielkość, rozmieszczenie i opór, dla mnie idealne. Myszki nie używam, ale działa jak powinna działać podstawowa myszka komputerowa.Zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz.

19.3.2021

Zestaw wykonany poprawnie aczkolwiek model już leciwy. Użytkowanie klawiszy na klawiaturze wymaga przyzwyczajenia. Myszka niewielka jednak bardzo miękka i wygodna w użytkowaniu. Instalacja w W10 bezproblemowa.

12.5.2021

Klawiatura działa stosunkowo cicho, jest bardzo wygodna i poręczna, mysz działa niemalże bezgłośnie, jedynie kółko czasami zdaje się nieznacznie skrzypieć. Za taką cenę produkt zdecydowanie godny polecenia.

24.3.2021

Dobra, cicha do 3 urządzeń po blutufie. Nie wiem nie konfigurowałem bo działa mi po radiu. Ale w porównaniu z poprzednim modelem, lepsza. Zobaczymy czy bateria też rok wytrzyma.

18.8.2021

Bardzo małe przyciski PgUP i PgDN które działają tylko z przyciskiem FN. Home i End też tylko z przyciskiem FN.Reszta działa bardzo dobrze, cicho i płynnie.

4.12.2021

Kupiłem do TV ze względu na rozmiar, żeby nie przeszkadzała na stole. Klawiatura mała, cicha, ma spory zasięg. Myszka też niewielka i o to mi chodziło.

30.8.2021

Solidnie wykonana mała bezprzewodowa klawiatura, takiej szukałem! Myszka może odrobinę zbyt mała ale do podstawowej obsługi komputera wystarczy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności