logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4 Tech KD-600L (A4TKLA41644). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4 Tech KD-600L (A4TKLA41644).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4 Tech KD-600L (A4TKLA41644) liczba opinii klientów wynosi 42, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 3.1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.7.2019

Jakość wykonania bardzo dobra.Wybrałem ją ze względu na: UKŁAD KLAWISZY - zgodny z oczekiwaniamiNISKI SKOK KLAWISZY - no to jest KŁAMSTWO. klawisze mają kształt jak w klawiaturach laptopowych z niskim skokiem, ale ich skok jest WYSOKI, jak w klawiaturach PC-towych z WYSOKIM skokiem. winą za to obarczam producenta, a nie sprzedającego.WYGODĘ- pomimo wysokiego skoku klawiatura jest WYGODNAŁAGODNIE, NIERAŻĄCE PODŚWIETLENIE KLAWISZY - takie chciałem, takie jest.Jako że klawiaturę wybiera się głównie pod względem potrzeb i ergonomii pracy to opis powinien dokładnie odwzorowywać to jaka jest i nie wprowadzać klienta w błąd. Było by 5/5 gdyby nie ten wałek z wysokością skoku klawiszy.

27.11.2012

Klawiatura jak na tą cenę bardzo dobra. Klawisze wciskają się bez problemu, choć nie są ciche. Dobre, równomierne podświetlenie, odpowiednio intensywne, bez możliwości regulacji jasności, ale wyłączane. Bez podświetlenia klawisze słabo widoczne w pochmurny dzień. Trochę prymitywny mechaniczny włącznik podświetlenia. Produkt jednak wart polecenia. Szczególnie miłe doznania po posiadaniu porażki technicznej jaką była klawiatura podświetlana Art Illuminator AK-60, z wiecznie zacinającymi się klawiszami.

22.10.2017

Używam tego sprzętu już przez ponad 3 lata. Klawiatura jak na swoją cenę jest wykonana nadzwyczaj dobrze. Nigdy nie zdarzyło mi się w niej zacięcie klawisza lubi inny problem (choć przyznam że dbam o sprzęt nadzwyczaj dobrze, jest regularnie czyszczona itd.). Jest wygodna i idealnie nadaje się do pracy w nocy. Jedną z największych wad jest natomiast straszna wręcz głośność klawiszy klawiatury. Nie mogę jej polecić dla maniaków ciszy ;)Dla całej reszty z niedużym budżetem polecam.

13.2.2014

generalnie jest to bardzo fajny sprzęt jak na swoją cenę, podświetlenie można włączyć lub wyłączyć.Jedyny problem, który miałem z nią na początku był taki, że klawisze są dość płytkie i ciężko się przyzwyczaić, jeżeli ktoś wcześniej korzystał z bardziej standardowej klawiatury. Jednak po paru dniach problem znika i obecnie nie zamieniłbym jej na żaden inny model. Polecam.

2.3.2013

za te pieniądze jako podświetlana klawiatura dla zwykłego użytkownika jest w pełni wystarczająca, ma też potrzebne multifunkcyjne klawiatury, które szybko reagują i niebieskie podświetlenie, które można wyłączyć, nie męczy oczu i w pełni odpowiada - ile prądu się zaoszczędzi, kiedy nie trzeba zapalać lampki do wieczornego pisania... :-)

9.6.2021

Moja ulubiona klawiatura od A4TECH, gwiazdkę niestety muszę odjąć za to oczojebne niebieskie podświetlenie i prymitywny przełącznik do niego, model KD-126 białe podświetlenie było po prostu idealne że już nie wspomnę o przycisku do tego podświetlenia, dlaczego twórcy zawsze muszą pogorszyć coś co jest idealne?

7.3.2013

Ma multifunkcjonalne przyciski króre szybko reagują i niebieskie podświecenie, które można wyłączyćZalety:podświetlanacenaWady:moglaby być troche mniejsza, ale to nie jest wielki minus

8.5.2013

Produkt ten jest zalecany, tylko dla kogoś, kto nie pisze dużo i siedzi przy komputerze w nocy. Wystarczy do przeglądania internetu, ale do pisania tekstów juz na pewno nie..

26.11.2019

BAJKA :) Wszystko na miejscu !!! Podświetlenie NIE razi w oczy !!! TO moja kolejna. W między czasie próbowałem z innymi ALE ta zostawia je DALEKO w tyle !!!

8.1.2020

Jest Oki ,ale kolor niebieski trochę wściekły ;-( miałam ta sama klawiatrure z białym światłem - mniej drażni oczy. Poza tym uwielbiam te klawiatury ;-)

31.7.2019

Przełącznik podświetlania jest niewygodny, do tego antypoślizgowe stópki nie są wypoziomowane przez co klawiatura chybocze się na boki podczas pisania.

8.5.2013

Kupiłem klawiaturę do laptopa tak, że mogę dać go jeszcze dalej od krawędzi stołu i nie muszę schylać się do niego i nie mam ekranu zbyt blisko oczu.

29.8.2019

Jedyny minus, to brak wsparcia dla nadgarstków. Dobrze się na niej pisze, jest stabilna i podświetlenie wcale nie męczy wzroku, a bardzo pomaga.

5.9.2019

Jestem zachwycona !!!! Jak mogłam tyle czasu męczyć się ze zwykłymi klawiaturami, bez sensu.Polecam klawiaturę. Świetna.

10.12.2019

Wygodna w użyciu, zwłaszcza boczne klawisze funkcyjne. Przyjemne i czytelne podświetlenie klawiszy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności