logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4tech FSTYLER FK10 Orange (A4TKLA46451). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4tech FSTYLER FK10 Orange (A4TKLA46451).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4tech FSTYLER FK10 Orange (A4TKLA46451) liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.12.2021

Spełnia oczekiwania, ale do maksymalnej oceny brakuje: odrobinę wiekszego oporu przy wciskaniu klawiszy (ale w sumie już się przyzwyczajam) oraz większej przyczepności - niestety po postawieniu na nóżkach śliga się za bardzo z jednej strony, więc lezy na płasko by opierała się na wszystkich 4 gumkach. Fakt, że mam blat zużyty i wyślizgany, ale jednak równy, więc nowe gumki mogłyby lepiej dawac rade... podekjrzewam że klawiatura nie do końca jest równa i za lekka, dlatego tak się dzieje. Ale ogółem w tej cenie lepszej nie znalazłam :) Zalezało mi na niskim profilu, dużym enterze i klawiszach nie-wyspowych. To co najważniejsze mam.

11.1.2022

Cena wyższa niz u konkurencji, klawiatura po kilku miesiącach użytkownika sprawuje sie świetnie. Praca na niej to przyjemność. Klawisze są odpowiednio czułe i kombinacje alt+tab, shift+ctrl wchodzą sprawnie. Kto pracuje z excelem, na pewno doceni i będzie zadowolony. Gumowe podkladki słabo trzymaja w miejscu, poradzilem sobie doklejając dodatkową gumkę po obu stronach u dołu. Środkiem jest nieco wygięta ale mi to już nie przeszkadza.

10.1.2020

Lekka, dobrze trzyma się powierzchni i podobnie na niej pisze.

17.8.2020

Mega wygodna

5.1.2021

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności